2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

KybeLe

şafaklar için teşekkürler canımm :-*
bende yoktum yazlıktaydım sabah geldim canımmm. diğer kızlarda tatilde sanırım
Oğluşuuumm :)

gülfer

Alıntı yapılan: KybeLe - 02 Ağustos , 2010, 14:26:15
şafaklar için teşekkürler canımm :-*
bende yoktum yazlıktaydım sabah geldim canımmm. diğer kızlarda tatilde sanırım

rica ederim tatlım  :-* evet herkes tatilde eee tatil nasıldı bende gitmek istiyorum

çok bunaldım  :sad1:

KybeLe

güzeldi canıııımmm.
ay evet bunalman cok normal cok az kalmış senin,tam da sıcaklara denk geldik :(
Oğluşuuumm :)

❤ հმzεlἶო ❤

oh sonunda birileri sesimi duydu da cvp verdi  :k06:
nasil bakim herkes.
benim gobis buyudu belli ediyo artik kendini  :laughing7:
3 bucuk kg aldim toplamda :)
sizlerin bebisleri nasil  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gülfer

Alıntı yapılan: KybeLe - 03 Ağustos , 2010, 10:01:27
güzeldi canıııımmm.
ay evet bunalman cok normal cok az kalmış senin,tam da sıcaklara denk geldik :(

sorma ya birde ağırlaştıkça daha zor geliyor sıcaklar

ama birde şu var bu sıcaklarda bebekle daha zor olur

soğuk havada kalın giydiririz üşütmeyiz bebişlerimizi  :binkybaby:

gülfer

Alıntı yapılan: Cigdem (>.<) Melissa - 03 Ağustos , 2010, 14:06:59
oh sonunda birileri sesimi duydu da cvp verdi  :k06:
nasil bakim herkes.
benim gobis buyudu belli ediyo artik kendini  :laughing7:
3 bucuk kg aldim toplamda :)
sizlerin bebisleri nasil  :nazar:

iyiyim canım sen nasılsın maşallah göbişine  :nazar:  :k06:

iyi almışsın aman dikkat et fazla almamaya çalış bol bol meyve ye

ben 17 kilo aldım inşallah daha almam  :BangHead:

bebişim gayet iyi teyzesi bugün kontrolümüz vardı

belki söylemişimdir bende gebelik zehirlenmesi başlangıcı çıktı

sürekli tansiyonumu ölçtürüyorum takip altındayım ama şimdilik bir sorun gözğkmüyo

ayın 26 sında dopplere giricem 24 saatlik idrar vericem inşallah temiz çıkar sonuçlarım

rabbim hepimizi ve meleklerimizi korusun  :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

gulfercim gecmis olsun. kendine cok dikkat etmen gerek artik.
gebelik zehirlenmesi nasil anlasildi?
belirtileri senmi gordun dr mu anladi?
insallah sorun olmaz bebisin sagsalim gelir  :nazar:

gülfer

Alıntı yapılan: Cigdem (>.<) Melissa - 04 Ağustos , 2010, 08:16:24
gulfercim gecmis olsun. kendine cok dikkat etmen gerek artik.
gebelik zehirlenmesi nasil anlasildi?neye
belirtileri senmi gordun dr mu anladi?
insallah sorun olmaz bebisin sagsalim gelir  :nazar:

sağol canım  ben anlamadım özele gidiyordum geçenlerde sancım vardı muayene olmak için gittim nst istedi 20 tl dedi

annemde 20 tl veremeyiz devlet hastanesinde ücretsiz oraya gidelim dedi ertesi gün gittik tansiyonumu ölçtüler 17 çıktı

hemen hastaneye yatırdılar serum verdiler nstye girdim kan tahlili yaptılar bir sorun çıkmadı 24 saatlik idrar biriktirmemi

istediler biriktirip götürdüm ve idrarda protein çıktı hem idrarda protein çıkarsa hemde tansiyon yükselirse gebelik

zehirlenmesi başlangıcıymış ama o günden sonra tansiyonum hiç yüksek çıkmadı çok şükür şimdilik bir sorun yok

hergün tansiyonumu ölçtürüyorum iki hafta sonra kontrolüm var 3 hafta sonrada dopplere giricem inşallah bir sorun çıkmaz  :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

gecmis olsun onla cnm
daha beterinden korusun rabbim
benimde idrarda protein cikmisti
ama ebe sabah ilk idrarda olur dedi ac karnina oldugum icin
insallah yoktur birsey
bisi olcak diye cok evhamlaniyorum
gerci neyseki tansiyon ii

gülfer

yok canım ya korktukça insanın başına geliyo hamileliğimin başından beri kanamam olurmu gebelik zehirlenmesi nasıl bişey mide bulantım olacakmı dedim ve hepsini yaşadım maalesef  :'(

semanaz

Benimde İnşallah 22 Eylül de doğumum Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin.

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Gülfer                        33  gün sonra  bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)  :love9:   

Nagis                         43  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:     (erkek)  :love9:     

Naz                           53 gün sonra bebeğin kucağında     :binkybaby:    (erkek)  :love9:   

Klmasm                       53 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:     (kız)  :love9:     

Serap                         58 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:      (kız)   :love9:   

Sebahat                     59  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)  :love9:     

Selin                          67 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)  :love9:     

Kybele                       70  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (erkek)  :love9:     

Yasemin                     75 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:      (kız)   :love9:   

Tezcan                      80 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:      (kız)    :love9:   

Ebru                          83 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)   :love9:   

Havuç                        93 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)   :love9:   

Yıldız                          95 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (kız)  :love9:     

Findik kurdu               98 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:      (kız)   :love9:   

Gülsahcr                     106 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)  :love9:   

Esincik                        106 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:     (erkek)  :love9:       

Cigdem                       106 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:    (kız)   :love9:     

Mavera                       111 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:     (erkek) :love9:     

Tuğba                         113 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:        :love9:         

Nestur                        113 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:       :love9:

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin

:amin:  :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: gülfer - 06 Ağustos , 2010, 15:08:45
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Gülfer                        33  gün sonra  bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)  :love9:   

Nagis                         43  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:     (erkek)  :love9:     

Naz                           53 gün sonra bebeğin kucağında     :binkybaby:    (erkek)  :love9:   

Klmasm                       53 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:     (kız)  :love9:     

Serap                         58 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:      (kız)   :love9:   

Sebahat                     59  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)  :love9:     

Selin                          67 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)  :love9:     

Kybele                       70  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (erkek)  :love9:     

Yasemin                     75 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:      (kız)   :love9:   

Tezcan                      80 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:      (kız)    :love9:   

Ebru                          82 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)   :love9:   

Havuç                        93 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)   :love9:   

Yıldız                          95 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (kız)  :love9:     

Findik kurdu               98 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:      (kız)   :love9:   

Gülsahcr                     106 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)  :love9:   

Esincik                        106 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:     (erkek)  :love9:       

Cigdem                       106 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:    (kız)   :love9:     

Mavera                       111 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:     (erkek) :love9:     

Tuğba                         113 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:        :love9:         

Nestur                        113 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:       :love9:

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin

:amin:  :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

bnm 1 gün fazlaydı düzelttm ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

SELİN24

selam kızlarrrr,

ya çok sıcak ya benim ayaklarım inanılmaz şişti  :y25: ve ne kadar ayaklarımı diksemde inmek bilmiyor :crybaby2:

sizde de el ve ayaklarda şişme varmı ee tabi en önemlisi bu sıcaklarla nasıl boğuşuyorsunuz? bittsin artık bu sıcaklar :crybaby2:

°o.O євяυ O.o°

yaa bende sıcaklardan çok çekiorum gnde 3 4 kere banyo yapıorum  ama çıkınca yine aynı :cildir:  şeytan dioki hiç çıkma yat duşta  :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: