2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

KybeLe

ben göremedim eymenin ultrason resmini ama normal dogmus halini gördüm cok tatlı maşallah :nazar:
benim burnum cok güzel herkez öyle der estetikli gibimdir :P hehehehe zaten hep burnu bana benzesin diye dua ettim allah'a :ehi: insallah öyle olmustur :ehi:
Oğluşuuumm :)

°o.O євяυ O.o°

hmm ii  :k06: bnm burnum da gzldr ama normal yani dr kızımın burnunu çok beğendi yaa kalkıkmış böle çok gzl bi kız olcakmış inş :amin: :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

KybeLe

ayy insallah analarına benzerse bebişşler güzel olurlar :P

°o.O євяυ O.o°

evet inş cnmm yaa :D ayy salı gtcm tatile nerdeyse 1 ay yokum snra gelcez 7 aymz btmş olcak ve artık hazırlıklara başlıcz :muzz:

KybeLe

biran önce geçsin istiyorum zaman ama geçmek bilmiyor vallahi.
naptınız siz hazırlıklara baslamadınız mı ?
bizim bitti işte ufak tefek eksikler kaldı. bide yıkancak esyaları ütülencek ama bekliyorum :)

°o.O євяυ O.o°

yok bzmde daha 3 kıyafetmz biide tokalarımz var o kdr tatilden dönşte alcaz hepsni :icon_thumright: çock odasını nası yaptn cnm takımmı aldın beşk park yatak falan mı

KybeLe

canım ilk olarak yanımızda olmasını istedim o yüzden oda yapmadım. Sepet beşik aldım cok güzel. resmini eklemiştim ciciler topicine ;)

°o.O євяυ O.o°

KybeLe

°o.O євяυ O.o°

°o.O євяυ O.o°

ayçacım bebeğim onlin e bebeklerne bak eyymeni koydu ayşe aynı

yasemin..

günaydın güzel hamişler henüz kimse kalkmamış uyuyun bakalım bol bol dinlenin 15 gün sonra bende izne ayrılcam uyurum bol bol
akşam herkes bebişlerinin fotolarını eklemiş bende meleğimin fotosunu koyayım

yasemin..

kızlar meleğimin resmini yükleyemedim :BangHead: sinir oldum olmuyo siz nasıl yüklediniz bi anlatırmısınız bana

°o.O євяυ O.o°

cnm bak yanıtla kısmından önce gözata tıkla resmni seç snra host it yap ordaki sol taraftaki forum kodunu yanıtla yerine yapıştr meleğini görelim

yasemin..

canım işte ben o soldaki olayı anlamdım çok karışık yapamıyorum