Bebeği Kucaklamak Doğru mu? siz nasil bir yontem deniyorsunuz??

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 30 Haziran , 2010, 18:47:52

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oyyyyyyyyy alirim kizimi kucagima operim koklarim zaten kizim oyle surekli aglayan kucak isteyen bebeklerden degil  :k06:  :k06: o aglamadan kucaklarim aci sever yere indiririm hep boyle yaptigim icin kendi bilir onu kucagima alacagimi aglamaz kendini yormaz hanfendi  :k06:  :k06:  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

AککORTįє

aynen  :icon_thumright: sana katılıyorum, kucağımıza almayıpta neremize alıcaz

bence alınmalı,yapışık gezilmemeli tabi ama alınmalı kendilerine özgüvenleri o aylarda oluşurmuş

sevgiyi ilgiyi ozamanlarda daha yakından hissederlermiş

tabiki alıcam, zaten benim oğlum çok kucakçı değil yanında ol yeter

olsada fark yapmazdı  :icon_thumright:

ben alıyorum arkadaş alışırsada alışsın ; 1 yaştan sonra istesekte alamıcaz saldırıcaklar her tarafa

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben agladıgınga hemen kucagıma almasam bıle benı gördügü an suusyor saten yanında durmamı onunla konusmamı ıstıyor ha bıre cadıı bunlar cok bılmıs yaa ... :love9:

DİLVİN

ben pek kucağıma alamıyorum oğluşumu
çalıştığım için 6 tan 8 e kadar kucağımda sadece
ilknurun dediği gibi 1 yaşına gelınce zaten onlar kucağa gelmek istemeyecek
keşke evde olsamda kucağımdan hiç ındırmesem  :'( :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Aynen 1 yaşında kucakta durmicak ::)

Eymen kucagı sevmiyor yanında olim yeter :)

paçi&uşak=bebek

bebeklerin özellikle anne kokusuna ihtiyacı oluyo bigün oğlum çok ağlamıştı benim biraz işim vardı babası aldı kucağına dolaştırmasına rağmen susmadı ben aldım kafasını soktu boynuma hemen sustu uyudu kaldı orda kocacım çok kıskanmıştı  :laughing7: yaa zaten şurda kucağa alacağımız en fazla 2 sene sonra istesekte durmazlar ben 2 şeye çok dikkat ettim uyanır uyanmaz kucağa almamak bırakın kendi kendine oyalansın biraz bide uyuyan çocuğu uyandırmak çok uyandırmak isteyen oldu ama izin vermedim şimdi oğlum uyanıyo kendi kendine konuşuyo 1 saat kadar acıkınca ağlamaya başlıyo inş. hep böyle gider  :amin:  :nazar:

DER!N

BİR YAŞINA KALMIYOR KIZLAR DOYA DOYA SARIN SARMALAYIN KUZUCUKLARI EMEKLEYİNCE DAHA DURMAK İSTEMİYORLAR.

Ben sadece gözyaşını kullanmasın diye istediği bir şeyi vereyim diye ağlayınca vermiyorum ve hemen kucağıma almıyorum,
çok şükür farkı anladı.
Zaten çabuk öğreniyorlar.  :nazar:

paçi&uşak=bebek

zaten bebekler ilk anneye güven duymayı sonra kullanmayı öğrenirmiş

мiŁenα.

) SaMiRa (

biz kucağı seviyoruz ama öyle her zaman da kucakta değiliz aslında gezmek olsun sadece yeter anasına çekmiş benim oğlan uynınca ağlamaz aç değilse çok canı sıkılırsa ağlar sinirlenir öyle alırım hemen koşmam ağladı dye ama kucakta da pek gözel oluyo elini boynuma doluyor omzuma yatıyor oyyy yesin annesi onu  :aferin:

мiŁenα.

kızlar bebek 3 aya kadar kucağa alışmaz.. :icon_thumright:

onlar o zamana kadar sadece anneyi bildikleri için güven duygusu dolayısıyla alınınca durur..

3aydan snra bebekelrde alışkanlıklar başlıyor...

bende alınması taraftarıyım ama öle sürekli değil.

benim oğlum kucaktan siyade yatmayı oturmayı sevıyor.. :nazar:

°o.O євяυ O.o°

yaa ben kendm eşim annem kaynvaldm ve dedeleri harç herkes dalıo ya ona snir oluorum tepkmi de gösterrm :caca:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

) SaMiRa (

göstermeden olmaz tabi ben de gösterdim suçlu oldum eşimin ailesi biraz geri kafalı anlamıyorlar çocuğu öptürmüyorum diyede ağlıyorlar :)

mandalinaportakal

bazı anneler neden bebeklerini kucaklarını almaktan imtina ediyorlar anlamıyorum.sonuçta onlar bizim canımız,kucaklamak için 9 ay bekliyoruz ve dünyada çocuğunu kucağında tutup sıkı sıkı sarmaktan daha büyük bir zevk yok bence.
ben oğlumu ilk aylar hiç düşürmedim kucağımdan.zaten bikaç kilo bişey ne yükü olur bana?ha ev işleri yemek temizlik vs de azıcık eksik oluversin o bikaç ay boyunca hiç de dert değil.o ilk aylar asla geri gelmiyor ve bir zaman sonra çocuklar yalvarsak da kucağımıza gelmeyecek.bence fırsat varken tadını çıkarmak lazım.