29 Nisan , 2024, 09:16:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

keçi boynuzu kürü uygulayan varmı ?

Başlatan beren naz, 29 Haziran , 2010, 23:25:24

« önceki - sonraki »

asum

Alıntı yapılan: hacer ky - 23 Temmuz , 2010, 14:43:16
HAYIRLSI OLSUN ASUMCUM KARA SENİN TABİKİDE İNŞALLAH EN KISA ZAMNDA OLURSUNN HAMİŞ

amin canım benim inş sende :amin:

sibel28

biz uyguladık canım bizde pek faydası olmadı..biz 2 seneye yakın uyguladık..ileri hareketimiz hiç yoktu..kürle yüzde 5 ileri hareket oldu.fakat yetersiz dedi doktor...bırakınca kürü tekrar eskiye dönüyor..eger sorununuz çoksa pek etkisi olmuyor..ama sayınız sınırdaysa faydası oluyor..

asum

Alıntı yapılan: aysun25 - 23 Temmuz , 2010, 15:03:46
biz uyguladık canım bizde pek faydası olmadı..biz 2 seneye yakın uyguladık..ileri hareketimiz hiç yoktu..kürle yüzde 5 ileri hareket oldu.fakat yetersiz dedi doktor...bırakınca kürü tekrar eskiye dönüyor..eger sorununuz çoksa pek etkisi olmuyor..ama sayınız sınırdaysa faydası oluyor..

valla aysuncum ilk testte 11 buçuk milyondu ileri hızlı %62 di son testte sayı 100 milyonlarda ileri hızlı %75 lerde çıktı laborantlada görüştüm çok artış var bi yanlışlık varmış gibi ama bence bunda değil ilkinde yanlışlık var dedi pzrtsi tekrar yaptırıcaz inş bu sonuçlar doğruysa keçiboynuzu macun yada çinko hapına borçluyuz

asum

kızlar kafam allak bullak ne doğru hangisi yanlış doğruysa keçiboynuzumu yaptı keçiboynuzu yaptıysa nekadar kullancaz offf karmakarışık oldum

dersu

asum

dersu

çok sevindiimmmmm....telefonunu duymadın sanırım aradım az önce

dersu

asum

cnm teli duymadım banyoyu yıkıyodum sonuçlara bak hangisi doğru hangisi yanlış şaşırdım:(

izmirlim

selamlar keçi boynuzunu bilmem ama saraçoğlunun soğan kürü çok işe yarıyor etrafımda yapanlar var int sitesinde mevcut

asum

Alıntı yapılan: izmirlim - 23 Temmuz , 2010, 16:33:01
selamlar keçi boynuzunu bilmem ama saraçoğlunun soğan kürü çok işe yarıyor etrafımda yapanlar var int sitesinde mevcut

cnm soğan kürünü bende duydum ama yumurtalarımda ve adet düzenimde bişi yok gibi ama yinede çok sağol

sibel28

asum bizimde 3 yıldır değerler hep faklı çıktı...tavsiyem özel bir tüp bebek merkezinde yaptırın testinizi..çünkü laboratuvarlar kan hücrelerini sperm olarak görüyor sperm diye sayıyormuş..her laboratuvar bizimki doğru dedi fakat biz en son özel tüp bebek merkezinde izmirde yaptırdık aralarında uçurum fark var...doğru sonuç alırsanız tedavinize yardımcı olur...

asum

Alıntı yapılan: aysun25 - 24 Temmuz , 2010, 16:06:20
asum bizimde 3 yıldır değerler hep faklı çıktı...tavsiyem özel bir tüp bebek merkezinde yaptırın testinizi..çünkü laboratuvarlar kan hücrelerini sperm olarak görüyor sperm diye sayıyormuş..her laboratuvar bizimki doğru dedi fakat biz en son özel tüp bebek merkezinde izmirde yaptırdık aralarında uçurum fark var...doğru sonuç alırsanız tedavinize yardımcı olur...

bu laboratuvarı çok araştırdım tüp bebek merkezinin olduğu bi hastaneye bağlı olarak çalışıyo hatta haseki hastaneside hastalarını buraya gönderiyomuş.aslında labaratuvara güveniyorum.kötü şeylerde düşünmek istemiyorum cnm.inş bi yanlışlık yoktur inş yaptığım kürler işe yaramışttır :amin: :amin:

__nil__

ARKADAŞLAR BİZ EŞİMDE SPERM AZLIĞI ÇIKTIĞI İÇİN KEÇİBOYNUZU KÜRÜNE BAŞLICAZ.ARAŞTIRDIĞIMA GÖRE BU KÜRDE İLK 1 HAFTA YARIM LÜTRE SUDA HAZIRLANIP SABAH YARISINI,DİĞER YARISINI DA AKŞAM İÇMESİ GEREKİYORMUŞ.PEKİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR BU KÜRÜN SUYUNU NEREDE MUHAFAZA EDİCEZ.BUZDOLABINA KOYMAMIZIN Bİ SAKINCASI OLURMU???

asum

Alıntı yapılan: nil_alp - 27 Ağustos , 2010, 01:02:21
ARKADAŞLAR BİZ EŞİMDE SPERM AZLIĞI ÇIKTIĞI İÇİN KEÇİBOYNUZU KÜRÜNE BAŞLICAZ.ARAŞTIRDIĞIMA GÖRE BU KÜRDE İLK 1 HAFTA YARIM LÜTRE SUDA HAZIRLANIP SABAH YARISINI,DİĞER YARISINI DA AKŞAM İÇMESİ GEREKİYORMUŞ.PEKİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR BU KÜRÜN SUYUNU NEREDE MUHAFAZA EDİCEZ.BUZDOLABINA KOYMAMIZIN Bİ SAKINCASI OLURMU???

ben ilk başladığımda hava serin olduğu için ağzı kapalı bi şekilde oda sıcaklığında tutuyodum ama şimdi havalar sıcak buzdolabına koy bence akşamdan ağzınıda kapatmayı unutma