2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

aynen öyle seviyor aslında dışarıyı eve girmiycem die ağlıyor da kşmseye gülmez dışarıda çok kara bakıyor dedesi kılıklı  :k06: :k06:

nesrin_beyza&berrin

Ay benimkide eve girmek istemiyor cadı. :k06: Asonserden çıkmıyor. eve geldiğini anlıyor. Sokakçı benimki.

Ay bende misafirliğe gittim çok da yemedim ama maklubenin ardından hemen tatlıyı yeyince dokundu. iki maden suyu içince rahatladım.

DER!N

gördüm fıstığımı çooooookk özlemişim

maşallah kuzuma benim  :nazar:

nesrin_beyza&berrin

< ESLAL >

< ESLAL >

tweety0555

merhabalar gulfer cım ben 80 lıyımıkı cocuk dogurdum dıye baglattım tuplerı...bıde dogururum dıye korktum veee ben korunma yontemı kullanamıyorum...allahım evlatlarımıza ıcınde benımkılerıde korusun...
sahraa bal ıcıne karabıber koy bır kasık ye yada sute kat...gecmıs olsun...

SiRiNe

Selamm hanimlarrr geziyordum ugrayayim dedim :k06:

Dogum gunu tebrikleri icin tsklerr :flowers:
Hastalara rabbim acil sifalar versinn insaallah

umarim sizler ve bebisleriniz iyilerdirrr

gulfercim 4 ayiniz hayirli olsun canimmmm

Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasib etsinnn insaallah rabbim gönlunde olani verir canim

twetty ne tupler baglatilirmi kiz cok gencmissin bir tane daha yapsaydin kiz olurdu belki hayirlisi olsun sende kiz torunlarini seversin ;D
Ben tekim ne abim oldu nede kiz kardesim ,o yuzden kizda olsa erkekte olsa kardes kardestir eksikligi buyuyunce anlasiliyor bir kardesim olsun isterdim kiz erkek fark etmiyor :)
Kizlarim icin cok mutluyum 2 baci olucaklar ama cokda kavga edicekler eminim :laughing7:

DER!N

Ablamla yaşıtmışsın Özlemcim ve bence çok erken verilmiş bir karar, Rabbim utandırmasın.  :amin:

Hoş geldin Duygucum, teşekkür ederim duaların için. Evet, ama belki de hiç kavga etmezler. Evde etseler bile dışarıda birbirilerini korurlar.

tweety0555

ıkız annesı kusura bakam adını hatılıyamadım evet gencım daha dogurabılırıdm ama ya oda erkek olursa ve uc cocuk bence cok..ama kızım olsun dıye ölebılırım hatta merte erkek deyınce coook uzulup aglamıstım ...ama rabbım ogluslarıma uzun omur nasıp etsın...ama hep ıcımde bıor kız ozlemı kalacak bu kesın cok uzuluyorum hala kızı olanlara hep kıskanatak bakıyorum bu bır gercek... :crybaby2: :crybaby2:
ama dedıgım gıbı aman rabbım ogullarıma saglık sıhhat versın...
gulfercım bazen dıyorum erken ucuncuyu ılerde yapardım keske baglatmasaydım dıye ama yok be bos verdıyorum...
ben hep sunu dıyorum kızı olanlar sanslı anne ıkı kızı olanlar ıse super sanslı anne...
bana yaslı bır nıne ılk ogluma hamıle ıken soyle demıstı
AHHHH YAVRUMMM NASIL OGLUM OLACAK DDEDIN OYLE AGIZ DOLUSU ILE AMA UNUTMAKI KIZ EVLAT ÖLENE KADAR EVLAT OGLAN EVLAT EVLENENE KADAR EVLAT...HIC UNUTMAM

DER!N

Yok be yavrum öyle düşünüp üzülme evlat hayırlı olduktan sonra kızı da bir erkeği de bir.

Bir şey diyim tüpler istenildiğinde açılabiliyor  :k06: :k06:

tweety0555

CANIM BEN KESTIRIP BAGLATTIM COZULMESIN DIYE :toothy10: :basardim:
SADECE TEK YOL TÜP BEBE :k06: :k06: :k06:

DER!N

SiRiNe

Hosbuldum Gulfercim

Twetty ismim Duygu hayirlisi olsun hakkimizda nasibin ötesine asla gidilmez, elde olanlara sukur etmek deger vermek mutlu olmakla hayat guzellesir ve sevap kazaniriz.

Rabbim ogluslarina uzuun ömurler versin insaallah, hem Gulferin dedigide dogru mumkunse ilerde istersende rabbim nasib eder insaallah.

Ben 3 dusunurken inanirmisiniz kiz geliyor aklima sebebini bilmiyorum samimi olmadigimi dusunebilirsiniz ama tabiki önemli olan hayirli saglikli olmasi, oglanda kizda basimin taci olur
Benim icin cokk erken kizlar canima okuyorlar hanimlarr :( Spiral taktirma zamani geldi de geciyor diye dusunuyporum fakat bir kere kullandim cok cektim herhalde bu korku yuzunden basima is acicam)))))))
:k06:
:love9:

) SaMiRa (

sağolun arkadaşlarrrr :opucuk: geçmiyorrrr geçmiyorrr buna şükür allahım beternden korusun :amin: illet birşeyyy :cildir:

özlem ben hastanede çalışırken bi kadın gelmişti 3 çocuğu vardı tüplerini bağlatmıştı ve 4.ye hamile kalmıştı
mecbur doğurdu hiç belli olmaz belki rabbim verir sen anlamazsın
kızları bende çook seviyorum rabbimden 2.yi kız istiyorum olursa tabi  inşallah yüzümüz güler :amin:
herşeyden önce hayırlı ve sağlıklı olması tabi

benimde abim var önceleri çok kavga ederdik hiç anlaşamazdık ikimizde dik kafalıyız,ama şimdi öylemi abim olmadan olmuyo  :love9:  ablam olsun çok isterdim tabi

duygum hoşgeldin  :opucuk:
ay ezgi bizimki tam tersi herkese bakıyor gülüyor öpücük atıyor önünden geçene gidene kadar bakıyor
gel deseler gitcez güle oynaya valla pek sırıtık :k06: böyle ;D