2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ÇAĞLARA AYAKKABI ALMIŞTIK YA OCAK AYINDA

O AYAKKABIYI GİYEMEDI DEMİŞTİMMM

ONU DÜN DEĞİŞTİRDİKKKK  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SENIN BANA GÖSTERDİĞİNE BENZER ALDIM 
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

:)
tebrik ederim başarılı bir alışveriş olmuş  :toothy10: kaç ay üstüne nasıl değişmişler ki  :k06:

İyi günlerde giysin karam, sevdi mi yeni cicilerini

DİLVİN

OCAĞIN 21 NE ALMIŞIN

HAFTA İÇERİSİNDE ARAMIŞTIM

GETIRIN BAKALIM DEMİŞLERDİ

BENDE SİZ HAFTA İÇERİNDEN GELIN BAKALIM DEĞİŞİRİZ DEMİŞTİNIZ DEDIM

İLK ADIM AYAKKABILARININ ÇOK HAFIF OLMASI GEREKLİ BIZ BUNU BILEMEDIK AMA SİZ VE BU AYAKKABIYI YAPAN

FIRMA BUNU BILMEK ZORUNDA DEDİM

VE DEĞİŞTİLERRRRR 3 AY SONRA  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

:k06:

çemkirdin yani adamlara  :laughing7: neyse sevdiği bir şey olsun da giyiyor mu şimdi

ya dün Selen'e salıncak bakmaya çıktık minik piyano gibi bişey aldık ne güzel müzikleri vardı tuşları falan çok şirin eve geldik bozuldu Selen'in umurunda değil üstüne çıkıp tıkırtı yapıyor yetiyor ona ama hevesim kursağımda kaldı  :laughing7: eşime geri götürelim dedim orada çalışıyordu ne diyeceksin adama dedi  :k06:

DİLVİN

HAYIR ÇEMKIRMEDIM

SATICI KIZI TAVLADIMMMMM  :k06: :k06: :k06: :k06:

ÇAĞLARDA ÇOKK YARAMAAZZZ OLDUUUUUU 1 DAKIKA DURMUYOR

SENIN ALDIĞIN ARABAYI KALDIRMIŞTIMMM DÜN ÇIKARTTI

ARABAYI YERE KOYUP ÜSTÜNE BINIYORRRRRR SIPAAAAAAAAA

ÇOKK INAT BI ÇOCUK OLDU İSTEDİĞİNI YAPMASSAM NASIL BAĞIRIYORRRRR    ::)

nesrin_beyza&berrin

Günaydın :love9:

Hava çok sert değil Gülfercim. Kartepe soğuktu biz içerde sıcak yerdeydik sahlep içtik  çocuklar kızakla kaydılar çok mutlu oldular.
ha bu arada eşim araba aldı öyle gidebildik yoksa otobüsle gidemezdim.

Bence götürün salıncağı bir çok şeyi evi getirdiğimzde bozulmuyorlarmı? En azından prblemi öğrenirsiniz. Nasıl birşeydi salıncak. Netten varsa göstersene.

DER!N

Dönemlik bişey canım geçiyor o dönem, inş. kısa sürer şimdi yeni yeni konuşuyorlar yarım yamalak anlatıyorlar hallerini ondan olduğunu düşünüyorum bağırmanın falan.

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 21 Mart , 2011, 11:04:30
Günaydın :love9:

Hava çok sert değil Gülfercim. Kartepe soğuktu biz içerde sıcak yerdeydik sahlep içtik  çocuklar kızakla kaydılar çok mutlu oldular.
ha bu arada eşim araba aldı öyle gidebildik yoksa otobüsle gidemezdim.

Bence götürün salıncağı bir çok şeyi evi getirdiğimzde bozulmuyorlarmı? En azından prblemi öğrenirsiniz. Nasıl birşeydi salıncak. Netten varsa göstersene.

Yok canımcım salıncak bulamadık bulduk da renkler falan istediğim gibi değildi. Oyuncaktı bozulan.

< ESLAL >

21 Mart , 2011, 11:13:01 #10988 Son düzenlenme: 21 Mart , 2011, 11:17:00 < ESLAL >
Günaydın  :love9: :love9:

inş. hemen geçer Gülom   :amin: ilaca başladım Hilalede aferin şurup veriyorum üstümden inmiyor çünkü tedbir alayım dedim olsada hafif geçirir inş.  :amin:

bence alma salıncak çok yer kaplıyor ve içinde 5 dk fazla durmuyorlar  ::)

tühh üzüldüm kızışımın piyanosuna al yenisi kızışımında içinde kalmasın  :)

bir ara Liloşta eline geçse pat pat her yere vruyordu babası davul alıp gelmiş çok sevdi arkadaş geldi 2 yaşında kızı var parçalamış kızışımın davulunu  :caca: çokk sinir oldum  :icon_scratch:

hoşgeldin Nesrincim ohh ne güzel değişiklik olmuştur hem sana hem kızlara ben çok üşeniyorum evden çıkmaya ya öyle alışmışımki evde durmaya biryere gitsemde eve geri dönmek istiyorum sıkılıyorum gittiğim yerde  :-\ öncedende eve giresim gelmezdim  :k06:

baya az kaldı doğurmamıza Selma oflaya pufflaya dolanırdık o günlerde  :laughing7: :k06:

bizim ayakkabımız çok ama hepsi küçük gelmeye başladı bir tek botlarımız rahat onlarda evin içinde olmuyor burada da güzel ayakkabı yok daha doğrusu tekstil mağazaları çok az burda  :icon_scratch: Balıkesiri çok arıyorum bu açıdan da  :'(

annaneyle,babanneye diyeceğim alsınlar oradan bir kaç ayakkabı  :dontknow:

DER!N

İnşallah canım sağolasın.

Yer kaplasın farketmezde 5dk.ya razıyım ben  :k06: biraz oyalansın yeter gerçi dünden beri tv'ye bakar oldu dün yine akşam erken yatmıştı uyandı hanım Aref'i izlerken şok oldum Selen bitene kadar Aref'i izledi ilk kez bu kadar uzun tv'ye baktı.  :laughing7:

Ayakkabıyı aştık biz terlik giyiyoruz tıkır tıkır ama aynı terliğin eşleri değil biri başka biri başka  :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

:ehi: :ehi:  :k06: Ah Ecrin yerim seni ben.

Ezgicim bir ara ben de öyleydim. Hatta şimdide pek farkı yok evden çıkana kadar gitmek istemiyorum. Sonrada iyi oluyor.

Ben kaçar malum pzt temizlik günü. Size iyi muhabbetler.

< ESLAL >

bizimki tam bir tv kolik kapanınca huzursuz oluyor kumandayı bulup geliyor aç diyor  :k06: geçen komşu geldi kapayalım şu tv yi başım ağrıdı dedi kapadı Liloşta el  :nono: :nono: böyle çok kızdı  :ehi:
ben istemiyordum o salıncaklardan dedesi almış haberim yoktu onu alacağına başka birşey alsa olurdu  :k06: gerçi sağolsun herşeyi alıyor bize fırsat bırakmıyor  :aferin: :love9:

bende yazlık hafif ayakkabı istiyorum birde spor akabı bizimde var terliğimiz hiç denemedim denim bakalım tutabilecekmi ayağında  :)

< ESLAL >

kolay gelsin Nesrincim temizlik azmine hayranım  :flowers: :)

ben onada çok üşeniyorum şu ara  :k06:

DİLVİN

TEMİZLİK YAPMASINI ÇOKK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMMMM  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

) SaMiRa (

:y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
oğlumun ateşi düşmüyoooo
akşam yine acile gittik iğne yapıldı iyi geldi sabah yine başladı 39 dan aşağı düşmüyoo :crybaby2: :crybaby2: