BUGÜN BENİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜM.3 YILA GİRDİK,BERABER YAŞLANIRIZ İNŞALLAH AŞKIMLA

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 06 Temmuz , 2010, 14:04:34

« önceki - sonraki »

--elif--

gültanesi nice mutlu yıllara cnm eşinle RABBİM mutluluğunuzu bozmasın  :amin:
bu arada çokta romantiğizz  ;)
bi kere benim eşimde yazmıştı yazıyı görür görmez direk ruja gittim ama kullanılacak hali kalmamış zavallının ortadan kırılmıştı  :ehi:  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,RABBİM HERKESE BÖYLE MUTLULUK VERSİN

RUJ KONUSUNA GELİNCE HERGÜN YAZSIN FEDA OLSUN YETERKİ SEVDİĞİNİ,SÖYLEMEKTEN İFADE ETMEKTEN HİÇ VAZGEÇMESİN

TABİ BENİMKİDE BİTMİŞ SONUNU ZOR YAZMIŞ :EHİ:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 06 Temmuz , 2010, 14:04:34
CANLARIM 2 YIL ÖNCE BUGÜN NE KADARD HEYECANLIYDIM,DÜĞÜN GÜNÜMDÜ ÇÜNKÜ
ÇOK ŞÜKÜR 2 YIL BİTTİ CİCİM AYLARIMIZ BİTMEDİ
sadece küçük bir melek eksik yuvamızda seneye 3 kişi olarak kutlarız inşallah evlilik yıldönümümüzü.... 
:love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8:
kocacım izinliydi bugün göreve çağırdılar aldılar götürdüler benden  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım daha nice senelere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ツgöçmen_54 ツ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 06 Temmuz , 2010, 16:54:23
sadece küçük bir melek eksik yuvamızda seneye 3 kişi olarak kutlarız inşallah evlilik yıldönümümüzü.... 
:love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8: :love9: :love7: :love3: :love8:
kocacım izinliydi bugün göreve çağırdılar aldılar götürdüler benden  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım daha nice senelere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
SAĞOL ŞEKERİM  :opucuk: :opucuk: :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 06 Temmuz , 2010, 17:20:32
nice beraber mutlu umutlu sağlıklı huzurlu senelere canım  :nazar: :nazar: :love9: :love9: :flowers: :flowers:
ARKADAŞIM TEŞEKKÜRLER,İNŞALLAH HERKESİN YUVASI MUTLULUK DOLSUN

___kıymık___

ahh ahhh kıyamamm büyümüşte 3 yıllık evlımı olmuşş :basardim: :nazar: :basardim: :nazar: :basardim:
maşşallahhh
en kötü gününüz böyle olsun inşallahhh
allah agzınızın tadını bozmasın,
kem gözlerden veeeee
şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun inşallahhh :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

<<AyBüKe>>

Canımmm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun, daha nice yıllara inş. canım  :nazar:  Rabbim gönlüne göre versin, inş. hayırlısıyla kucağına da bi bebiş versin  :amin:  Allah mutluluğunuzu daim etsin arkadaşım  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aybukem sağol canım inşallah en yakın zamanda sizin yuvanızda gülücüklerle dolar

--elif--

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 06 Temmuz , 2010, 16:50:46
CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,RABBİM HERKESE BÖYLE MUTLULUK VERSİN

RUJ KONUSUNA GELİNCE HERGÜN YAZSIN FEDA OLSUN YETERKİ SEVDİĞİNİ,SÖYLEMEKTEN İFADE ETMEKTEN HİÇ VAZGEÇMESİN

TABİ BENİMKİDE BİTMİŞ SONUNU ZOR YAZMIŞ :EHİ:
tabi cnm öyle yazsında ben ona kolisiyle ruj alırım  :ehi:  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aslında kadınları mutlu etmek çok kolay
ama bunu düşünecek arkekler nerdeeeeeeeee

Demet_dk

gültanesi nasıl geçti gününüz yada akşamnız kutlama yaptınızmı  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maalesef yapamadık canım eşimi göreve çağırmışlardı geç geldi
normal günlerden bile daha kötü oldu o yüzden  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 07 Temmuz , 2010, 13:48:38
maalesef yapamadık canım eşimi göreve çağırmışlardı geç geldi
normal günlerden bile daha kötü oldu o yüzden  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

olsun canım telafi edilir Allah başka sıkıntı vermesin
ne iş yapıyodu eşin