♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

Aytii

peki kullandıkları makinalar nasıl? yani bebeği nasıl görüyo? sen bakıyomusun ekrana felan  :dontknow:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 14:07:01
peki kullandıkları makinalar nasıl? yani bebeği nasıl görüyo? sen bakıyomusun ekrana felan  :dontknow:

dedemin zamanindan kalma ultrasyon cihazlari  :ehi: :ehi: :ehi: goryiodum ama hic demiyoduki su kolu su bacagi falan bakarken hic konusmuyoduki adam  :violent1: bide surekli agzinda sakiz  :violent1: cakkidi cakkidi baska bisey yoktu  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

:k06: :k06:

sen ona rüşvet olarak bizim Falım lardan getir belki işe yarar  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 14:14:25
:k06: :k06:

sen ona rüşvet olarak bizim Falım lardan getir belki işe yarar  :ehi:

olur olur  :ehi: :ehi: :ehi: ama o doktoru istemedigimi soylucem baska doktor isticem bakalim  ::)

SiRiNe

Aynurumm masaallahhh ikinci yigenimde buyumusss  ;D

Kiz sen dinleme kimseyi annen öyle der sen ok de gec...

Bak gör bakiciya bile gerek kalmicak:)

Ben ayni yasta 2 bebegi yaslarina getirdim gulsahta ayni  , sonucta senin hayatin senin cocugun

herkez istedigi zaman istedigi kadar cocuk yapar bakabilirse no problemm

Gulsahcim canim banada öyle diyorlar tekrar hamile kalip cocuk isteyebilecegimi dusunemiyorlar cesaret edip :toothy10:
Buda ikiz olduklari icin belkide ama dedigin gibi kimseden fayda yok sonucta insan kendisi bakiyor yavrularina
aynurcum seni ve azrami coooooooooook öpuyorum  :opucuk: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

duygucum guzel sozlerin ve moral verici dileklrin icin cok tesekurler canimcim  :k06: :k06: :k06:
dun annemle konustum sesi cok guzel geliyodu azrayi sordu ama bebekten hic bahsetmedi unuttu heralde  ;D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizimmmmmmmmmm
dunyalar guzelim  :love9: :love9: :love9: dun dogumgunundu melegim  ;D ;D sen dunyamiza geleli 1 yil oldu tatim  :nazar: aslinda bir yil sayilmaz oncesinde seni ozlemle bekledigim hasretini yuregimde hissettigim 9 ay 10 gun daa var melegim   :love9: nihayet sagsalim 21 marta saat oglen 11 civarlari kucagimdaydin bitanem  :love9: :love9: gozlerime oyle derin oyle manali bakiyodunki cok saskin bitkin ama cok mutluydum bu sefer acidan degil mutluluktan agliyordum  :y25: kuzu gibi memeeeeeeee diye agliyodun babanda ayni kuzu gibi demisti baktim oda agliyordu  :love8: seni cok sevdik kizim cokkkkkkkkkkkkk  :love9: ve buyudun abla oluyorsun  :love9: umarim oda senin gibi cok tatli ve cok guzel bir bebek olucak  :binkybaby: :binkybaby: ikinizide cok seviyorum meleklerim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: iyiki dogdun kizim ve iyiki benim kizim oldun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Balböceği

Aynur'um ya foruma girince bu bolumu goremiyom

hep ayni yerlere baktigimdan adet haline gelmemis  :k06:

Kusura bakma emi  :flowers: simdi okudum mesajlarini annen herhalde hosnut olmadi

2. bebege ama nasip annende alisacak :k06: doktor niye oyle yapmis anlamadim  :caca:

ama falim espirisi harikaydi tuttum bunu ayticim   :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 22 Mart , 2011, 18:32:53
kizimmmmmmmmmm
dunyalar guzelim  :love9: :love9: :love9: dun dogumgunundu melegim  ;D ;D sen dunyamiza geleli 1 yil oldu tatim  :nazar: aslinda bir yil sayilmaz oncesinde seni ozlemle bekledigim hasretini yuregimde hissettigim 9 ay 10 gun daa var melegim   :love9: nihayet sagsalim 21 marta saat oglen 11 civarlari kucagimdaydin bitanem  :love9: :love9: gozlerime oyle derin oyle manali bakiyodunki cok saskin bitkin ama cok mutluydum bu sefer acidan degil mutluluktan agliyordum  :y25: kuzu gibi memeeeeeeee diye agliyodun babanda ayni kuzu gibi demisti baktim oda agliyordu  :love8: seni cok sevdik kizim cokkkkkkkkkkkkk  :love9: ve buyudun abla oluyorsun  :love9: umarim oda senin gibi cok tatli ve cok guzel bir bebek olucak  :binkybaby: :binkybaby: ikinizide cok seviyorum meleklerim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: iyiki dogdun kizim ve iyiki benim kizim oldun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çok güzellll  :y25: :y25: :y25:
ALLAHIM BEBİŞLERİNİ SANA BAĞIŞLASIN :amin: :amin:  ANNE VE BABASI OLARAK HEP YANLARINDA OLASINIZ  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 24 Mart , 2011, 21:10:00
Aynur'um ya foruma girince bu bolumu goremiyom

hep ayni yerlere baktigimdan adet haline gelmemis  :k06:

Kusura bakma emi  :flowers: simdi okudum mesajlarini annen herhalde hosnut olmadi

2. bebege ama nasip annende alisacak :k06: doktor niye oyle yapmis anlamadim  :caca:

ama falim espirisi harikaydi tuttum bunu ayticim   :ehi:

sagol edacim sorun degil tatlim benimde bakmadigim bolumler oluyor firsat bulamiyorum yada gormuyorum  :k06: :k06: :k06:
canim simdiki doktorum beter cikti mahkeme suratlinin teki  :violent1: gelen gideni aratirmis napim bende kuzumu dogunca seyrederim  :k06: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Mart , 2011, 21:13:15
kizimmmmmmmmmm

çok güzellll  :y25: :y25: :y25:
ALLAHIM BEBİŞLERİNİ SANA BAĞIŞLASIN :amin: :amin:  ANNE VE BABASI OLARAK HEP YANLARINDA OLASINIZ  :amin: :amin:

sagolasin cansucum darisi basina insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

dunen kizimin ust disinden bitanesi pirtladi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: yanindakide pirtlamak uzere  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

kizimmmmmmmmmm

duygulandım okurken  :-[ Allahım herkesin evladını bağışlasın  :amin: maşallah tontiş kızına bu arada geçen gün resimlerini görmüştüm imzanda çok tatlı  :love9: :nazar: :nazar: