2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: fındık kurdu - 22 Kasım , 2010, 19:32:18
mrb hanımlar nasısınız.uzun zamandır giremiyordum .1 kasımda doğum yapım biraz erken geldi benim ufaklık.üstelik erken doğum şüpesiyle 1 ayda hastanede yetmek zorunda kaldım ancak o kadar englleyebildiler ve 1 kasımda elif cren mrb ded bize. şimi yine ağlıyor küçük kızım tekrra görüşürüz bye

Hayırlı olsun...
Darısı hayırlısıyla bize inşallah..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

ebruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nirdesinn  :director: :director: :director:
aç kapiyi ben geldim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°o.O євяυ O.o°

ayy evde yoktummm kız  :k06:
yarında annmdeyim p.tesi görüşürz öp paşayıı :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

a a aaaaa cok ayip kapida kaldim dondummm kiz  :ehi: :ehi: :ehi:
ei hadi baska bi gun ugrarim o zaman  :k06:

°o.O євяυ O.o°

ay kusura bakma ama napim gününü haber vermedin :k06: :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 23 Aralık , 2010, 16:39:28
ay kusura bakma ama napim gününü haber vermedin :k06: :k06:

bidahaki geldigimde pasta börek filan isterim ebrucumm ona göre  :hungry: :hungry: :k06: :k06:

°o.O євяυ O.o°

tamam nasıl olsa bizim kuzular çok emio ne yesek kilo yapmıo
ne istersen yaparım söz :k06:

SiRiNe

Hazel bir aylik oldu

ayiniz hayirli olsun cigdemcim  :hello2: :hello2:

❤ հმzεlἶო ❤

tesekkurler duygucum  :flowers:
yaa nerden nereyee dimi  :love9:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

melodi4

Merhabalar sitenizi yeni gördüm ve çok beğendim.benimde Tunç isimli 27 Eylül 2010 doğumlu bir oğlum var. :nazar:

°o.O євяυ O.o°

hg cnm bnm kızımda 27 eylül doğumlu :D

****SeRaP-27****

ebrucuğum beraber şafak sayıyorduk :D ama benim cadı biraz erken geldi 13 eylül doğumlu
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

esmasultan_08

selam arkadaslar bebeğimi emzirmeyi nasıl bıraktırabilirim bu konuda yardım eder misiniz??

tweety0555

ben ılk oglumu lımon surerek bır gecede bırwaktım 17 aylıktı vzıldamadı kucugunu ıse lımon fayda etmedı yaladı durdu bende salca surdum goruntusunden korktu eg oldu dedım her ıstedıgınde actım verdım ama herseferınde oyle gorunce bıraktı amaaaaaaa hala memele oynar yavrumun aklı kaldı...yıgıtın hıc kalmamaıstı..

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: esmasultan_08 - 24 Eylül , 2011, 23:36:35
selam arkadaslar bebeğimi emzirmeyi nasıl bıraktırabilirim bu konuda yardım eder misiniz??

merhaba canım bebegın kaç aylık  :icon_scratch:

bende kızımı 2 ay önce ayırdım memeden hıcbır yol fayda etmedı öncelıkle tam kararlı ve ıstıkrarlı olacaksın agladı dıye yenılmeyecek egerkı duskunse memeye ıllakı gecelerı senın ıcın cok zor gececek aglamlarına aldırıs etmeyeceksın eger verırsen aglıyor dıye devam gelır unutma

yavas yavas bıraktır mesela ılk gunler gunduzlerı verme sadece gecelerı ver böyle böyle yavas yavas bıraktır ben tam 2 hafta ugrastımm cok zor bö donemdı Allah yardımcın olsunn