28 Mart , 2024, 15:09:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

sorma kimse kalmadı galiba biz sibelle msn den görüşüoduk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Balböceği

bende gidecemmm pasam gelrr   :k06: :k06:

ღ♥ Nilda♥ღ

kıss saat nasıl geçti hiç farkında diilim yaaa
.   

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

ben kalkiim biraz etrafı falan topliim üstümü deyiştiriim benimki gelmezse gene otururum acık :tongue3:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

böcüüm sende facede yoksun
.   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hos bulduk canım delırmek uzeeryım tam 2 satt yanı saka degıl abartma a dehıl tam 2 sattır cadıyı uyutmaya calısıyorum bdelırcektım nerdeyse ya kafayı yedım sınırden :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:zır zır zırlıyo uykusu var uyumuyo hadı gunduzlerı uymuyo onu gectım sımdı gecekerıde uyumak ıstemıyo :cildir: :cildir: :cildir:

ღ♥ Nilda♥ღ

:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:sakin sakin annelik böle bişi işte sakin olmaya çalış vardır bi derdii :dontknow:
.   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

en sonunda dovcektım nerdeyse sınırden esım kızıyo bana napıyon o ne anlar daha ya bıde adetım degectı sınırlerım tepemde yanı :cildir: :cildir:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

nıldacım bı konusamadık ya valla cok gencmıısın cocuklarını allah bagıslasın cok begendım senı

ღ♥ Nilda♥ღ

oyun istiyoo belki oyala bişilerle yorulur uyur sende sabah erken kalkmak zorunda diilsen o  ne zaman uyuyosa sende onla uyu

:k06: :k06:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

17 Ocak , 2010, 00:35:53 #283 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2010, 00:37:24 Nilda
Alıntı yapılan: eflin - 17 Ocak , 2010, 00:32:35
nıldacım bı konusamadık ya valla cok gencmıısın cocuklarını allah bagıslasın cok begendım senı

ahh saol canım evet kimse inanmıyo onların benim çocuklarım olduuna
.   

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sen ona ne bakıyon ısterse gece 1deyatsın 10 da gozlerı acar faltası gıbı anne olmak gercekten cok zor dunyanın en zor ısı :binkybaby: :binkybaby: