2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

ayy kızlr 30+4 gnlk hamileym ve bu sabah bi kalktım sol tarafıma bişe akıp kurumuş snra bi sıkayım dedm sıvı bişe geldi bnm sütüm gelioo sanırsam :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

gülfer

maşallah canım ne güzel anne oluyoruz artık ben gğslerimi sıkamıyorum çünkü çok acıyolar  :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar bizde 27 bucuk olduk benimde sutum 20. haftadan beri geliyor masallah
cok deilde nokta nokta cikiyorlar sikmadan bile :D
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gülfer

aman ne güzel nazar değmesin onlara bebişlerimizi besliyeceğiz onlarla he kızlar birde kimseye göstermeyin

nazar faan değer ben bir arkaşımın ısrarıyla gösterdim uçları çıkmış ne güzel dedi ve uçları bir hafta içinde kayboldu nasıl

korktum dua ettim ve çok şükür normale döndü  :nazar: daha göstermedim yine ısrar etsede ya anlamıyorum bir insana

nazar edince ne anlıyolar onun yüzünden bebeğimde bende zor günler geçirecektik  :caca:

kızlar hepimiz için  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar bugun seker yukleme testi yapmak icin gittim. olmadi yaa
o kadar ictim ettim kanimi almalarina 10 dk kala tutamadim kendimi cikti ya  :igrenc:
kadinda haftaya tekrar gelmen gerek yapmamiz icin dedi.
2 tup kanimda bosa gitti bosada ac kaldim
bide cikinca esimle kavga ettim. o kadar moralim bozukki anlatamam
ben esimi aradim erken bitti boyle boyle oldu diye gelip alayimmi dedi olur dedim
sonra hastanenin kapisina ciktim 35 dk falan bekledim sogukta ha geldi gelecek diye
sonra baktim telefonum cekmiyomus arayamadim
gittim ankesorluden aradim nerdesin diye sormak icin
sonra yoldayim dedi o aradada kapi sesi duydum. yeni cikiyomus meger evden  :cussing:
bende bagirdim cagirdim o ara otobuste onumden gecti gitti
gelme ben kendim giderim dedim. diger otobuste yarim saat sonraymis. oturdum agladim millet bakiyo noluyo diye
sonra baska otobus bulurum diye yurudum baya kayboldum
sonra dolana dolana yolumu bulacam derken 1 saat yurumusum

yol boyuda agliyodum tabi, o ara esim aradi geldim nerdesin diye actim agzimi yumdum gozumu

cokk sinirliyim yaa. simdide kuskus ise gitti giderken gordum aciklamaya calisti ama bagirdim yine neymis tras oluyomus. tras bir saatmi olur yaw
defol git dedim yuzune bakmadim
oyle sinirliyimki birseyler kirmak zarar vermek istiyorum cokkk ofkeliyim  :BangHead:  :BangHead:

gülfer

ay canım kıyamam ya o halde aç kaldın saatlercenasıl ayakta durdun ya ben olsam kesin biryere düşer bayılırdım

sinirlenme sakin ol bebişinde etkileniyo unutma yazık ona eşler arasına yorum yapmak istemem ama

eşinede kızma erkekler bizim gibi olmuyolar eve gelince sakince konuş hamileliğin daha önemli olduğunu anlat

anlatki bilsin anlatmazsak erkekler bilmez kırma eşini

❤ հმzεlἶო ❤

saol cnm, simdi az daha iyiyim, eve gelince 4 saat uyumusum valla
esimde isten geldi pek konusmadik yuzune bakmiyorum halen  ;D
anlasin hatasini
bide diyordu ki yuzde yuz ben haksizmisim  ::)
gicik yaaa
beyinleri farkli calisiyo sanirsam  :cildir:

°o.O євяυ O.o°

boşver çiğdemcm onlar herşeyi bzm gbi kafaya takmıolar sen iisin ya o önmli :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

yaa kızlar parmaklarımın bazen parmaklarımın arası o kadr kaşınıoki bu hafta başladı neden oluyo acaba

bu arada gülfercm bugn dr gtcektn inş herşey yolundadr gelnce yaz :-*

Emir@Havin

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Gülfer                        9  gün sonra  bebeğin kucağında           (erkek)         

Nagis                         19  gün sonra bebeğin kucağında            (erkek)         

Naz                           29 gün sonra bebeğin kucağında            (erkek)         

Klmasm                       29 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Serap                         34 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Sebahat                     35  gün sonra bebeğin kucağında           (erkek)           

Selin                          43 gün sonra bebeğin kucağında           (erkek)         

Kybele                       46  gün sonra bebeğin kucağında          (erkek)         

Yasemin                     51 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Tezcan                      56 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)           

Ebru                          57 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Havuç                        69 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Yıldız                          71 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)         

Findik kurdu               72 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)         

Gülsahcr                     82 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Esincik                        82 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)           

Cigdem                       82 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)           

Mavera                       85 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)         

Tuğba                         89 gun sonra bebegin kucaginda                           

Nestur                        89 gun sonra bebegin kucaginda                 

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin

EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

Böcüğüm

yokmu aralık annesi benim 15 aralık ama görmedim aralık annesai 2010 benide yazın dicektim gün saymak için :hello:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

❤ հმzεlἶო ❤

Bocugum aralik anneleri icin farkli bir konu var

Kizlar Gulfer dogum yapmis sanirim  :icon_thumright:

.:.Zamansız.:.

ağustos annesi diye nasiplenirken,eylül annesi olucam..kızım hala inatçı :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 31 Ağustos , 2010, 17:24:16
ağustos annesi diye nasiplenirken,eylül annesi olucam..kızım hala inatçı :ehi:

benim kizim gibi seninkide gec gelcek galiba.... :laughing7:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 31 Ağustos , 2010, 18:37:27