27 Nisan , 2024, 17:48:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

burcum

ben geldim daha eve gidemedim eşimin arkadaşı geldi ay gitti gene benim resjim ya öğlen yemeği yememiştim ne güzel balık pişirtip getirmiş ya daldım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: göbek lömbür lömbür sallanıyor ay kızlar vallahi şüphelenmeye başladım ben acaba bi test falan mı alsam yapsam :honk: o yönde bir icraatımız olmadı ama :sad1: ay ne bileyim kuşkalarım artıyor :cildir: deliricem yahu hayır hamileysem bile ilaç kullandım sigara alkol :sad1: anammmmmmmmmmmmmmmmmmm yoktur yok gazdır gaz :ehi: :ehi: :ehi: boğazımı tutsam çıkmazdı göbekte :caca: :caca:

...ŞehzadEfe...

hoşgeldin fıstık anneler babalar söyler annelere babalara kızılmaz  :opucuk: :opucuk: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

nükü negüzel tesellşi ediyon kendini  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

nüküm al bi test kız  :caca:

kurtlar gitsin aklından, yoksa aklın rahat eder. varsa da başlarsın artık forumun ikinci bebekli anneleri sayfalarına takılırsın  :ehi:

mutluluk

NÜKÜM GÜNÜNDEN GEÇMİŞMİ.NE GÜZEL OLUR YA.İNŞ HAMİLESİNDİR.

...ŞehzadEfe...

nükkk bir nefes al yavrum bi sakin anacım o bebektir bebek  :ehi: :ehi: göbek değil

hüzünden_gelme

hoşbuldum sağolun kızlarr ıkısıde sözlesmıs gıbı ama bırısı kapıyo dıgerı arıyo  :ehi: 

sizler nasılsınız bakalım

๑ஐtek tabancaஐ๑

selam fıstıklar ben geldim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
pc im geldi şükür hepinizi çok özledim  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

nükkkk bi anlaşma yaptık seninle aynı günde hamile kalıcaktık sen bana mesaj atıcaktın ne o oldu o hayalerimize heee niye yamuk yapıyon  :k06: :k06:

muhribe

hg eminoş  :opucuk:
biz de özledik seni  :love9:
özgecim, şahsım adına konuşayım, tatilden sonra ilk işgünüm olsa da iyiyim  :k06:

๑ஐtek tabancaஐ๑

hoşbuldum betülcüm nasılsın  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Selaamm bende geldimmm  :wave:

Ya bende hala adet olmadım yaa eşimin yanından geldiğimden beri  :-ooo :-ooo :-ooo   :ehi: :ehi: :ehi:

Şaka bi yana da geçen ay adet geciktirici hap kullanmıştım o benim düzenimi bozmuş olurmu bana bi akıl verin   :y25:  Tam 6 gün gecikti adetim  :y25: 

...ŞehzadEfe...

yuvarlanıp gidiyoz yoruldum ben saat 5 olsada eve gitsem oğlumu özledim  :love9:

...ŞehzadEfe...

adet geçiktirici haplar düzensizleştiriyor canım haberin olsun korkma yani  :opucuk:

mutluluk

BAYANLAR SİZ BİR TEST YAPIN BENCE.HALİNİZ HAMİLELİK GİBİ GÖRÜNÜYOR.

ÖZGECİM EMİNECİM HOŞGELDİNİZ.

BETÜL İŞİN HAYIRLI OLSUN.
NAGİHANCIM SENDE BAŞLA ÇALIŞMALAR ARTIK