29 Mart , 2024, 02:51:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Nilda - 16 Ocak , 2010, 14:02:50
bende bişe eksik diom bu gün kahvemi içmemişim

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

unuttumuşummmmmm

ıy yapda gel benımkı sade olsun bol köpuklu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ღ♥ Nilda♥ღ

bu sefa sirmen stadımı ne oralarda oturuolar tam olarak bilmiom
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Nilda - 16 Ocak , 2010, 14:06:12
bu sefa sirmen stadımı ne oralarda oturuolar tam olarak bilmiom

:k06: :k06: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:bende bılmıyom :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ocak , 2010, 14:05:42
Alıntı yapılan: Nilda - 16 Ocak , 2010, 14:02:50
bende bişe eksik diom bu gün kahvemi içmemişim

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

unuttumuşummmmmm

ıy yapda gel benımkı sade olsun bol köpuklu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
şimdi hatırladım arkadaş gelecekti onu bekledim de daha gelmedii

:laughing7: :laughing7:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ne gulyon kıs kafe tasdı oooooooooo : :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :caca:kıs nerden bılem daha 8 ay oldu buraya gelelı :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

kısss sema nerde onuda bulak

:k06: :k06: :k06: :k06:
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

o meleklerde ben ıkınızıde ıdare edıyom :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ღ♥ Nilda♥ღ

benim çıkmam lazım sora görüşürük misafir geliyoooo

:opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave: :wave:
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hey bneım kafe ne oldu hemn kacdın kusdum sana :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ocak , 2010, 14:37:07
hey bneım kafe ne oldu hemn kacdın kusdum sana :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

kızma kızma geldim yollar kapalıymış gelemiyoo misafirler bende kahvemı yaptım çikolatayı sodayı hazırladım bekliyom melekim

:k06: :k06:
.   

___kıymık___

yerr açınnn koca kafede banımı yer yok :caca:

kız selcan bende melekler mekanında bekle bekle agac oldum :cildir:

insan bı haber verır :violent1:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ღ♥ Nilda♥ღ

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10
görmamişmiydin tatlım kafeye hoş geldin nasıl alırsın kahveni  :D
.   

___kıymık___

akşam ezanıyla beraber orta şekerlı kahve alırım
şimdi orucum :'(
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hanı kafe yaaaaaaaaaaaaaa yapma ıcmıyom  agac oldum kök saladım :BangHead: :BangHead: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: