16 Mayıs , 2024, 02:14:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

son üç ayda kaç kilo alınıyor ki

Başlatan klmasm, 06 Temmuz , 2010, 12:00:39

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

masallah canımmm  :nazar: :nazar: :nazar:

cok kilo alsaydım nasıl verirdim bilemiyorum  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Demet_dk

KİLO ALIMI KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİYOR.

BENDE NORMALDE ÇOK KOLAY KİLO ALIP VERİYORUM
HAMİLELİĞİMDE ÇOK KİLO ALIRIM SANMIŞTIM AMA 10 KİLOYLA TAMAMLADIM
SON AYDA DA ŞİŞMİŞTİM BİRAZ  ::)

yağmur8183

Merhaba kızlar bende 20. haftadayım ve hamileliğime 57 kiloyla başladım,şu an 7 kilo aldım, ilk üç ay üç kilo almıştım,doktorda bana  çok almışsın dedi, abartı yemiyorum ki abur cubur zaten sevmem, hamurişine de düşkünlüğüm yok, kilolarım göbekte toplandı, göbeğim büyüyor, oğluşum 340 gr,doktor öyle söyledi ama bana göre fazla kilo almadım... çevreniz de çok kilo alıpta normal doğum yapan bayanlar var mı? Ben normal doğum yapmak istiyorum,bir engel olur mu ? ?

elif35

yaparsın kız neden yapmayasın bizim gelin 30 kilo aldı normal doğum yaptı hemde 4400 gram çocuk doğurdu  :k06:

klmasm

Alıntı yapılan: yağmur8183 - 07 Temmuz , 2010, 10:57:51
Merhaba kızlar bende 20. haftadayım ve hamileliğime 57 kiloyla başladım,şu an 7 kilo aldım, ilk üç ay üç kilo almıştım,doktorda bana  çok almışsın dedi, abartı yemiyorum ki abur cubur zaten sevmem, hamurişine de düşkünlüğüm yok, kilolarım göbekte toplandı, göbeğim büyüyor, oğluşum 340 gr,doktor öyle söyledi ama bana göre fazla kilo almadım... çevreniz de çok kilo alıpta normal doğum yapan bayanlar var mı? Ben normal doğum yapmak istiyorum,bir engel olur mu ? ?
çok kiloyla doğum zor oluyomuş bebek kilolu isede normal doğum zor diyorlar.sen daha 7 kilo almışsın bundan sonra dikkat et.ekmek hamurişi aburcubur yeme.

CeRoXiMo

Çok kilo aldıysan da bebek kiloluysa da normal doğum oluyor ama daha zor oluyor galiba, doktorlar da o yüzden istemiyorlar. Kilo normal doğuma engel değil ama sen zorlanırsın, dikkat et 20kiloyu geçersen işler ağır yürüyüp daha uzun süre sancı çekebilirsin , ama bunlar genel istatistik, herkese aynı şey olacak diye birşey yok.

arzuhatem

bende 34.haftadayım hayla 2 kilo bakalım son ay ne olcakk :)
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn