29 Nisan , 2024, 15:20:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

keçi boynuzu kürü uygulayan varmı ?

Başlatan beren naz, 29 Haziran , 2010, 23:25:24

« önceki - sonraki »

asum

sayıyı çoğaltmamız lazımmmmmmmmmmmmmmmmm ???

--elif--

kızlar tvde duymuş bir arkadaş saraçoğlundan sayıyı arttırmak için erkeğin 21 gün boyunca her sabah keçiboynuzu yemesini öneriyor  :icon_thumright:

asum

Alıntı yapılan: ภєรlเђคภ - 30 Haziran , 2010, 11:07:12
kızlar tvde duymuş bir arkadaş saraçoğlundan sayıyı arttırmak için erkeğin 21 gün boyunca her sabah keçiboynuzu yemesini öneriyor  :icon_thumright:

suyunu içirmeye başladım güzelim

--elif--

RABBİM hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin  :icon_thumright:

asum

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: asum - 30 Haziran , 2010, 11:19:10
Alıntı yapılan: ภєรlเђคภ - 30 Haziran , 2010, 11:07:12

suyunu içirmeye başladım güzelim

nasıl yani kaynatıp suyunumu içiriyosun tatlımm :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: beren naz - 30 Haziran , 2010, 10:24:52
Alıntı yapılan: göçmen_54 - 29 Haziran , 2010, 23:34:21
ben eşime çakşır suyu içiriyorum canım çok etkili diye duyduk ve aldık 5 litre içildiğinde 100%100 etki gösteriyomuş.. :icon_thumright: :icon_thumright:

canım bu da mı sperm hareketliliği için kullanılıyor öyle ise biz de kullanalım senin eşinin kaç spern sayısı ve hareketliliği?
canım hem sperm artııcı olarak hemde hareketliliği için kullanılıyor...bizimkisi herkese göre fazlasıyla düşük aşılama şansımız bile yok..1 milyonun altında malesef..eğer bize fayda ederse herkese yarar  :k06: :k06:
bu arada istanbulda olan arkadaşlar size bi dr tavsiye edeyim...erkek kısırlığında en tanınmış dr emre bakırcıoğlu bunun çok methini duyduk bu kürü tamamladıktan sonra mutlaka gideceğiz..

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 30 Haziran , 2010, 14:56:08
Alıntı yapılan: beren naz - 30 Haziran , 2010, 10:24:52
Alıntı yapılan: göçmen_54 - 29 Haziran , 2010, 23:34:21
ben eşime çakşır suyu içiriyorum canım çok etkili diye duyduk ve aldık 5 litre içildiğinde 100%100 etki gösteriyomuş.. :icon_thumright: :icon_thumright:

canım bu da mı sperm hareketliliği için kullanılıyor öyle ise biz de kullanalım senin eşinin kaç spern sayısı ve hareketliliği?
canım hem sperm artııcı olarak hemde hareketliliği için kullanılıyor...bizimkisi herkese göre fazlasıyla düşük aşılama şansımız bile yok..1 milyonun altında malesef..eğer bize fayda ederse herkese yarar  :k06: :k06:
bu arada istanbulda olan arkadaşlar size bi dr tavsiye edeyim...erkek kısırlığında en tanınmış dr emre bakırcıoğlu bunun çok methini duyduk bu kürü tamamladıktan sonra mutlaka gideceğiz..
slm göçmen nasılısn

ツgöçmen_54 ツ

AŞKIMCIM SCS

ツgöçmen_54 ツ

aynen canım bizde öyle uğraşıp duruyoruz  :D

asum

göçmencim bizimkide 11.500.000 çıktı 1 ccde en az 30 milyon olması gerekiyomuş ama hareketlilik %62 bakalım inş.keçiboynuzu işe yarar :amin:

beren naz

Alıntı yapılan: asum - 30 Haziran , 2010, 11:02:35
cnm bizim hızlı ileri hareketlilik %62 doktor gayet iyi dedi sizin kaç
canım bizim ileri hareketlilik birinde 30 birisnde 20 çıktı inşallah bu şurup sayesinde yükselir sıvılaşma süresi düşük olduğu için hareketlilik de düşükmüş ama milyon sayısı 35 milyon aslında sizin çok yüksek kaç aydır korunmuyorsun yani birinden birinin ulaşması lazım sonuçta tek siperm dölleyecek yumurtayı değil mi?

asum

berencim bizim hareketlilik %62 ama 1 ccdeki sayı 30 milyon olması gerekirken 11.500.000 çıktı eşim bi damlacık verebilmiş panik yapmış doktor  buda sayının az çıkmasına sebep olabilir dedi ve benimde tsh ım yüksek oda etkileyebilirmiş.ama adetlerimde düzenlidir bu arada off çözemedim tatlım

beren naz

asum cum volüm verdiğiniz miktarı gösteriyor ordan bilirsiniz az mı çok mu diye 3 ve yukarı olması gerekiyor bizim volüm hep 1 çıkıyor üç olsa  sayılar üçe katlayacak kaç aydır korunmuyorsun