14 Mayıs , 2024, 10:24:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

mutluluk

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 28 Eylül , 2012, 14:01:52
ebrar geçmiş olsun cnm.  :opucuk:
saadetçim geçmiş olsun Allahından bulsunlar inş.  :amin:
umarım yakalanırlar
inş. seninde bebeğin dr. gerek kalmadan kendiliğinden gelir  :amin:
çok üzüldüm cnm   :sad1:

anca paramı toparlamıştım.güya size süpriz yapcaktım tedaviye başlıyom diye dua istiyecektim ne hayaller ediyodum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: burcum - 28 Eylül , 2012, 14:00:47
hoşbulduk nagihanım kız sen bana niye nük diyip duruyon :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

seviyom boyle demeyiii  :ehi: :ehi: :ehi: kız güldürdün beni adamda sandı ona gülüyorum zor tutuyorum kendimi hala gülmemek için  :ehi: :ehi: :ehi:

saadet  :y25: şerefsiz bunlar yaa
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

kıyamam sana ben canım benim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

saadet valla burnumun diregi sizladi

gozyaslatrimi tutamiyorum  :y25:

ZéynéP.SimAy

canım yaa sıkma canını demenin bi anlamı yok biliyorum ama  :dontknow: :dontknow:  Allah onlardan gani gani çıkarsın inşallah  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: Allahım sana tedavisiz en hayırlı zmnda meleğini  göndersin inşallahh  :amin: :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

allah yedirtmesin onlara vardır belki bunda da bi hayır canım belki meleğin konar kucagına gelir hee üzülme  :y25:

mutluluk

Alıntı yapılan: burcum - 28 Eylül , 2012, 14:06:13
ay inanmıyorummmmm ALLAH harcatmak nasip etmesin karabasanlar bassın nefes alamasınlar da çaldıklarını getirip bırakmak zorunda kalsınlar :amin: :y25: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
nefret ediyorum böyle insanlar nasıl geceleri yastığa kafalarını rahat koyuyorlar ya çocuklarına nasıl bu parayı yediriyorlar :caca: :cildir: :caca: :cildir:
ahhhhh saadetcim inşallah bu ay hamile haberini alırız zira buna çok ihtiyacın var :amin: :amin: :amin: :amin: :y25:

nüketcim biraz zor ya 3 yıldır olmuyor şimdimi olcak :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

burcum

saadetcim bak gör ALLAH ın izniyle gelecek bebeğin :amin: :amin:
nagihanım gülme kız adam iş atıyon sanacak :ehi: :ehi:
saadetcim her şer de bir hayır vardır sen şükret hiç ummadığı anda gelir ya insana beklediği şey :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Eylül , 2012, 14:10:09
allah yedirtmesin onlara vardır belki bunda da bi hayır canım belki meleğin konar kucagına gelir hee üzülme  :y25:

inş nagihancım yaaa.yoksa nerdeyse yine para toparlamak 1,1.5 yılımı alıcak.yemedim içmedim gezmedim o depremde bile dışarı çıkmadım para gitmesin diye şu hale bak :crybaby2:

mutluluk

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Eylül , 2012, 14:08:34
saadet valla burnumun diregi sizladi

gozyaslatrimi tutamiyorum  :y25:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mutluluk

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Eylül , 2012, 14:09:15
canım yaa sıkma canını demenin bi anlamı yok biliyorum ama  :dontknow: :dontknow:  Allah onlardan gani gani çıkarsın inşallah  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: Allahım sana tedavisiz en hayırlı zmnda meleğini  göndersin inşallahh  :amin: :amin: :amin: :amin:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ZéynéP.SimAy

Allah onları bildiği gibi etsiiinnnnnnnnnnnnnn  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

muhribe

saadet kimseye dedin mi evde para var diye  :dontknow:

bak polis boyle durumlqrda ilk yakinlardan suphelenir
evi dagitmis mi hirsiz

yoksa sip diye bulnus mu paralari

...ŞehzadEfe...

sabır canım allahım hikmeti okadar büyük ki vardır bi hayır inşallah allahım  yüregindekini sana versin  :amin: :amin:

nük sandı valla oda gülüyordu deli adam  :laughing7:

mutluluk

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Eylül , 2012, 14:16:11
saadet kimseye dedin mi evde para var diye  :dontknow:

bak polis boyle durumlqrda ilk yakinlardan suphelenir
evi dagitmis mi hirsiz

yoksa sip diye bulnus mu paralari

evet gayet rahat bulmuşlar sonrada ortalığı dağıtmışlar.ya mutlaka tanıdık biri kim olcak. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: