gerçek aşk bu ballim oğlum

Başlatan paçi&uşak=bebek, 06 Temmuz , 2010, 14:57:37

« önceki - sonraki »

paçi&uşak=bebek

balpaşam geri geri emklemeye başladı  :laughing7: bebeklerin çoğu ilk geri emeklermiş çok komik oluyosun kuzum benim  :muzz:

SiRiNe

MasaaAllah canim oglusuna  :binkybaby: kac aylik bebegin canim ?

Sumeyyede emeklemeden önce arka arkaya gidiyordu, rumeysada simdi arka arkaya emeklemeye calisiyor

paçi&uşak=bebek

paçi&uşak=bebek

benim tembel oğlum 7 gün sonra 9 aylık olucaksın bi türlü emeklemiyosun önceden geri geri emekliyodun şimdi oda yok belkide emeklemeden yürüyeceksin  :D ama senin o karnının üzerinde zıplayarak benim arkamdan heryere gelmene bayılıyorum çok bal oluyosun heyecenlı heyecanlı sürünüyosun hele o tv sehpasına gitmen yokmu  :laughing7: yaa şimdi aklıma seni ilk gördüğüm an geldi o koca gözlerin o bal suratın sen nezaman büyüdün oğlum yaaa  :dontknow: seninle geçen her saniye okadar güzelki nasıı geçip gidiyo zaman bilmiyorum canım bebeğim iyiki varsın seni çok seviyorum

paçi&uşak=bebek

:muzz:  :muzz:  :muzz: artık emekliyosun kuzum 17 aralıkta başladın emeklemeye çok yavaştın kaplumba gibi :ehi:  şimdi birazdaha hızlandın bakalım nezaman karıştırmaya başlican  :aferin:

paçi&uşak=bebek

bebeğim şaşırtıyosun beni birden hızlandın emeklemenin ardından şimdide tutunup kalkmaya başladın  bebeğim yakında yürüyecekceksin  sana yardımcı olsun diye gittik sana araba aldık :) ilk adım arabası işe yaradı adım atmaya başladın hatta arabanla 1 metre gidiyosun  :aferin: ve en önemlisi çok mutlusun seni öyle gördükçe biz çok daha mutluyuz  :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 23 Aralık , 2010, 11:28:04
bebeğim şaşırtıyosun beni birden hızlandın emeklemenin ardından şimdide tutunup kalkmaya başladın  bebeğim yakında yürüyecekceksin  sana yardımcı olsun diye gittik sana araba aldık :) ilk adım arabası işe yaradı adım atmaya başladın hatta arabanla 1 metre gidiyosun  :aferin: ve en önemlisi çok mutlusun seni öyle gördükçe biz çok daha mutluyuz  :love9:
masaallahhh  :amin: :amin: :aferin:

paçi&uşak=bebek

canım kuzumun dişi çıktı  :muzz: bugün babanesi gördü dişini  :hello2: balpaşam son bi haftadır çok kusuyodun diş geliyomuş meyerse ooyyy kuzum benim büyüyosun bide bugün dede demeye başladın  :nazar: yaradanım korusun seni kuzum

paçi&uşak=bebek

cnm kuzum artık seni durduramıyorum  ;D nerde bi örtü var çekiyosun kablo var bayıla bayıla çekiştiriyosun napcam ben seninle arkamı dönmeye imkan yok çokta az uyuyosun şikayet için söylemiyorum balpaşam büyümeni yaptıklarına sevinmeni seyretmek çok güzel ama yorucu bil istedim  :love7:

paçi&uşak=bebek

cnm kuzum dün ananene gittik ve sen çok mutlu oldun kalabalık görünce ama her zaman ki gibi kustun ananenin halısını   :-[ oyuncaklarınla oynadın akşam baban geldi sen ninenin kucağındaydın babanı görünce nasıl sevindin bi hareketler utanmalar öyle farklı davrandın ki küçük ananen ağlıyacaktı nerdeyse baban ellerini yıkamaya gidince nasıl bozuldun evdeykende seviniyodun ama bu bi başkaydı babanın mutluluğuda ayrıca görülmeye değerdi senin tavırların karşısında sizi çok seviyorum adamlarım benim  :D :love9:

SiRiNe

masaallah pasana canim

buyuyorr  :aferin:

bizimkilerde cok kusmaya basladilar bu aralar

özellikle sumeyye  ::)

paçi&uşak=bebek

balpaşam dün ateşin 38e çıktı soydum seni biraz beklettim 37.5 düştü ama yine tedirgin olduk babanla dr götürdük seni önce muane etti seni sonra kan ve idrar tahlili istedi kanını alırlarken birazcık ağladın (adam oğlum benim) 45 dk falan bekledik çıktı sonuçların hepsi temiz çok şükür salgın bi virüs varmış hemen geçmeyebilirmiş fitil verdi 3 kullnıcaz geçmezse şurup çok şükür ki antibiyotiğe gerek yokmuş cnm kuzum gece uykunda inliyosun en kısa zamanda iyileşirsin inş. ilk kez hastalandın ve bu gerçektek bizim için çok üzücü oldu babanla birlikte gece hiç uyuyamadık sana bakmaktan ya ateşin çıkarsa die hee bu arada ateşim çıkınca çenen düşüyo nasıı söyleniyosun bize kaşlarında çatık  :D kuzum benim yaa yaradanım korusun seni

paçi&uşak=bebek

balpaşam artık çok iyisin ateş falan kalmadı yalnız hastalığında bana daha çok yapıiştın :) bensiz hiç bişey yapmıyosun oyuncaklarına bile bakmıyosun ama bu beni çok yoruyo sadece sen uyurken bişeyle yapabiliyorum bide hastalığından sonra gece uykumuz kalmadı sürekli uyanıyosun ve çok huysuz oluyosun dişlerinden herhalde anlayacağın annenin uykuya ihtiyacı var zombi gibi geziniyorum etrafta  :y25: nediyim sen hasta olmada gerisi yoluna girer

paçi&uşak=bebek

cnm kuzum hastalıklardan bi kurtulamadın önce kuru ateş sonra aşısını olmana rağmen rota hafif olarak 5 gün sürdü isalin şimdide grip mahvoldun ballim yaa bi iyileşsen gece nefes alamadığın için uyuyamıyosun süzüldün iyice allahım korusun beterlerinden cnm benim sen iyileş benim uykusuz gecelerim sana feda olsun

paçi&uşak=bebek

kuzum 1 aydan fazladır hasta gerçekten keçi inadı var bu hastalıkta tam iyileşti derken yine hastalanıyo Allah ım şifa versin kuzularımıza  :amin: