Elle Yapılan Hamilelik Testi

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 04 Temmuz , 2010, 21:18:17

« önceki - sonraki »

medine

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 18 Temmuz , 2010, 14:03:12
parmaklar dursun artık!!!!!!!
seçim sloganı gibi :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bencede dursunn artikkkkkk :k06: :k06: :k06:
sen benim herseyimsinn:)

medine

Alıntı yapılan: su1023 - 18 Temmuz , 2010, 14:04:40
merhaba bayanlar...

1 hafta kadar gecikitim...relg belirtimde yoktu..bu sabah bel ve kasık agrısıyla uyandım...test yapacaktım bgn ama yarına kadar beklemeye karar verdim...hala midem bulanıyo ve cok sık idrara çıkıyorum...bu parmak olayınıda denedim..bu teste göre ben hamileyim  ::)
canimm bence yuksek ihtimal hamilesindir bence testini yap kendini daha fazla merakta birakma

su1023

Alıntı yapılan: medine - 18 Temmuz , 2010, 14:06:51
merhaba bayanlar...

1 hafta kadar gecikitim...relg belirtimde yoktu..bu sabah bel ve kasık agrısıyla uyandım...test yapacaktım bgn ama yarına kadar beklemeye karar verdim...hala midem bulanıyo ve cok sık idrara çıkıyorum...bu parmak olayınıda denedim..bu teste göre ben hamileyim  ::)
canimm bence yuksek ihtimal hamilesindir bence testini yap kendini daha fazla merakta birakma

Hamile kalanlar genelde hissediyorlar bende ise öyle bir his yok :) ayrıca göğüslerimde hiç bir değişiklik yok yani regl olmadan önce şişer ve acırlardı kafam karıştı..bu sabah uyanınca test alacaktım eczaneden pazara denk geldim nöbetci aramam lazım..bide bel kasık agrısı var hafif ondan bekliyim diyorum yarına kadar.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy evde hep yedek testim var sucum
ben olsam şimdiye çoktan yapmıştım

medine

Alıntı yapılan: su1023 - 18 Temmuz , 2010, 14:09:46
merhaba bayanlar...

Hamile kalanlar genelde hissediyorlar bende ise öyle bir his yok :) ayrıca göğüslerimde hiç bir değişiklik yok yani regl olmadan önce şişer ve acırlardı kafam karıştı..bu sabah uyanınca test alacaktım eczaneden pazara denk geldim nöbetci aramam lazım..bide bel kasık agrısı var hafif ondan bekliyim diyorum yarına kadar.
canim bendede yoktuu 3 gun gecti test yaptim ve sonuc pozitif.benim  bel ve kasiklarim 3 gune kadar hep vrdi yeni yeni gecti kasiklarimda cok fena agriyorlardii yani bu seni dusundurmesin derim benn yarin bi yap bakalimm insallah hamilesindir bana ole geliyoo.bide vajina girisi cok kaygan oluyoo onada bi bak bakalim :k06:

su1023

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 18 Temmuz , 2010, 14:11:03
oy evde hep yedek testim var sucum
ben olsam şimdiye çoktan yapmıştım

Biz henüz çocuk düşünmüyoruz..yani istiyoruz içten içe ama hazır mıyız tartışılır ::)
Korunmuyoruz da sadece dikkat ediyoruz..ben doğum kontrol hapı kullanmak istemıyorum..daha önce doğum yapmadığım içinde başka bi yöntem sanırım yapamam yani pek de bilmiyorum zaten :laughing7:
bide reglerim hep düzensizdir ondan hamile kalsam anlamıcam sanırım :laughing7:

su1023

Alıntı yapılan: medine - 18 Temmuz , 2010, 14:12:04
Alıntı yapılan: su1023 - 18 Temmuz , 2010, 14:09:46
merhaba bayanlar...

canim bendede yoktuu 3 gun gecti test yaptim ve sonuc pozitif.benim  bel ve kasiklarim 3 gune kadar hep vrdi yeni yeni gecti kasiklarimda cok fena agriyorlardii yani bu seni dusundurmesin derim benn yarin bi yap bakalimm insallah hamilesindir bana ole geliyoo.bide vajina girisi cok kaygan oluyoo onada bi bak bakalim :k06:

Hamileysem çok sürpriz olcak bana :)naparım bilmiyorum.
vajina kaygan akıntım var ::)

medine

hayirlisi olsun canimm .insallah hamissindir tum belirtiler bunu gosteriyoo :k06: :k06:

su1023

Alıntı yapılan: medine - 18 Temmuz , 2010, 14:21:11
hayirlisi olsun canimm .insallah hamissindir tum belirtiler bunu gosteriyoo :k06: :k06:

Allah hayırlısını versin. sağol !!!

hümeyra_t_e

Ben vajina kayganmi değiilmi anlamadım kaygan olmamasii
Bebek olmadıgı anlamına mı geliyo

beren naz

benim vajina girişi kaygan değil ve daralmış adetime beş gün var dün gece parmala baktım herhalde hamile değilim ama medineye göre o da hamile değilim demiş ama hamile :occasion5:

nisan rüzgar

evet medoş bu testi çürüttü...üzülmüştük medoşumla..degil diye ama allaha sükürler olsunki hamile :amin:belkigününün biraz gecmesi gerektr...1 hafta falan gecince belkide....doğrudr... bnmde 3-4 gün var bende degilim bu teste göre :y25:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sizi gidi parmakcılar sizi,hiç boş duran yok bakalım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 19 Temmuz , 2010, 12:45:16
sizi gidi parmakcılar sizi,hiç boş duran yok bakalım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
valal gulum benım odum kopar azcık narındır de  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aman yesinler içine giren en kalın şey parmak sanki :ehi: