2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

yildizcim ben avustralyadayim fuar biraz sikiciydi yaaa. ama bebisime 3d bakabildik cok daha ucuza o yonden guzeldi
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

❤ հმzεlἶო ❤

°o.O євяυ O.o°

çiğdemcim maşallah kızına :nazar: ayy çook sıcak kaç kere duş alıorum ama sıcaaaak :sad1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Gülfer                        18  gün sonra  bebeğin kucağında    :binkybaby: :love9:      (erkek)  :nazar:       

Nagis                         28  gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:         (erkek)   :nazar:       

Naz                           38 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:        (erkek)  :nazar:       

Klmasm                       38 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:        (kız)   :nazar:       

Serap                         43 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:         (kız)  :nazar:       

Sebahat                     44  gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:        (erkek)  :nazar:         

Selin                          52 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:       (erkek)  :nazar:       

Kybele                       55  gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:       (erkek)  :nazar:       

Yasemin                     60 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:         (kız)   :nazar:       

Tezcan                      65 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:         (kız)  :nazar:         

Ebru                          68 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:        (kız)  :nazar:       

Havuç                        78 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:       (kız)  :nazar:       

Yıldız                          80 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:      (kız)  :nazar:       

Findik kurdu               83 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby: :love9:        (kız)  :nazar:       

Gülsahcr                     91 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:       (kız)  :nazar:       

Esincik                        91 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby: :love9:       (erkek)  :nazar:         

Cigdem                       91 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:        (kız)  :nazar:         

Mavera                       96 gun sonra bebegin kucaginda  :binkybaby: :love9:        (erkek)  :nazar:       

Tuğba                         98 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby: :love9: :nazar:                     

Nestur                        98 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby: :love9: :nazar:           

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin
                :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

mavera,tuğba va nestur 2li rakamlarınız hayırlı olsun  :basardim:

gülfer

bizim sayfamız neden hep boş kalıyo kızlar kimse hiç birşey yazmıyo

kızlar dün dr gittim 1 hafta sonra tekrar gel dedi bebeğin kilosuna bakıcaklar eğer bebişim kilo almadıysa hastaneye

yatıcam doğuma kadar bebeği serumla besliycekler hemde dopplere giricem üzgünüm biraz ama herşeyde vardır bir

hayır diyorum ama birtaraftanda madem bebişim kilo almıyo benim göbişim niye bu kadar büyüyo hergeçen gün karnımın

üst taraflarında fazla çatlağım yoktu şimdi parmak kalınlığında çatlaklarım var anlamıyorum bu ultrason cihazlarını

fazla güvenmemeye çalışıyorum ama insan kötü şeyler duyunca üzülüyo işte  :y25:

SELİN24

geçmiş olsun canım üzüldüm gerçekten, başka bir doktorada göründünmü ?
inşalllah  en kısa sürede  herşey yoluna girer canım ALLAH yardımcınız olsun  :amin:

gülfer

Alıntı yapılan: SELİN24 - 21 Ağustos , 2010, 22:38:05
geçmiş olsun canım üzüldüm gerçekten, başka bir doktorada göründünmü ?
inşalllah  en kısa sürede  herşey yoluna girer canım ALLAH yardımcınız olsun  :amin:

teşekkür ederim canım hayır başka dr görünme  gibi bir şansım yokçünkü ben devlet hastanesine gidiyorum ,

inşallah  :amin:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: gülfer - 21 Ağustos , 2010, 14:45:11
bizim sayfamız neden hep boş kalıyo kızlar kimse hiç birşey yazmıyo

kızlar dün dr gittim 1 hafta sonra tekrar gel dedi bebeğin kilosuna bakıcaklar eğer bebişim kilo almadıysa hastaneye

yatıcam doğuma kadar bebeği serumla besliycekler hemde dopplere giricem üzgünüm biraz ama herşeyde vardır bir

hayır diyorum ama birtaraftanda madem bebişim kilo almıyo benim göbişim niye bu kadar büyüyo hergeçen gün karnımın

üst taraflarında fazla çatlağım yoktu şimdi parmak kalınlığında çatlaklarım var anlamıyorum bu ultrason cihazlarını

fazla güvenmemeye çalışıyorum ama insan kötü şeyler duyunca üzülüyo işte  :y25:

Çok çok geçmiş olsun...Rabbim inşAllah en kısa zamanda iyi haberler duymayı nasip etsin...Bebeğinide sağ sağlim kucağına alırsın sen kötü şeyler düşünme..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

gülfer

inşallah canım hayırlısı olsun Rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin  :amin:

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Gülfer                        16  gün sonra  bebeğin kucağında    :binkybaby: :love9:        (erkek)   :nazar:       

Nagis                         26  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:          (erkek)   :nazar:       

Naz                           36 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: :love9:         (erkek)  :nazar:       

Klmasm                       36 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:          (kız)  :nazar:         

Serap                         41 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:          (kız)   :nazar:       

Sebahat                     42  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:         (erkek)   :nazar:         

Selin                          50 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby: :love9:          (erkek)   :nazar:       

Kybele                       53  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:        (erkek)  :nazar:         

Yasemin                     58 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:          (kız)   :nazar:       

Tezcan                      63 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: :love9:         (kız)  :nazar:         

Ebru                          65 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:         (kız)    :nazar:       

Havuç                        76 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:         (kız)  :nazar:       

Yıldız                          78 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:        (kız)  :nazar:         

Findik kurdu               81 gun sonra bebegin kucaginda  :binkybaby: :love9:           (kız)  :nazar:       

Gülsahcr                     89 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: :love9:         (kız)  :nazar:       

Esincik                        89 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby: :love9:        (erkek)   :nazar:         

Cigdem                       89 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: :love9:        (kız)   :nazar:         

Mavera                       94 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby: :love9:        (erkek)  :nazar:       

Tuğba                         96 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby: :love9: :nazar:                         

Nestur                        96 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby: :love9: :nazar:               

:amin: Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin... :amin: Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin  :amin:

°o.O євяυ O.o°

gülfercm inş bebğini sağsalim kucağına alırsın da oğluşun bu konuşmaları boşa çıkarır :D :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Mine'l Aşk

Son haftalarda sabah kalktığımda elim ve yayağımda şişme oluyor benim...Hatta bazen öyle acıyorki ayak bileklerim zor yürüyorum...

Doktora söylemiştim tuzlu yeme dedi ama sanırum ondan değil hiç tuz kullanmıyorum ama yine oluyor...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

gülfer

Alıntı yapılan: ♣♣♥♥♥EbUş♣♣♥♥♥ - 23 Ağustos , 2010, 01:50:46
gülfercm inş bebğini sağsalim kucağına alırsın da oğluşun bu konuşmaları boşa çıkarır :D :amin:

inşallah ben bebişime güveniyorum bi doğsun o drlardan hesap sorucaz  :k06:

gülfer

Alıntı yapılan: **Mavera** - 23 Ağustos , 2010, 01:53:19
Son haftalarda sabah kalktığımda elim ve yayağımda şişme oluyor benim...Hatta bazen öyle acıyorki ayak bileklerim zor yürüyorum...

Doktora söylemiştim tuzlu yeme dedi ama sanırum ondan değil hiç tuz kullanmıyorum ama yine oluyor...

ya tuzla alakası yok bende tuz kullanmıyorum ama şiştim tombiş oldu ayaklarım ve bileklerim

geçen bi arkadaşada söyledim eşimin kuzeni hamileyken normal tuzunu koyardı yemeklerin birde tabağına

dökerdi tuzu çok tuzlu yerdi çok fazla şişmesi olmadı ben yemediğim halde böyle şiştim

tabi yinede dikkat etmek gerekiyo birde fazla ayakta kalıncada şişiyo