28 Nisan , 2024, 23:53:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

eylülüm

Alıntı yapılan: mavili - 29 Nisan , 2008, 23:41:41
sebamedin şampuanını deneyen varmı onada çok iyi dediklerini duymuştum
ewet canım benim kızım 5 aylık sürekli ondan kullandım memnunum yumuşacık yapıyo   :)

mavili

teşekkür  ederim canım sagol sebamedin diger bakım ürünlerini denediysen eger onlar nasıl ben bebişime sebamedin setini düşünüyorum ama karar verememiştim

yeşil

benim arkadaşım sebamedin pişik kreminden çok memnundu

susi

SLM KIZLAR BNDE SEBAMETDİN ÜRÜNLERİNİ KULANDIM VE HALENDE KULANIYOM ÇOK MEMNUNUM TAVSİYE EDERİM
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

mavili

teşekkür ederim herkese ben anlaşılan sebamedi almaya karar verdim  :k06: :k06:

eylülüm

bütün ürünleri güzel ben çantalı set almıştım içinde şampuan pişik kremi sabun ve bebe yağı var hepsinden memnunm

melissa_naz

slm arkadaslar ben dogdugundan beri primanin islak mendilini kullandim ve hala kullaniyorum cok memnunum.tavsiye ederim ;)

mavili

unibaby nin ıslak mendili ve sebamedin tüm bakım ürünlerini aldım umarım memnun kalırım

-GAMZE-

slm kıslar ebnd eoğlum dogdugundan berı 2.5 aydır johnson baby ıslak havlusunu kualalndım çok gussel hıcte pişik yapmıo böle yaglı gibi hemende temıslıo tavsıye ederım

emosum

17 Temmuz , 2008, 18:56:44 #69 Son düzenlenme: 17 Temmuz , 2008, 19:19:21 emosum
gamze bende ondan bayaaa  aldım bi ara markette ucuzluk vardı stok yaptım  :toothy10:

ve unibaby aldım i

mavili

ben unibaby aldım 40 ı çıksın sonra kremlilere geçerim şimdilik ıslak pamuk tarzında olanlar daha iyi diye duyuyorum

efsane

ben hamiş degilim hiç kullanmadım bebeiş için ıslak mendil ama arkadaşlarım bebeişleriner hep sebaned kullanıyolr şampuan bile onu alıyolar genelde sebamed daha iyimiş ben onların yalancısıyım :ehi: :ehi: :ehi:

Organik_Seker

Üni baby nın yenı doganlar ıcın olanı var cok guzel kokusu yok sadece  su var bende dun molfix denedım oda cok guzelmis mis gibi kokuo

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

duru boncuk

ben kızım doğduğundan beri cnbebenin ıslak mendilini ve niveanın bakım ürünlerini kullandım hepsindende çok memnunum bez olarakta ilk başlarda prima alıyodum ama şu sıralar baya bozdular o bezi ortası toplanıp çocuğun poposuna yapışıyo içindeki kabarcıklar artık haggies alıyorum çokta memnunum tavsiye ederim  :icon_thumright: :icon_thumright:

mavili

huggies kullanan herkes memnun oldugunu söylüyor  :icon_scratch: