Kolayı bıraktı, tam 60 kilo verdi !!!

Başlatan Lă_Tăhzen!, 07 Temmuz , 2010, 15:52:00

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

İngiltere'nin Birmingham şehrinde yaşayan Lisa Mckay (24) yakın bir zamana kadar günde tam 20 kutu Cola içiyordu. Gecenin 4'ünde uykusundan uyanarak Cola içmeye başlayan Mckay, bağımlılığı yüzünden 120 kiloya kadar çıktığını söyledi.

İKİ KİŞİLİK KOLTUĞA SIĞIYORDU

Kiloları yüzünden uçakta iki kişilik koltuk bileti satın almak zorunda kalan, yürümekte güçlük çekmeye başlayan genç kadın sağlığının kötüye gitmesi üzerine ilk olarak midesine kelepçe taktırdı. Kilolarından kurtulabilmek için ameliyat olduğunu söyleyen Mckay "Operasyonun ardından eve Cola alınmasını yasakladım. Cola içmeyi bıraktıktan sonra haftalarca ellerim titredi. Ama yine de çok mutluyum. Yediklerime de dikkat ederek fazla kilolarımı vermeye devam ediyorum" dedi. Genç kadın Cola içtiği dönemlerde daha fazla açıktığını artık böyle bir sorunu da kalmadığını ifade etti.

İngiltere'nin Birmingham şehrinde yaşayan Lisa Mckay (24) yakın bir zamana kadar günde tam 20 kutu Cola içiyordu. Gecenin 4'ünde uykusundan uyanarak Cola içmeye başlayan Mckay, bağımlılığı yüzünden 120 kiloya kadar çıktığını söyledi.

İKİ KİŞİLİK KOLTUĞA SIĞIYORDU

Kiloları yüzünden uçakta iki kişilik koltuk bileti satın almak zorunda kalan, yürümekte güçlük çekmeye başlayan genç kadın sağlığının kötüye gitmesi üzerine ilk olarak midesine kelepçe taktırdı. Kilolarından kurtulabilmek için ameliyat olduğunu söyleyen Mckay "Operasyonun ardından eve Cola alınmasını yasakladım. Cola içmeyi bıraktıktan sonra haftalarca ellerim titredi. Ama yine de çok mutluyum. Yediklerime de dikkat ederek fazla kilolarımı vermeye devam ediyorum" dedi. Genç kadın Cola içtiği dönemlerde daha fazla açıktığını artık böyle bir sorunu da kalmadığını ifade etti.

Balböceği

βαlκιz

ben kola zayıflatıyo diye biliyorum
içince yani
bi ara çok içtim zayıflim diye daha bıktım şimdi eşim  bile şaşırıyo içmiyorum diye
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

cola nasil zayiflatirki balkiz? kesinlikle yalan haber  :laughing7:
icindeki seker orani o kadar cokki..zaten ben colanin bocekten yapildigini duydugumdan beri cola mola icmiyorum  :laughing7:  :tongue3:
asitli diger icecekleride ayda yilda bir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hamileyken çok içmek istiyodum yasakya hani:) dogumdan sonra kafaya dikicem dedim şimdide bebişe gaz yapıyo die içemiyorum..aslında pek sewmem ama işte yasak olunca işler deişiyo:)

Mine'l Aşk

Normalde hiç sevmem, canım istemez içmemde ama hamilelikte birisi içerken falan çok canım istiyor...İçtiğim oluyor arasıra bir iki yudum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

βαlκιz

böcektenmi yapılıyomuş  :-\ :-ooo yalandır sanmam dogru degildir
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

Alıntı yapılan: balkızZz - 01 Kasım , 2010, 02:14:38
böcektenmi yapılıyomuş  :-\ :-ooo yalandır sanmam dogru degildir

MAALESEF DOĞRU CANIM

Lă_Tăhzen!

İşte Coca-Cola'nın gizli sırrı. Coca-Cola özütü diye gizli tutulan formül aslında bir böcek çeşidinin (Cochineal) ezilmesi ile elde edilen sıvıdır.
Cochineal; Kanarya adalarında ve Meksika'da yaşayan bir böcektir. Doğal ortamında çoğaldığı gibi kültürel olarak da yetiştirilmektedir

kurutulmuş hali kola içenlere  :D

derbeder

bir zamanlar tiryaki gibiydim her gün içmezsem olmazdi kesinlikle. arkadasla bir oturusta 2,5 litreyi devirdigimizi biliyorum  :laughing7:
ama suanda dusununce bile kusmak geliyor içimden  :igrenc:

SiRiNe

evet böcekten diyorlar hatta mahkemeye verildi  cocacola firmasi icindekileri söylenmesini istediler

ama halen aciklama yapmiyorlar gercekten coca colanin icinde ne  oldugunu.

60 kiloyu ama bu kiz sirf cola biraktigi icin veremez versede 5 senede veya daha uzun surede vermistir,.

colayi birakip saglikli beslenmistir

elif cemre

ALLAHa sükürki simdiye kadar asitli hicbir icecegi icemedim.tabiki kolada dahil.icerigi cokkk igrenc zaten :igrenc:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Bende biliyordum icinde bocek oldugunu ama boyle detayli

arastirmadim ne yalan soliyim.. Ama simdi gorunce midem kalkiyor  :igrenc: :igrenc:

Onun yerine Enerji icecegi icsek nolur  :ehi:

Lă_Tăhzen!

o zamanda tavan yaparsın enerjiden en iyisi çay ohh mis gibi   :D

derbeder

cayda demir eksikligi yapiyormus nurrr  :k06:
en iyisi ne biliyormusunuz? su  :laughing7: 0,0 kalorili hemde zararsiz hatta cok cok yararli. 2-3 litreyi asmadigi müddetçe  :laughing7: