04 Mayıs , 2024, 06:44:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

hele şükür kavuşturana  :love9:

lakin öğleden sonra ben yokum  :sad1:

göz doktoruna gitmek için izin aldım iş yerinden

sol gözüm acıyor, bi de uzun zamandır baktırmadım gözlük kullanmam lazım ama ihmal ediyorum hep  :sad1:

Balböceği

Hoşgeldin  :hieyt: :hello2: :muzz:

Nutişle kahvaltı yapıyorum  :ehi:

Galiba kilo aldım  :suclu:

burcum

git bacım git ihmal etme ben beklerim sen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: zaten sen telefondan dahil olursun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dolmuşta dr da :ehi: :ehi: :ehi:
nutella bizim sorfada da duruyor en sona saklıyoruz derine yediriyorum kaldırıyorum :ehi: :ehi: :ehi: dün canım çekti az yedim frenliyorum kendimi :icon_thumright:

muhribe

aylar oldu nutella almadım  :suclu:

tekrar diyete girsem süper olacak  :hello2:

iki üç kilo daha versem  ::) belki taşınma telaşıyla veririm  :amin:

burcum

sen bu saatten sonra ne diyeti ne rejimi ne kilo vermesi yavrum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: akisne yediklerine dikkat et  :ehi: :ehi: :ehi: :binkybaby:

muhribe

fıstık

Bu hamilelik beni vurdu anacım uykum geliyo sürekli  :k06:

Akşamda zaten sinirlerim bozuldu

Çocuğum bambaşka biri oldu çıktı yaaaa

3 yaş sendromumu bu nedir anlamadımki yaaaa

fıstık

Kadir gecesi hepinize dua ettim arkamdan teker teker hamile kalsınlar diye

kaçısınız yok  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

bana etki etmez nagişim :ehi: :ehi: :ehi: hoşgeldinn :opucuk: kaç aydır bir yerimi yırtıyorum bu çocuk beni verem ediyor tanıyamıyorum çocuğumu diye anladın mı şimdi :y25: ben sakinleştirici sayısını arttırmayı düşünüyorum zaten :y25:

fıstık

Akşam bende eşime söyledim psikiyatristime söylicemdoğumdan hemen sonra beni ziyarete gelsin

Yüksek dozajlı ne varsa versin paksil maksil beni kesmez dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH kolaylık versin geçen gün kına da arkadaşımla karşılaştık 2.ci çocuğu isteyerek yaptılar diyor ki ikisi bir arada büyür falan hikaye diyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: canıma okuyorlar diyor :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Sana diyorum nüküm kahveyi bırakkk

Bak gerçekten faydasını göreceksin

Ama kahvesiz yaşayamam diyosun :honk:

Gerçekten sinir yapıyo hayatım ya

fıstık

Ben herşeyin farkındayım bacım başıma gelecekleri biliyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Kafama huni takıp gezecem bu kadar basit  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Kendi düşen ağlamaz tabi  :y25: :y25: :y25:

Salak git ertesi gün hapı al cahil değilsin cühela değilsin

Napalım katlanıcaz göreceğiz nasıl oluyo

Allah yardımcım olsun  :amin:

burcum

sağlık olsun nagişim hayırlısı böyleymiş de :icon_thumright:
ilk bebek zor olunca insan 2.ciye cesaret edemiyor hunili smileyliyi ben kaç senedir istiyorum bir koymadılar siteye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tam bana göre
canım kahveyi içmedim mi kendime gelemiyorum hem dün de içtim kahve dün derin sakindi annemle geçen geldiğinde takıştım ya anladı herhalde hanım bilgisayarını evde bıraktı geldi derinle ilgilendi sürekli oyun oynadı çocuk bana bulaşmadı kızınca bana seni sevmiyorum diyo çocuk ya ve biz 1 kere bile söylemedik bu sözü :y25: anneme sen git sevmiyorum seni diyo ama bu sefer annem ilgilenince oyunlar oynayınca anane anane peşinde dolaştı

muhribe

ne teknolojik analarınız var  :ehi: bilgisayar milgisayar  :ehi:

benimki garibim telefonu açarken bile bazen no'ya basıyor hala  :ehi:

sonra diyor yüzüme kapattın  :ehi:

ama sağolsun Yiğit'le çok ilgileniyor  :amin: bütün gün peşinde  :love9: