♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

βαlκιz

oohhhhhhhhhh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ilk adımı attı demek  devamıda hemen gelir inşallah tıpış tıpışşş yürür  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Mart , 2011, 19:40:34
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Mart , 2011, 19:38:57
sagolasin gozdem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: darisi ruzgar pasamiza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Benim oğlanda bu patateslik varken yaşından sonra kesin  :ehi:

bizimkide tembel  :ehi: :ehi: ama can atiyo azrayla yasit kuzenim cocugu dun ogrendim kosuyomus bile  :nazar: :nazar: bizimkiler azcik patates ama olsun yurucekler insallah umut var  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: βαlκιz - 29 Mart , 2011, 19:43:29
oohhhhhhhhhh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ilk adımı attı demek  devamıda hemen gelir inşallah tıpış tıpışşş yürür  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sagol gulsahcim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: insallah abileri gibi yurur oda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bugun doktora gittik 3 ayda bir yapilacak ayrintili ultrasyonmus  :k06: :k06: :k06: bilmiyodukta  :laughing7: :laughing7: doktor hanim cok sukurki sevimli iyi biriydi cok ilgilendi bizimle  :D ultrasyona tam basladikki kizim deli gibi aglamaya bagirmaya basladin  :-ooo ne oldu kiskandinmi kardesini  :laughing7: neyse doktorun yardimcisi seni ve babani disari postalamak zorunda kaldi  :ehi: cunku doktor bebegin kalbini dinliyodu duyamiyomus zirlamalarin yuzunden  :ehi: senin yuzunden babiste goremedi  :caca: :caca: neyse kizim kardesin 12+4 haftalik olmus  :nazar: cok iyi dedi doktor  :k06: :nazar: uyuyuyordu kardesin  :sleepy1: doktor teyze baya bi silkeledi sonunda uyandi  ;D bacaklari kollari nasiol oynuyodu kuzucugumuzun  :nazar: baya uzuuuuun bir izlemeden sonra doktor bacaklarinin arasina bakti ama bisey goremedi  :) heralde ikinci muanede cinsiyetini soyler  :hello2: oda mayista bakalim kizim merakla bekliyoruz  :k06: senin gibi bir cadi dahami gelcek acaba  :laughing7: yoksa bir prenses bir prensmi yola devam edecegiz hadi hayirlisiyla  :amin: :amin: hic beklememe ragmen bu doktor bebisimizin resminide verdi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: sende hic vermemislerdi kizim  :'( ama kardesinin doktordan yana sansi varmis  ;D bide doktor memeden kesinlikle kes dedi  :sad1: kiyamiyorum sana bugun bir kere tek verdim pesimde dolanip duruyosun cok zor kizim ya  :sad1: ama bu ucumuz icin en iyisi artik vermicem kesin kararliyim  :-\ hadi bize kolay gelsin  :amin: :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

ayy canım benmm yaa ne güzel görmüşsün miniğini :hello2: :love9:

ama azrayı memeden kesme olayı üzdü beni peşinden öle

koşması falan gözümn önüne geldi kuzumm :'(

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 31 Mart , 2011, 22:31:34
ayy canım benmm yaa ne güzel görmüşsün miniğini :hello2: :love9:

ama azrayı memeden kesme olayı üzdü beni peşinden öle

koşması falan gözümn önüne geldi kuzumm :'(

sagol ebrucum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hic sorma ebrum bide beni dusun  :crybaby2: :crybaby2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizim bugun sutten kesilisinin ikinci gunu sende bende cok uzuluyoruz ama gececek bitanem  :y25: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

KIZIM IKIMIZDE ZOR GUNLERDEN GECIYORUZ SENI HIC ISTEMESEMDE SUTTEN KESMEYE CALISIYORUM  :y25: KUZU GIBI PESIMDESIN SUREKLI ISTIYOSUN MEMISLERDE TAS GIBI SIZLIYO ONLAR SIZLADIKCA SEN GOGSUMU KOKLADIKCA VICDANIMIN SIZISI KAT KAT ARTIYO KUZUM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: NE OLUR CABUK UNUT KIZIM DAYANAMIYORUM ANNEM  :y25: SENI COK SEVIYORUM KIZIM  :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

04 Nisan , 2011, 17:22:15 #323 Son düzenlenme: 04 Nisan , 2011, 17:42:29 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
Azonce doktor kontrolumuzden geldik  :hello2: kizim hersey normal cok sukur bitanem  :nazar: :nazar: :nazar:
boyumuz 76 cm olmus
kilomuz 8,700 gr olmus
bas cavremizde 45 cm olmus  :nazar:
cok fazla olmasada artislar guzel kuzum insallah daha iyi olcak seni sutten kestim ama yemen cok guzel oldu bitanem insallah gelisimin daha iyi olcak  :amin: :amin: bidahaki kontrolumuz 14. aylikken ozaman asi olacaksin yandik kizim  :icon_pale: :icon_pale:

Aytii

Aynur yazı tipin anlaşılmıyo canım  :-\

zor okuyorum

bu arada nasıl gidiyo hamilelik  :opucuk:

cinsiyetini öğrenmeyede az kaldı değilmi  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Nisan , 2011, 17:23:25
Aynur yazı tipin anlaşılmıyo canım  :-\

zor okuyorum

bu arada nasıl gidiyo hamilelik  :opucuk:

cinsiyetini öğrenmeyede az kaldı değilmi  :love9:

ay canim hemen degistirem bende anlamiyom su yazi islerinden  :ehi:
canim iyi gidiyr hersey yolunda bebisimi gordum ama yukarda yazdigim azra icindi onun kontrolu vardi  ;D
cinsiyet icin burda detayli ultrasyona girdim cok sukur ama 13. haftamdi bisey goremedi bidaki 2.tirimestide oda mayista canim heralde ozaman soyler  :laughing7: :laughing7:
bu sefer degisik doktorlara gonderdiler resminide verdi cok mutluyum cokta ilgilendi  :muzz: :muzz: :muzz:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

dun gece kizim nekadar neseliydin   :nazar: kollarini birbirine dolayip yurudun sekiz adim attin  :nazar: :nazar: sonra 6 , 5, 4 derken azaldi ama baya baya yurudun kuzucugum  ;D tam babanla sevinc gosterileri yaparken kardesinde ilk defa oynadi  :muzz: :muzz: :muzz: aslinda onceleride hissetmistim son bir haftadir kipirdiyor gibiydi ama dungece cok belli etti kendini  :nazar: babanda karnima kosup bakti sag tarafa top gibi yerlesmisti  :nazar: :nazar: :love9: :love9: galiba ablasinin yuruyusune oda sessiz kalmak istemedi  :hieyt: bizi cok mutlu ettiniz dun gece  :love7: ikinizide cok seviyoruz kuzucuklarim  :love9: :love9:

βαlκιz

:occasion5: ayy harikaa ne güzel yürüyo demek maşallah
kardeside oynarmış hee maşallah yaa ne güzeel  :love8: :love7: :love7: :love7: :love7: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

heyyyyy MAŞALLAHHHH YİĞENLERİME  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: βαlκιz - 17 Nisan , 2011, 22:35:35
:occasion5: ayy harikaa ne güzel yürüyo demek maşallah
kardeside oynarmış hee maşallah yaa ne güzeel  :love8: :love7: :love7: :love7: :love7: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sagolasin gulsahcim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Nisan , 2011, 22:43:21
heyyyyy MAŞALLAHHHH YİĞENLERİME  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sibelim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: