2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Mart , 2011, 10:04:38
Çok şükür bir şeyi yok canım, ctesi günü gezelim diye eşimle çıktık evden şirkette takılıp biraz işlerimizi halledelim gezelim falan diyorduk. Selen turuncu turuncu kusmaya başladı ki normalde kusan bir çocuk değil ve rengi bir garip böyle bildiğin portakal turuncusu bir kaç gündür de dışkılamamıştı çok korktum bağırsak düğümlenmesi falan geldi aklıma  :'( böyle zamanlarda nedense hep enn kötüsü gelir aklıma zaten  :( muayene ettirdik yine dişten dedi doktor yemiyor içmiyor dedim diştenmiş hay ebesini idrar yolları enf.olabilir dedi tahlil istedi işte pazar gününü de ona ayırdık öyle.

gecmis olsun hemsom yaaa bu aralar tam hasta olma zamanii havalar bi iyi bi kötüü carpiyor cocuklar aynen ecriinimde 2 gündür felkaet yaaa

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gülferrrr cnm ya halen bello olmadi mi pitircigin cinsiyeti yaaaaa   ahhh catlicam amaaaa :caca: :caca:

ırmak184

sahracım gülfercim gecmiş olsun size  :opucuk: gülfercim inşallah temiz cıkar sonuclarınız  :opucuk:
bende duydum kayseri haberini içim gitti...cok kötü bişey nasıl yaparla ya el kadar cocuklara..haberleri izlemek istemiyorum.annesini öldürenmi ararsın,küçücük cocuga tecavuz edip öldürenmi ararsın allah korusun yavrularımızı  :amin:

< ESLAL >

iyi geceler herkese ....
Nesrincim çok sağol canım Hilalim daha iyi şükür burun akıntısı devam ediyor  ama bugün biraz daha hafifti malesef bizde diş sıkıntısı çekiyoruz 3 gecedir uyumuyor hanım ateşi filan yok şükürler olsun ama çok huzursuz yavrum inş. buda geçecek  :amin:

sizde iyisinizdir umarım  ???

sizede çok geçmiş olsun Gülfercim,Sahracım

--elif--

günaydın bayanlar

ayşe ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun  :amin:

gülfer çok geçmiş olsun ecişede sanada  :opucuk:

ezgicim ALLAH yardımcın olsun baya sıkıntı çekiyosun birdenbire rahat edersin inş.  :amin:

sahra sizede geçmiş olsun hayırlısıyla atlatır kurtulursunuz inş.  :amin:

kızlar bugün benimde arkadaşın bebeği ameliyat olacak daha 10 aylık doğuştan bir böbreği çalışmıyordu küçülme vardı dr önce kendi kendine kaybolur demişti ama şimdi iltihap yapmış ve oraya yapışmış böbreğini alacaklardı inş. sağ salim kurtulur yavrum annesi çok üzülüyor riskli bir ameliyatmış duaya ihtiyaçları var 

DİLVİN

GÜNAYDINNNNNNNNNN  :love9:

NESLİHAN GEÇMİŞŞŞ OLSUN YAVRUYAA

INŞ. DÜZELİRRRR  :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

GÜNAYDIN....

Amin neslihancım sağolasın canımm  inş. bir gün benim kızışımda anneyi üzmekten vazgeçecek o günü bekliyorum sabırla  :)

Allah yardımcısı olsun o bebeğinde Rabbim hayırlısıyla sağlıcakla anne babasına bağışlasın  :amin:
:amin:

AککORTįє

nesrin_beyza&berrin

Günaydın :love7:

Geçmiş olsun Neslihancım yavrucağa. Rabbim acil şifalar versin inş.

Bizde de biraz kırıklık var. Bu havalar kandırıyor bizi.

Gülfercim Eciş nasıl oldu?

) SaMiRa (

çok sağolun arkadaşlar :opucuk: inş oğlum da atlatır ameliyatı da kurtuluruz :amin:
o yavrucuğada allah şifalar versin anne ne haldedir şimdi çok iyi anlıyorum sabırlar versin rabbim inş kurtulur bebiş :amin:

biz dün gittik dra tahlil istedi verdik bağıra çağıra bu durumda dayanamıyorum tek başıma olunca çok zorlanıyorum :y25:
yarın sonuçları göstermeye gidicez gün vericek heralde  :dontknow: dün bişey demedi yine kasığından kesceklermiş :y25:
oğlumun pipisinde bişey yokmuş bizim dr boşuna yarmış...  :caca: :violent1: sinirlendim ve üzüldüm cerrahta kızdı dün söylediğimde... sünnetini de yapalımmı dedi  yapın dedim o da çıksın aradan büyüyüncede düğününü yaparız artık kısmet

çok yorgunum uykum var bide işim çok  :sad1:
herkesss nerdeee :director:
eciş nasıl gülfer
sevil siz nabıyonuzzz

nesrin_beyza&berrin

SAhracım çok geçmiş olsun canım. İnş. sıkıntısız kurtulursunuz. :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 29 Mart , 2011, 12:57:14
çok sağolun arkadaşlar :opucuk: inş oğlum da atlatır ameliyatı da kurtuluruz :amin:
o yavrucuğada allah şifalar versin anne ne haldedir şimdi çok iyi anlıyorum sabırlar versin rabbim inş kurtulur bebiş :amin:

biz dün gittik dra tahlil istedi verdik bağıra çağıra bu durumda dayanamıyorum tek başıma olunca çok zorlanıyorum :y25:
yarın sonuçları göstermeye gidicez gün vericek heralde  :dontknow: dün bişey demedi yine kasığından kesceklermiş :y25:
oğlumun pipisinde bişey yokmuş bizim dr boşuna yarmış...  :caca: :violent1: sinirlendim ve üzüldüm cerrahta kızdı dün söylediğimde... sünnetini de yapalımmı dedi  yapın dedim o da çıksın aradan büyüyüncede düğününü yaparız artık kısmet

çok yorgunum uykum var bide işim çok  :sad1:
herkesss nerdeee :director:
eciş nasıl gülfer
sevil siz nabıyonuzzz

cnm ne yapim bende ecrinle ugrasiyorum 3 gündür hasta grip oldu hic hali kyfi yok bi görseniz yaaa kiyamam yazik bebisler hasta omasin biz olalim onlarin yerine  :love9: :love9: :love9:

siz nasilsinz bakimmm pasam nasil sari palemmm yerim yerrr :opucuk:

--elif--

amin kızlar ağzınıza sağlık inş. hayırlısıyla kurtulur

sizede geçmiş olsun sevil bu ne ya bütün bebişler hasta olmuş RABBİM acil şifalar  versin  :amin: 

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 29 Mart , 2011, 14:22:36
amin kızlar ağzınıza sağlık inş. hayırlısıyla kurtulur

sizede geçmiş olsun sevil bu ne ya bütün bebişler hasta olmuş RABBİM acil şifalar  versin  :amin: 

amin insallah cnm.....evet sorma yaa offf bi iyiylesse kuzum yaaa

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik