keçi boynuzu kürü uygulayan varmı ?

Başlatan beren naz, 29 Haziran , 2010, 23:25:24

« önceki - sonraki »

__nil__

kızlar birşey sorucam biz eşimde hiç spermlerle ilgili sorun varmı yokmu bilmiyoruz yani baktırmadık hiç.ancak sorun yoksada bu kürü uygulasa extra faydası olurmu sizce.bizimde 7 aydır olmuo bebiş. bu ayda olmazsa yine gidicez dokttora..

asum

uygula tabi güzelim hiç bi zararı yok ben pişmanım keşke daha önceden yapsaydım

AŞKIMCIM SCS

asum

ii aşkımcım sen nasılsın nerelerdesin

beren naz

selam kızlar keçi boynuzunda üç ayı doldurdum üç aydan sonra ara sıra uyfulayın diyor ne yapayım karar veremedim bir de hiç bir yerde bulamadım yeni toplanıyormuş bir aya kadar gelir dediler bizimkiler geçen iyılın ürünleriymiş  ::)

asum

kızlar keçi boynuzu kürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz meni miktarını arttırmıyo bunu bugün öğrendik sayı için yarını bekliyoruz yarın sonuçlar çıkınca onuda yazarım ama miktar aynı

beren naz

canım meni miktarı artmasın varsın sayı ve hareketlilik yükselsin yeter bu da onun için bizim 1 ama 35 milyon daha önce  bir arkadaş yazmıştı onun 3 müş ama sayı 1 milyonmuş önemli olan meni miktaserı değil içindeki canlı hücre sayısı ve hareketliliği

asucum inşallah sonuçlarınızda bir iyi leşme vardır inşallah iyii çıkar hakkınızdaa haıyırlısı oldsun bakalım bir aylık kullanımın sonucu bir etki yapmış mı keçi boynuzu doktor eşine başka ilaçlarda vermiş miydi canım ?
ha bir de biz de pazartesi gideceğiz bakalım eşim in tahlil sonucu nasıl çıkacak üç ayda keçi boynuzu uyguladık değerleri yükseldim i acaba buraya yazarım sonucu inşallah iyidir de keçi boynuzu umudumuz olur
benimde yarın adet günüm inşallah bir de hastalanmazsam ::) ;)

asum

haklısın cnm önemli olan sperm sayısı ama meni az olunca sperm sayısıda az çıkmıştı geçen sefer 11.500.000 milyondu bizimki hızı %62 di ama sayı az dün meni yine az mış sonuçlarda birazdan gelir heralde çok heycanlıyım inş keçiboynuzu işe yaramıştır :amin: :amin:

beren naz

canım benim inşallah inşallah iyidir sonucun haberini bekliyorum .....dua ediyorum...inşallah iyidir.... :amin: :amin: :amin: :amin:

asum

sağol berenim sonuçlar bi gelsin iyiysde kötüysede yazarım canım buraya :amin: :amin:

asum

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr şimdi labaratuvardan aramışlar eşimi bi yanlışlık var bu işte sperm sayınız 100 milyon demiler bukadar çabuk böle yükselmesi olcak şey değil pzrtsi gelin tekrar ücretsiz yapalım demişler ya yanlışlık yoksa ama ya varsa offffffffffffffff

beren naz

ay inanmıyorum ya çok sevindim çok mutluyum ağlıycssam gözlerim doldu :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav:

beren naz

yanlışlık yok bu keçiboynuzu mucizesi ..........sıkıntı yapma..... :D :D

asum

berenim ölücem allahım nolur doğru olsun yanlışlık olmasın laborant mümkün değil olsa olsa 30 milyona yükselir 100 milyon olacak şey değil demiş nolur dua edin benim için allahım nolur yanlış olmasın

beren naz

labarant öyle desin saraç oğluda bu kürü kullannanın çocuğu olmaması  imkansız diyor........
dualarım seninle canım ...
yanlışlık olacağını sanmıyorum hep araştırdım bu kürü kullananın değerleri hep yükselmiş ve çiocuk sahibi olmuşlar
eşine çok yaramış onun bünyesine uymuş işte ..... ötesi yok....