gerçek aşk bu ballim oğlum

Başlatan paçi&uşak=bebek, 06 Temmuz , 2010, 14:57:37

« önceki - sonraki »

paçi&uşak=bebek

esram yaa bi karşılaşamadık maş. benim yeğenime kızım çok bal yaa  iide biz bu çocukları ne zaman tanıştırcaz
:binkybaby:

paçi&uşak=bebek

ballim kel kaldı  :D saçları çok dökülüyodu dr amcası izin verdi bizde kazıdık saçlarını çok değişti başka bi bal oldu herşey çok yakışıyo ballime   :opucuk:

paçi&uşak=bebek

ballim ilk bayramını geçirdi  :binkybaby: çok yakışıklı olmuştu bitanem 3 güne 3 kıyafet herkes bayıldı keline  :ehi: onunla olan herşey okadar güzelki rabbim bağışlasın kuzularımızı bize  :amin:

paçi&uşak=bebek

bal paşam yalnız kalınca sürekli ağlıyo ben yanındayken gayet iyi benim sırtımı dönük görsün daha kapıdan çıkmadan başlıyo ağlamaya sanki etini koparıyosun  :cildir: mak üzereyim napcam bilmiyorum hani bazen bırakıyorum ağlar ağlar surar diye yok susmuyo yoruluyo dinleniyo tekrar başlıyo

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 16 Eylül , 2010, 12:41:20
bal paşam yalnız kalınca sürekli ağlıyo ben yanındayken gayet iyi benim sırtımı dönük görsün daha kapıdan çıkmadan başlıyo ağlamaya sanki etini koparıyosun  :cildir: mak üzereyim napcam bilmiyorum hani bazen bırakıyorum ağlar ağlar surar diye yok susmuyo yoruluyo dinleniyo tekrar başlıyo
AYNI CANIM BENIM KIZIMDA OYLE COK NAZLILAR BU ARALAR  :k06: ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN  :amin: HER HALLERI TATLI YA KIYAMAM BIZLER ONLARIN MELEKLERIYIZ BIR AN BILE YOK OLDUGUMUZU GORMEK KORKUTUYOR ONLARI ALLAH HICBIR BEBEGI ANASIZ KOMASIN AMIN  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

paçi&uşak=bebek

doğru iyosun cnm yaa işte bazen insan sabredemiyo beni görünce o güzel gülmesi yokmu herşeyi kabullendiriyo valla

SiRiNe

Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 13 Eylül , 2010, 16:52:11
ballim ilk bayramını geçirdi  :binkybaby: çok yakışıklı olmuştu bitanem 3 güne 3 kıyafet herkes bayıldı keline  :ehi: onunla olan herşey okadar güzelki rabbim bağışlasın kuzularımızı bize  :amin:
oglusunla nice bayramlara  canimm
:flowers:

paçi&uşak=bebek

çok saol cnm sende prenseslerinle nice bayramlar gör inşanlah

paçi&uşak=bebek

ballime artık sütüm yetmiyo bu hafta meyve püresine armutla başladık bir hafta sonra çorbaya başlicaz  :aferin: yarım armut rendeledim ama çeyrek anca yemiştir zorlamadım zamanla artar nasıl olsa bebeğim artık büyüyo ve her geçen gün beni kendine dahada aşık ediyo :love7:

paçi&uşak=bebek

cnm bebeğim çorbadan önce muhallebiye başladı akşamları çok ağlıyo dayanamadım muhallebiye başlattım öyle yiyoki  kuzum Allah ım kimseyi aclıkla terbiye etmesin  :)

paçi&uşak=bebek

ballim nezle oldu  :crybaby2: dün gece çok tıkalıydı burnu damla damlattım rahatladı sabah dr aradım başka bi damla tavsiye etti şurup falan vermedi umarım iyileşir aşkım benim nasıı akıyo burnu  :crybaby2: yarında aynı devam ederse götürücem dr annesiin kuzusu ilk hastalığınıda yaşamış oldu  :'(

paçi&uşak=bebek

çobayada başladık artık 2 hafta oldu sevmedi kaşığın ucundan tadına bakıyo sonrsda ağzını açmıyo bidaha damak tadıda varmış ballimin annen ağzını yesin :love7:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

paçi&uşak=bebek

:nazar: bal paşam artık yarı yaşında kahvaltıyada başladı meyvesi çorbası muhallebisi hepsini yiyo artık memeyede devam tabii desteksiz gayet güzel oturuyo yakında emeklicek gibi :) onsuz bi hayat düşünemiyorum ALLAHım kuzularıızı bizlere bağışlasın   :amin:

Lă_Tăhzen!

AMİN....MASALLAH OGLUSUNA ........KAÇ AYLIK????