28 Mart , 2024, 16:42:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(PINAR86 ) DOGUM YAPTI:):)

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 04 Temmuz , 2010, 03:09:35

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

vadi= muge & melis

OOOOOOOOOOOOOOOOO YAŞASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNN  :basardim: :basardim: :basardim:

.:.Zamansız.:.

burdanda  tebrik ederim tatlım  :binkybaby: :binkybaby: :occasion16: :occasion16:

allah analı  babalı büyütsün pınarcım  :flowers: :flowers:

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun
Allah analı babalı büyütsün   :flowers:

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: Pınar86 - 04 Temmuz , 2010, 13:18:26
İmm ne güzel bişey bu  :k06: cok teşekkür ederim canlarım:)

Kurabiyem sana ayrı bir teşekkür ederim :) beni düşündüğün için, cok hoşuma gitti :) buda benden sana :flowers:

elifcim Allahım sana kolay doğumlar nasip etsin, benim doğum hikayemi hiç sorma :D işkence gibiydi :D sen doğur sonra konuşuruz :) canım o kadar süslendim oğluma

güzel ciciler götürdüm malesef yanıma hiç getirmediler ve hala doğru düzgün resmi yok eşim sadece bebek hemşireleri oğlumu yıkarken bir kaç resmini çekmiş perdenin

arkasından oda net değil sadece onlara bakıp bakıp duruyorum cok tatlı benim oğlum ya :D :nazar: :nazar:

rica ederim canim bu mutlu haberi vermekk guzeldii :flowers: :flowers:

bebeginde en kisa zamanda evinize doner insallahhh  bazen boyle durumlar yasanabiliyor Rabbim sifa versin  :amin: :amin:
bol sutlu gunlerr :binkybaby:

saide_melek

tebrikler canim allah anali babali buyutsun insallah cok duygulandim valla uzuhaf oln zamandir sayiyoruz aramizda 1.5 ay var simdi bir tuhaf oldun allah bebegini nazarlardan korusun her zaman yuzunuz gulsun insallah  :nazar: :nazar: :nazar:

****SeRaP-27****

pınarcım tebrik ederim canım sıkıntılar çekmişsin ama bak geçti ne güzel çok yakında bebişine de kavuşursun o zaman ikinizinde keyfine diyecek yok  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: analı oğullu bol bol koklaşın canımmm  :amin:  :amin:  :love9:  :love9:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

SELİN24

hoşgeldin dünyaya güzel bebek :)

gözün aydın canım mutluluğun daim olsun.Bebişinle sağlıklı kocaman :)uzuuuuuuun bir ömür diliyorum.
Rabbim bebişin ve senin yanında olsun inşallahhh...

yildiz168

Allah mutlulukla büyütmeyi nasip etsin bebişi yanına getirdiklerinde muhakkak yaz tamammı :love7:

Pınar86

Cok sağolun kızlar, Allah razı olsun. Hala dualarınıza ihtiyacım var bebişimi hala eve getiremedik :(

Cuma gününden beri hastanede, cigerindeki kakadan dolayı enfeksiyon kapmış 3 saatte bir emzirmeye hasteneye gidiyorum böylesi daha zor oldu çünkü dikişlerimle cok zor oluyor, 1 saat falan emziriyorum kuru sandalyede oturmak beni öldürüyor onu orda bırakıp gitmek içimi parçalıyor :(

bakalım doktoru yarın büyük ihtimal çıkar diyor ama hala emin değilim çünkü sürekli erteleniyor :( çıkarsada ayakta tedavi olacak yine hastaneye gidip gelicez

Allahım en kısa zamanda oğlumu evimize sağlıklı sıhhatli bir şekilde getirmeyi nasip eder inşallah, içim cok tuhaf hep ağlamak geliyor içimden karnıma bakıyorum boş yatağına bakıyorum boş, bazen sanki karnımda oynuyor gibi elim karnıma gidiyor e alışkanlık :(

Dualarınızı eksik etmeyin kızlar...
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

vadi= muge & melis

acil şifalar pınarcım canım benım inş yarın kucagına alırsın bak ben de hastanelerde cok cektım tam 11 gun hastanedeydım hıc bozma moralını

Pınar86

Cok sağol canım inşallah, yine bunada şükür napalım yaşanacakmış demek. Allahım beterinden korusun :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

DİLVİN

HAYIRLI OLSUN CANIM OĞLUNN   :amin: :amin:

UMARIM TEZ VAKITTE IYILEŞİR KUZUCUK

ANNESİNI DAHA FAZLA BEKLETMEZZ

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

#tugba#

güle güle büyüt cnm  :opucuk:
Allah analı babalı büyütsün.
darısı bizlere inş.
ayyy miss gibi kokuyodur bebiş şimdi  :hello2:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...