28 Nisan , 2024, 10:19:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gerçek aşk bu ballim oğlum

Başlatan paçi&uşak=bebek, 06 Temmuz , 2010, 14:57:37

« önceki - sonraki »

SiRiNe

paçi&uşak=bebek

cnm oğlum benim artık çok hareketlisin sürekli sürünerek biyerlere gitmeye çalışıyosun dün seninle avm ye gittik şaşkın şakın etrafa bakındın ilk sonra sesinle inlettin oraları onca kalabalığın içinde bende varım dedin canım kuzum babanda bende hergeçen gün biraz daha bağlanıyoruz sana sürekli artıyosun bizdeki sevginin ne tarifi var ne de adı  seninle yaşanan herşey çok daha güzel seni çok seviyoruz BALPAŞAM :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: allah bagışlasın canım

bısey soracıktım paçı uşak ne demek  :icon_scratch:

paçi&uşak=bebek

:)) ben rizeliyim cnm oralarda kızlara paçi erkeklere uşak derler...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 31 Ekim , 2010, 23:41:12
teşekkur ederım ılk defa duydum canım  ;)

Balböceği

Alıntı yapılan: •♥•SİBEL•♥• - 31 Ekim , 2010, 23:44:26
Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 31 Ekim , 2010, 23:41:12
teşekkur ederım ılk defa duydum canım  ;)
Bende ilk kez duydum  :D

paçi&uşak=bebek

paçi&uşak=bebek

paçi&uşak=bebek

canım kuzum BA -BA demeye başladı hemde hiç susmuyo  :) canım kocacım çok hevesliydi ilk baba desin die bende sürekli evde ona baba baba diyodum sonunda balpaşam da demeye başladı  :muzz: çok mutluyuz çok  :hieyt: darısı anne demesine artık

SiRiNe

Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 08 Kasım , 2010, 16:36:07
canım kuzum BA -BA demeye başladı hemde hiç susmuyo  :) canım kocacım çok hevesliydi ilk baba desin die bende sürekli evde ona baba baba diyodum sonunda balpaşam da demeye başladı  :muzz: çok mutluyuz çok  :hieyt: darısı anne demesine artık
MasaaAllah canimmm darisi bizim basimizaaa  :muzz: :muzz: :nazar:

paçi&uşak=bebek

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 08 Kasım , 2010, 17:27:01
Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 08 Kasım , 2010, 16:36:07
MasaaAllah canimmm darisi bizim basimizaaa  :muzz: :muzz: :nazar:

amin canım en kısa zamanda inş. ;)

βαlκιz

maşallah anne dediği günleride en yakın zamanda görürsün duyarsın inş. :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

paçi&uşak=bebek

saol balkızım inş. n kısa zamanda duyarım  :hello:

SiRiNe

:amin: :amin:

masaallah oglusuna, bizimkilerde garip sesler cikartiyorlar gerci anneme göre anneanne diyorlar diyorda tabiki bilincsizce.

Hataneden bana burosur geldi gelisim hakkinda sizlerlede paylasmak istedim, ek gidaya gectikten sonra bebekler 8 aylikken disleri cikmis veya cikmis olmasin

yemekleri biraz daha buyuk parcalarda vermek gerekiyormus cigneme yeteneklerini guclendirsinler diye bunu biliyordum ama ilgimi ceken sey suydu

bu ayda cignemeyi ögrenen bebek konusma yeteneginide gelistirirmis, dil ve yanak agiz kaslarini devamli haraket ettirdigi icin

paçi&uşak=bebek

verdiğin bilgiler için saol ikiz annesi ben ballime 6 aydan sonra ek gıdaya başladım ama son 1 aydır her yediğimde ağzına koyuyorum ekmeği yemeğin suyuna batırıp koyuyorum çiğneme yeteneği ii geliştiriyo  tavsiye ederim