muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

o nasıl spariş öle akşam ezanına kadar oturacanmı kafede

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

allah kabul etsin :amin:
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sema kız ne orucu bu kazamı yoksa :dontknow: :dontknow: ??? ??? ???
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ocak , 2010, 14:48:55
hanı kafe yaaaaaaaaaaaaaa yapma ıcmıyom  agac oldum kök saladım :BangHead: :BangHead: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bi gidiyon bi gelion tabi alaman kahvenii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

___kıymık___

hazır dışardayken iftarıda dışarda yaparım 8)
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ღ♥ Nilda♥ღ

ben sizin yerinize içtim falınızada baktım bili bakem ne gördüüümm?????
.   

___kıymık___

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

___kıymık___

bızı kocaman göbüşlerlee :-ooo

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende pasta getırdım sıze :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

benım hıc kaza yok :hieyt: :hieyt:bu yasıma kadar 3 kere ramazana denk gelmısdı baskada yok :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ღ♥ Nilda♥ღ

çok güzel de gösterdin elletmion  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nasıl yiyicez onu  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ellemen ıcın bana gelmen lazım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

___kıymık___

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız annenmı tembıh ettı
göster ama elletme dıyee :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende elletmem pastalarımı :k06: :k06: :k06:

ღ♥ Nilda♥ღ

.