2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

yavrum benim, nesi varmış ki Sahracım Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 21 Mart , 2011, 12:05:20
:y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
oğlumun ateşi düşmüyoooo
akşam yine acile gittik iğne yapıldı iyi geldi sabah yine başladı 39 dan aşağı düşmüyoo :crybaby2: :crybaby2:

GEÇMİŞŞ OLSUNN SAHRACIM

NEYI VAR FUDALYNIN  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

bağırsak demişti dr ilk gittiğimizde akşam kendi druna gittik boğaz enf.kulağındada başlıcak dedi
ant başladık bugün fitil veriyorum 1 saat 38 e düşürüyor sonra yine yükseliyor
dolven verdim o da iyi gelmedi
dru arıyorum teli kapalı dün nöbetçiydi şaşırmış durumdayım üzerinde tişört var incecik sadece
bacakları buz gibi belden yukarısı ve kafası çok sıcak
uyuyo şimdi bacaklarına ince battaniye örttüm alsammı ki :dontknow:

) SaMiRa (

anti.yanlış yaptım yaaa  bişey olurmu ki
toz ilaç sulandırın diyo çizginin yrısına kadar ben onu farketmedim çizgiye kadar koydum

DER!N

Alma canım, üst tarafı ateşliyse bırak bacakları örtülü kalsın bir de üşür falan Allah korusun.
Kulaktandır o ateş ne çektirdi bize ya Antibiyotik etki eder inş. sıkma kendini yarından itibaren düşer ateşi

DER!N

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 21 Mart , 2011, 12:20:43
anti.yanlış yaptım yaaa  bişey olurmu ki
toz ilaç sulandırın diyo çizginin yrısına kadar ben onu farketmedim çizgiye kadar koydum

alıp tekrar sulandır istersen canım kötü etki yapmaz tahminen de etkisi azalabilir

) SaMiRa (

AککORTįє

geçmiş olsun sahra

nesi var fudalın neden ateşi çıkıyor

DER!N

uyuyor mu hala biraz daha bekle tatlım 39.5 falan olursa uyandır istersen ılık suyla yıka elini yüzünü koltuk altlarını da elinle ıslat biraz inş. düşer

Angel

cok gecmis olsun sahra insallah hemen iyilesir yavrum   :amin: :amin:  :y25: :y25:

) SaMiRa (

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
çok sağolun
boğaz enf ve kulak ilknur geçmiyor ne fitil ne şurup sadece 1 saat etki ediyo

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: DER!N - 21 Mart , 2011, 12:40:31
uyuyor mu hala biraz daha bekle tatlım 39.5 falan olursa uyandır istersen ılık suyla yıka elini yüzünü koltuk altlarını da elinle ıslat biraz inş. düşer
evet uyuyor yine ölçtüm 39
beşiği peteğin yanında ya kapattım onu üzerinide açtım alev gibi yanıyo cocum yaa
inşallah düşer duşa sokarsam daha çok hasta olur dimi yıkayınca iyi geliyo sabah yıkamıştım 38 oldu ama hemen yükseldi yine uffff

AککORTįє

ay yavrum benim ya  :'(

canım bizimde hem boğazımız hem sağ kulağımız ilt. biliyosun çok ateşi çıkmıştı da diş zannetmiştim

2gün sürdü ateşi 38/5 oldu en fazla

bırak banyoyu ıslak bişey bile koydurmamıştı vücuduna

sirkeli su yapmıştım da feryadı basmıştı

1 saat çığlık çığlık ağlamıştı

ertesi gün doktora gitmiştik doktora gittiğimiz gün de ateşi yoktu

ve nihayetinde dişten olmadığını öğrenmiştik

doktorun verdiği ilaçlar aynı gün etkisini göstermişti

sizin ne kadardır sürüyo ateşi

DER!N

Muhtemelen çırım çırım bağırır ve sudan korkmasına sebep olabilirsin tek başınaysan kalkışma canım ben yaptım 39.5 civarıyken iyi geliyor düşüyor ama çok zor oluyor sonrası. Uyuyası tuttu rahatladı demekki iyi yapmışsın peteği kapat evin sıcaklığı yeter ona hasta olmaz biiznillah. Sabah soktuysan suya bence sokma 39da. Çocuklar ateşe dayanıklı oluyor biliyorsun geçen haftadan Seleni 39.6 ile dolanıyordu.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: AککORTįє - 21 Mart , 2011, 12:52:06
ay yavrum benim ya  :'(

canım bizimde hem boğazımız hem sağ kulağımız ilt. biliyosun çok ateşi çıkmıştı da diş zannetmiştim

2gün sürdü ateşi 38/5 oldu en fazla

bırak banyoyu ıslak bişey bile koydurmamıştı vücuduna

sirkeli su yapmıştım da feryadı basmıştı

1 saat çığlık çığlık ağlamıştı

ertesi gün doktora gitmiştik doktora gittiğimiz gün de ateşi yoktu

ve nihayetinde dişten olmadığını öğrenmiştik

doktorun verdiği ilaçlar aynı gün etkisini göstermişti

sizin ne kadardır sürüyo ateşi

cumartesi akşam üzeri kusmayla başladı ateş yoktu
gece yükseldi acile götürdük dr baktı ilaç falan vermedi atlatır dedi ateş düşürücüyle
dün kendi drumuza gittik iğne yapıldı ant.verdi başladık
fitil şurup işe yaramıyor 1 saat anca
hala ateşi var işte :crybaby2: