27 Nisan , 2024, 19:38:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

SiRiNe

aynurumm bende cikiyorum canimm

kendine iyi bakk

azramizi öp bizim icinnn

:opucuk:
Rabbimize emanetsinizz

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BENIM GUZEL KIZIM CANIMIN ICI KIZIM IKI GUN ONCE SANA KARDES GELECEGINI OGRENDIK  :love9: :love9: :love9: ONCE COK UZULDUM ELIM AYAGIM TITREDI KARNIMDAKINDEN ONCE SENI DUSUNDUM GOZLERINE BAKIP AGLADIM  :y25: SANA HAKSIZLIKMI YAPTIM ACABA DIYE  :y25: AMA HERZAMANKI GIBI OYLE MASUM VE TATLIYDINKI DAHA BI ACIDIM  :crybaby2: SONRA BABANIN GUZEL TESELLILERI VE BURDAKI TEYZELERININ SOZLERI MORALIMI YUKSELTTI  :k06: SOZ VERIYORUM KIZIM HERSEY COK GUZEL OLUCAK  :love9: :love9: IKINIZDE CANIMSINIZ BENIM  :k06: BIZ ARTIK 4V KISILIK BIR AILE OLUCAGIZ  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 10 Şubat , 2011, 13:03:10
BENIM GUZEL KIZIM CANIMIN ICI KIZIM IKI GUN ONCE SANA KARDES GELECEGINI OGRENDIK  :love9: :love9: :love9: ONCE COK UZULDUM ELIM AYAGIM TITREDI KARNIMDAKINDEN ONCE SENI DUSUNDUM GOZLERINE BAKIP AGLADIM  :y25: SANA HAKSIZLIKMI YAPTIM ACABA DIYE  :y25: AMA HERZAMANKI GIBI OYLE MASUM VE TATLIYDINKI DAHA BI ACIDIM  :crybaby2: SONRA BABANIN GUZEL TESELLILERI VE BURDAKI TEYZELERININ SOZLERI MORALIMI YUKSELTTI  :k06: SOZ VERIYORUM KIZIM HERSEY COK GUZEL OLUCAK  :love9: :love9: IKINIZDE CANIMSINIZ BENIM  :k06: BIZ ARTIK 4V KISILIK BIR AILE OLUCAGIZ  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 10 Şubat , 2011, 13:03:10

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

azram bırak haksızlık yaptığını,ona hayatta yanyoldaşı getirdiğin için sana hep minnettar olacak güzel annesi :love9:

SiRiNe

yuppiiiiiiiiiiii

azraya kardes geliyoooooooooo

hosgelmis sefalar getirmisssssss

cok sevindimm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :occasion14:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 14 Şubat , 2011, 18:28:06
azram bırak haksızlık yaptığını,ona hayatta yanyoldaşı getirdiğin için sana hep minnettar olacak güzel annesi :love9:
[/quote
INSALLAH CANIM  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 14 Şubat , 2011, 19:27:10
yuppiiiiiiiiiiii

azraya kardes geliyoooooooooo

hosgelmis sefalar getirmisssssss

cok sevindimm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :occasion14:
SAGOL DUYGUM ALLAH RAZI OLSUN  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

konun baslıgı canım kızım azram büyüyor kardeşide geliyor :D

her ikisininde günlüğünü tutmus olursun 1 tasla 2 kuş  :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Ahde_VeFa - 15 Şubat , 2011, 22:19:10
konun baslıgı canım kızım azram büyüyor kardeşide geliyor :D

her ikisininde günlüğünü tutmus olursun 1 tasla 2 kuş  :laughing7:
olabilir iyi fikir ama daha ufakligi gormeedik  ;D bi gorsekte rahatlasak  :k06:

Balböceği

Sahi sekeyim sen ne zaman mercimegi goreceksin  :dontknow:

eger burdaki gibi 2 aydan once bakmiyorlarsa ALLAH sabr versin

ben ilk 8 haftalikti gitmistim sonra 14 haftalikta gittim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 16 Şubat , 2011, 00:12:17
Sahi sekeyim sen ne zaman mercimegi goreceksin  :dontknow:

eger burdaki gibi 2 aydan once bakmiyorlarsa ALLAH sabr versin

ben ilk 8 haftalikti gitmistim sonra 14 haftalikta gittim

AYNEN EDACIM IKI AYDAN ONCE BAKMIYOLAR  :cildir: :cildir: :cildir: AZRANIN DOGUMGUNUNE RANDEVU VERDILER HEMDE  :-ooo :-ooo

Aytii

Azra ne kadarlık annesi? anladığım kadarıyla fazla araları olmayacak kardeşiyle  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 17 Şubat , 2011, 13:33:40
Azra ne kadarlık annesi? anladığım kadarıyla fazla araları olmayacak kardeşiyle  :love9:
11 AYLIK OLDU CANIM  :k06: ARALARI 19 AY OLACAK  :laughing7:

Aytii

ne güzel  :love9:  :nazar: ikisi bir arada büyür işte :) tabi sana biraz zahmetli gelecek ama emin ol ilerde büyüdüklerinde iyiki öyle olmuş diceksin  :icon_thumright: