2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

kızlar sonnnda sayfamız biraz renklendi  ;) bende 33.haftama grdim azcık şişlik var toplamda 9 kilo aldım selincim bebişin döndmü bnmki 30. haftamda dönmemşti bakalım bu ay dönmştr inş :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

35.haftaya girdik sonunda..12kilo aldım ben yaaaa :y25: :y25: :y25:
bilmiyorumki nası gidecek bu kilolar..neyseki boyumun maşallahı warda belli olmuyo okadar...

°o.O євяυ O.o°

canım bebişlerimiz sağlıklı olsun da kiloları veririz inş :amin: kafaya koydummu tmm :icon_thumright:

SELİN24

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 04 Eylül , 2010, 19:20:16
erken mi geç mi bilmiyorum ama hiç şişmeyenler de var, 3 aydan sonra şişenler de var. Yolculuk ve denizin etkisi oldu sanırım, evime dönüp tuzu kesince baya indi. sezeryanı biz istiyoruz evet, sen normal mi istiosun?
[/quote

canım benim ilk  gebeliğim ve çok korkuyorum bir o kadarda  normal doğumu istiyorum  :tongue3:

şuan kansızlığım devam ediyor iğne ilaç tedavim sürüyor sanırım son 10 güne kadar netleşir  ama şimdilik herşey normal görünüyor.

SELİN24

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 04 Eylül , 2010, 23:19:25
kızlar sonnnda sayfamız biraz renklendi  ;) bende 33.haftama grdim azcık şişlik var toplamda 9 kilo aldım selincim bebişin döndmü bnmki 30. haftamda dönmemşti bakalım bu ay dönmştr inş :amin:

evet ebrucum 33. haftamda dönmüştü  :k06: tabiri caizse amuda kalmış gibi duruyordu paşam :):) en son 35 de muayene oldum o zaman da kafası aşağıda idi.

°o.O євяυ O.o°

hmm bnmde bu ay dönmüştr o zmn inş :amin:

SELİN24

:amin: inşallah canım  normal doğummu istiyorsun peki ?

°o.O євяυ O.o°

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 04 Eylül , 2010, 18:30:28
ne dersi canım? doğum? Bakım?

her konuda cnm emzirmek, banyo yaptirmak, doguma hazirlik, nefes alis veri vs. 5 ptesi surecek. ilki yarin cok merak ediyorum neler ogretcekler  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gülfer

eylül annesi olacaktım ama benim oğluşum beklemedi ağustos annesi oldum  :k06:

zeynep0655

hayırlı olsun canım :flowers:. Allah analı babalı büyütsün. bende ağustos annesi olacaktım ama benim oğlum hala beklemekte

°o.O євяυ O.o°

ESİNCİK

ayyy kızlar doğurun doğurun sıra bize gelio çok heyecanlıyımmm :hieyt:

°o.O євяυ O.o°

canım sen sezeryan yapcktn dmi nası gdio hamilelk oğluş nası

ESİNCİK

evet sezeryan canım. Hamilelik artık daha iyi, mide yanması dışında şikayetimiz yok. Oğluş kocaman oldu teyzesi :D senin kız nasıl, az kalmış maşallah :nazar: