keçi boynuzu kürü uygulayan varmı ?

Başlatan beren naz, 29 Haziran , 2010, 23:25:24

« önceki - sonraki »

asum

canım bizim volümde 1 cc yazıyo
1..5 yıldır korunmuyorum cnm ama bunun 8 aylık bi kısmı bebiş için uğraşıyorum

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: asum - 01 Temmuz , 2010, 15:35:33
canım bizim volümde 1 cc yazıyo
1..5 yıldır korunmuyorum cnm ama bunun 8 aylık bi kısmı bebiş için uğraşıyorum

allah yardımcımız olsun tatlım :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asum

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmm

ツgöçmen_54 ツ

arkadaşlar volume takılmayın önemli olan içindeki hareketliliğı ve hızı eşimin 3 cc ama sperm değerleri  1 milyon altı  :y25:

asum

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 01 Temmuz , 2010, 17:38:25
arkadaşlar volume takılmayın önemli olan içindeki hareketliliğı ve hızı eşimin 3 cc ama sperm değerleri  1 milyon altı  :y25:

göçmencim tek başına hızıda etkili olmuyo bak bana hala bişi yok

ツgöçmen_54 ツ

evet haklısın asum..çakşır suyu çok etkili diye aldık zar zor içiyor eşim inşş faydalı olcak  :amin: :amin:
sizdede her şey çok iyi sayı yetersizliği var anlaşılan..

asum

ewet cnm doktor genel olarak sonuçlar iyi ama sayı düşük dedi bide keçiboynuzuna başladık bakalım hayırlısı cnm umarım hepimiz şifa buluruz

ツgöçmen_54 ツ

aminnnnn  :amin: :amin: :amin:
keçiboynuzu sperm değerleri sınırda olanlar için faydalıymış..yani normali 20.000.000 siz sınırın biraz altındasınız size faydalı olabilir.bize fayda etmez düşüncesiyle hiç başlamadık..

asum

umudunu yitirme tatlım allah büyük sen yinede elinden geleni yap hepimizin olcak inş bebişleri

beren naz

keçiboynyzy kürü üç ayını doldurmak üzere benim doktora tahlil vermeye gitmemiz lazım eşim de yumurtlama günlerimiz bitsin öyle gidelim belki keçiboynuzuyla kalır diyor napalım bilmiyorum zaten doktoara gittiğimizde anlıcaz testlerden faydalı olup olmadığını....üç aydan sonra daha etkili diyorlar ama inşallah öyledir bu ay hamile kalırım hep beraber inşallah

bulut84

bende başlıycam bu küre yeni aldım bide yakı vurdum sırtıma onuda burtda okudum böyle hamile kalanlar varmış hayırlısı bakalım bide incir kürü uyguluycam pazartesi dr gidecem yine klomen verecek galiba allahım bu ay verir inşşşşşş

beren naz

asum

aminn canım hepimizin :amin:
kızlar hiçkimse yokmu bu arada sitede yaa

beren naz

spermlerinde sorun olan az kişi var galiba yani üç beş kişi o yüzden fazla bir şey öğrenemiyoruz hani deneyimi olanlardan

asum

malesef cnm çok bilgimiz yok öğrendiklerimide hemen uygulmaya alıyorum zaten