♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

guzel melegim dogumgunune cok az kaldi  :love9: ayni zamanda ogun kardesinide gorecegiz nihayet  :love9: sana verebilecegimiz en guzel hediye bu heralde  :love9: :love9: kasten ayarlamadim kizim dogumgunune verdiler ilk randevuyu  :-ooo kaderimiz giderek guzel sekilleniyor bebegim  :amin: artik negatifleri attim hayatimizdan biz hep iyi olacagiz  :amin: dort kisilik kocaman bir aile olacagiz  :k06: anneniz sizi hep sevecek meleklerim benim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kizim ayparcam bugunlerde hissediyor gibi karnima basiyosun kuzum  :sad1: ben uzanirken gelip aniden tum gucunle basiyosun canim yaniyor bitanem  :caca: :caca: :caca:
kardesinle 11. haftamiza girdik  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bu haftanin sonunda organlarin gelisimi tamamlanip kemik yapisi olusmaya baslicak insallah  :amin: :amin:
artik dikkatli olmaliyim mazallah bebisin bir yerini kiracan kizim  :-ooo azcik akilli bir kiz ol ve basma artik karnima  :aferin: :aferin: :aferin:

annen arada hizlica lavaboya kosuyor sende korkuyorsun kuzum  :'( korkma bitanem kardesin ben burdayim beni unutmayin diyor  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

yerim ikinizi ben canlarim benim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

;D :nazar: :nazar:annen ne derse desin canım boşver

sen mükemmel şekilde bakarsın çocuklarına
bende 2 tane var diye bana sakın sakın daha yapma diyolar
tamam şuan zaten istemiyorum uzun süre
ama öyle dediklerinde çok gücüme gidiyo  :sad1:

gerçi onlara nee sanki gelip bakıcaklar
ikizlerim olduda gelip 1 hafta bile kalmadılar  :cildir:

kim ne derse desin boşverr
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

haklisin gulsahcim  :k06: zaten artik kimseyi takmiyorum cogu kiside bilmiyor zaten hayat benim hayatim cocuk benim cocugum annem yanimdada olsa en cok bir hafta bakardi onun cocuklarida kucuk cunku  :sad1: yani kimseye ihtiyacim yok cok sukur esim olmazsa bir yardimci tutariz dedi  :k06: :k06: :k06:

ya neden ikizin var diye hakkin yokmu sanki bide kizin olsa cok guzel olur  :k06:

βαlκιz

boşver hamileligin tadını çıkar sonuna kadarr :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ilerde olur inş. kız yada erkek farketmez :suclu:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: βαlκιz - 14 Mart , 2011, 18:27:39
boşver hamileligin tadını çıkar sonuna kadarr :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ilerde olur inş. kız yada erkek farketmez :suclu:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

insalah canim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DER!N

Bir çiftte kız olsa süper olur bir anda onlarda meydana gelir abileri gözkulak olur ayy ne tatlı olur  :hieyt: :hieyt:

Rabbim hayırlı evlatlar versin cümlemize inş.  :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: DER!N - 14 Mart , 2011, 19:27:40
Bir çiftte kız olsa süper olur bir anda onlarda meydana gelir abileri gözkulak olur ayy ne tatlı olur  :hieyt: :hieyt:

Rabbim hayırlı evlatlar versin cümlemize inş.  :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah azrama ve kardeşine :love9: :love9: :love9: çok keyıfle okudum valla :opucuk:
azranın doğum gunundemı cınsıyetını öğrenmeye gıdıceksınız..azraya buyuk suprız olur ve sızede :love9: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 14 Mart , 2011, 23:16:03
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah azrama ve kardeşine :love9: :love9: :love9: çok keyıfle okudum valla :opucuk:
azranın doğum gunundemı cınsıyetını öğrenmeye gıdıceksınız..azraya buyuk suprız olur ve sızede :love9: :love9: :love9:

tesekurler canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hayir canim ilk ultrasyonda gorecegiz  :-\ simdiye kadar hic gormedim malesef burda kolay degil  :-\ doktor nezaman cagirirsa ozaman gidiyoruz  :violent1: cinsiyetide burda soylemiyolar bakalim dogunca gorecez  :k06:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

°o.O євяυ O.o°

benm içimden de  erkek geçio ::)

doğunca mı öğrencen gerçkten :-ooo

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥ boncuk gözlüm ♥ - 15 Mart , 2011, 17:30:54
benm içimden de  erkek geçio ::)

doğunca mı öğrencen gerçkten :-ooo

herkes oyle diyo bakalim hayirlisi  ;D :amin:
ebrucum oyle gozukuyor burdakiler soylemiyo kizimi hic soylemediler ben turkiyedeyken doktorum kiz demisti burda binkere sordum bilmiyorum dedi  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
esimin teyzesinide soylemesler  :-\ burdakiler soylemiyo  :cildir:

°o.O євяυ O.o°

çokkötü ben olsam çatlardım :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°