2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Günaydın canım iyiyiz inş. sen nasılsın?

--elif--

bende iyiym inş.
canım sıkıldı evde eşim cenazeye gitti  :'(

DER!N

Başınız sağ olsun.
Yakınınız mıydı?

tweety0555

basınız sagolsun elıf...

bu arada cocuklarını korumaya gecen analar ve babalrda nefret edıyorum yaw senınkı cocuk sen korumayı bılıyıorsunda bız bılmıyormuyuz cocuk bu bırbırlerını oldurecek degıllerya...aman bak sınır oldum bende :cussing:

--elif--

sağolun kızlar aslında ben tanımıyorum (Allah rahmet etsin)
görev yaptığımız köyden biri
imam olduğu için yakinen ilgilenmesi lazım kim olursa olsun

DER!N

Alıntı yapılan: tweety0555 - 22 Mart , 2011, 09:58:08
basınız sagolsun elıf...

bu arada cocuklarını korumaya gecen analar ve babalrda nefret edıyorum yaw senınkı cocuk sen korumayı bılıyıorsunda bız bılmıyormuyuz cocuk bu bırbırlerını oldurecek degıllerya...aman bak sınır oldum bende :cussing:

ayy öyle demeyin ya
Selen 9 aylık falandı yeni yürüyordu komşu ananemizin de akrabaları gelecekmiş biz de gittik bir sürü çocuk var
Selen ufak tefek ve yürüyor diye hepsi etrafında pervane sevmek istiyorlar falan bir tanesi benimkinden 8 ay falan büyük arkasından sarılmak istedi çocuğum kafasını öyle bir  çarptıki gardroba aklım gitti nasıl ağladı o korkuyla bir bağırmışım çocukların aklı gitti

--elif--

ama çocuğunu korumak gerek bazı ortamlarda  diye düşünüyorum
ama benim çocuğumdan yaşça büyüklerse ve onlara bir zarar vermiyorsa ozman sinir olurum o tutumlarına

DİLVİN

AYNENN ÖZLEMCIMMMM  :icon_thumright: :icon_thumright:

ZATEN BIZDE KORUYORUZ GÜLFERCIM GİTSİN ÇOCUĞUN BOĞAZINA YAPIŞSIN DEMIYORUZ Kİ

NİHAYETINDE ÇOCUKLAR NE KADAR ZARAR VEREBİLİRLER Kİ GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

ama arkadaslar cocugu korumayalım cocukların elıne verelım demıyorum tabııkı takıp altında tutarsın gozunle ama sureklı aman dokunmayın aman sunu yapmayın yok opmeyın vs vs ...
evet allahım korumus bende dusunce cok uzuluyorum ama o ocukta sonucta benım bebegıme zarar verebılecegını dusunebılecek yasta degıl ıstemeden olabılır bu tıp kazalar ben bıraz rahatım bu konuda...allahım beter kazalardan korusun...ama aklı basında zarar verebılcegını dusunebıleceklerın zarar vermesıne bende kızarım...

DER!N

o kaza 2saniye içinde oldu altını değiştirdim yere koydum yerde buldum Seleni artık hiçbir çocuğu yanına yaklaştırmıyorum Allah muhafaza alnını değil gözünü de çarpabilirdi canı çok yandı o içli içli ağlarken tüm çocukları boğasım geldi biliyorum onlarda çocuk ama  :dontknow:

DER!N

Tabii durum farklı olabilir korumacılığı da bu tür deneyimlerden kazanıyoruz maalesef çocuklar işte akılları ermiyor

nesrin_beyza&berrin

Günaydın  :love9:
Çocukları kollayacağız. Şu dönem zor. Ben bir yere oturmaya gidince hiç rahat oturamam. Hep peşinden giderim. Olmadı oturduğumuz odanın kapısını kapatırım diğer yerlere gidip karıştırmasın diye. :k06:

Neslihan nasılsın? Ebrar nasıl? Yeme problemi var mı?

Bende yeni eve geçince yatak odası ve oturma odası değişecek. Yatak odasını Rusyadayken gelince kullanmak için geçici olarak kalitesiz almıştım o yüzden şimdi değiştireceğiz inş.

Bu arada berrin kocaman bir bardak kırdı. :cildir:

DER!N

aferin kızıma benim ona bir şey olmadı di mi

tweety0555

ayyy cam kırması degılde temızlıgı uyuz eder benı heryere ufak ufak dagılıyor...allah yardımcın olsun nesrın