2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Kızlar Bebekleriniz 1 yaşındayken çook inatmmıydı?

Oğlumun istediği olmayınca bırakıyorum ağlasın diyorum,ama inadından olana kadar ağlıyor sesi kısılana kadar.

Çook inat ya ve devamlı yakamda :-ooo Memeden ayırmak istiyorum henüz beceremedim.

Ne yapmalıyım ya:..Çok bunaldım :cildir:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Selmacigim  :opucuk:
Aysecigim   :opucuk:
Sahracm  :opucuk:
sevilcigim  :opucuk:
Gulfercigim  :opucuk:
Ilknurcugum  :opucuk:
Ezgicigim  :opucuk:
Nesrincigim   :opucuk:
Gozdecim  :opucuk:
Ozlemcigim  :opucuk:
Duygucugum  :opucuk:
Irmakcigim   :opucuk:

zelis

Alıntı yapılan: -Josєpнiиє- - 31 Mart , 2011, 20:46:57

Oğlumun istediği olmayınca bırakıyorum ağlasın diyorum,ama inadından olana kadar ağlıyor sesi kısılana kadar.

Çook inat ya ve devamlı yakamda :-ooo Memeden ayırmak istiyorum henüz beceremedim.

Aysecigim Allah yardimcin olsun canim , evet bi donem asiri inat oluyorlar , yeni seyler ogrenirken ,
yeni bi seyleri kesefederken ozellliklede inat oluyor....
bi ara konu vardi , buyume atagi diye , bazi donemlerde coocuklarimiz buyurken ; inatci , isathsiz , miz v.s. olabiliyorlar..
mervede de oluyor arada , hatta 10 yasinadki oglumda bile oluyor , ama bi donem sonra geciyor,,,
insallah sizinkide oyledir ve gecer ....
sen sabirli olmaya calis , biktim kelimesini cok kullanma , gececek diye bak , dikkatini baska seylere cekmeye calis..
baskada onerebilcegim bi sey yok...

мiŁenα.

Alıntı yapılan: zelis - 31 Mart , 2011, 20:51:25
Alıntı yapılan: -Josєpнiиє- - 31 Mart , 2011, 20:46:57

Aysecigim Allah yardimcin olsun canim , evet bi donem asiri inat oluyorlar , yeni seyler ogrenirken ,
yeni bi seyleri kesefederken ozellliklede inat oluyor....
bi ara konu vardi , buyume atagi diye , bazi donemlerde coocuklarimiz buyurken ; inatci , isathsiz , miz v.s. olabiliyorlar..
mervede de oluyor arada , hatta 10 yasinadki oglumda bile oluyor , ama bi donem sonra geciyor,,,
insallah sizinkide oyledir ve gecer ....
sen sabirli olmaya calis , biktim kelimesini cok kullanma , gececek diye bak , dikkatini baska seylere cekmeye calis..
baskada onerebilcegim bi sey yok...

Sesim çok yükseliyor şu 1 haftadır.Sinirlerim harap.

Dediğin gibi sabırlı olmam lazım ama.. :BangHead:

Kendime çeki düzen vermeliyim önce..Sonra oğlumla bu dönemi atlatmalıyız.

Sağol  zeliş'cim :opucuk:

zelis

rica ederim Aysecigim ,  :opucuk:
su gunlerde bende agresifim , bunaldim evde ,  :cildir: bi yere gidemiyoruz, gitsem bile merve gitti yerde pek rahat etmiyor
hep miz miz oluyor , kalabaligi sevmiyor , yatagindan baska yerde asla uyumuyor , hatta arabasinda bile uyumuyor...

bakalim yarin aksam bizim burda kadinlar icin eglence duzenlemisler  , esimi ikna edebilirsem cocuklarin basinda dursunda
gidip iki gobek atam , stres atarim  :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:

мiŁenα.

Ohh dök kurtlarını rahatla :hello2:

Evetdevamlı evdeyim bende ondanda bunaldım bir sürü olay yaşadım 1 kaç haftada iyice harap oldum.

zelis

Alıntı yapılan: -Josєpнiиє- - 31 Mart , 2011, 21:11:31
Ohh dök kurtlarını rahatla :hello2:

Evetdevamlı evdeyim bende ondanda bunaldım bir sürü olay yaşadım 1 kaç haftada iyice harap oldum.

bakalim kociste durursa cocuklarin basinda  :dontknow:

evet Aysecim sizinkide hep ust uste geldi , kolay degil , ama hersey bizim icin ,
bu gunlerde gecer , bi an once rahatlarsin insallah canim,,,,,,

мiŁenα.

nesrin_beyza&berrin

Zelihacım teşekkür ederim canım.  :opucuk: Bugün dra gittik tahmin ettiğim gibi boğazındanmış.

Ayşecim oluyor o dönemde inatlaşmak. İstediğini elde edene kadar ağlıyor bağırıyor. Senin yapacağın şey o anda dikkatini başka şeye yönlendirmek. Allah hepinizin yardımcısı olsun. :amin:

мiŁenα.

Deniyeceğim bakalım ne olacak..Teşekkür ederim.Nasıl oldu ateşiniz düştümü :icon_scratch:

nesrin_beyza&berrin

Anı anını tutmuyor. :-\ Bir iniyor bir çıkıyor. Çok mızmız. Seninki nasıl?

ırmak184

aysecim normal davranısları..biizmkide öyle..cok sinirli..bişeyi almak istediginde kızıyor vermessen aglıyor..kendini sıkıyor  ??? gececek inşallah..
zelişcim at göbekleri stres atarsın.iyi geliyor  :laughing7: benimde yarın arkadasın kınası var..bende iki göbek atarım artık  ;D
nesrincim allah kolaylık versin..cabuk atlatırsınız inşallah.

DİLVİN

günaydın kızlarrrrr

ayşeeeee çağları tarıf ettın kızzzz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay ayyyy bı yerlere gidemez oldummmmmmmm

sınır manyağı yaptı bu çocuk beni

dun balkondayız kayınvaldemlerde illaaa vıladayı alcammmmmm yerleri silcem dıyor

kuru bu arada ıslak değil neyse verdım bılerek yere atıyor vermemı istiyor bende vermedım

nasılll ağlıyorrrr nasılllllll bıdeee konuşa konuşaaa ağlıyor

bıdıı bıdııı bıdddddddddddddddddıııııııııııııııııııııııı  :sad1:

bende akşam bu konuyudu araştırdım bu döndemde sanırım meraklı oluyorlar

herşeyı öğrenmek istiyorlar ben yapım ben edım bırakın ben kendı başıma yürürüm

vs vs ınş. çok uzun surmeden bu devreyıde atlatırızzz  :amin: :amin: :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

GUNAYDIN CANLARIM HEPICIGINIZE :flowers: :flowers:
BEN OKULDAYIM OGLENI EDERSEM BANA BIR SEY OLMAZ HIC SEVMEDIGIM BIR KONUYU ANLATACAM AZ SONRA GERILDIM....

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 01 Nisan , 2011, 09:56:50
GUNAYDIN CANLARIM HEPICIGINIZE :flowers: :flowers:
BEN OKULDAYIM OGLENI EDERSEM BANA BIR SEY OLMAZ HIC SEVMEDIGIM BIR KONUYU ANLATACAM AZ SONRA GERILDIM....
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik