2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

öyle ama çok kirlendi tatlım ya içime sinmiyor böyle kömür lekeleri var halımda sildim daha kötü oldu son karda sadık yaktı sobayı mahvetti heryeri  :cildir:

bizde huzursuz uyuduk bu gece aynı odayı geçtim benim yanımda uyuyor ziltoş hiç uyumamış gibi kalkıyorum her sabah  :icon_scratch: 

DER!N

Allah kolaylık versin banyoda yıka bari sıcak suyla falan

Ya da enişte yıkasın haftasonu  :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar   :love9:

Bizimki de bugünlerde erken kalkıyor. 7deayakta. :BangHead:  Ezgicim halı yıkamaya neden vermiyorsun? Belinde ağrıyormuş.

Arkadaşlar birşey soracam. Evde sıktığımız meyve suları kaç saat tazeliğini korur?

< ESLAL >

tam halı yıkayacak adam benimkide Gülom  :laughing7: fet eder ortalığı  :k06:  :caca:

Amin canım zor gelmiyor bana halı yıkamak severimde hem ama sonrasında yağmur yağarda kurumazsa die düşünüyorum   ::)

Günaydın Nesrincim evim bahçeli halı yıkamak için çok müsait bahçede suda var köpük köpük kendim yıkamak istiyorum kışın verdim bir kez yıkamaya şimdi vereceğim başka şeyler var (battaniye vs.)

kızlar konuda açtım ama sizede sorayım Arnicanın su filtreli süpürgesi hakkında bilgisi olan varmı yada kullanan  ???

nesrin_beyza&berrin

Ben onu kullanmadım. Ama ben sana ya ihlasın ya da Libellenin temizlik robotunu tavsiye ederim.

DER!N

) SaMiRa (

günaydınnn
akşam misafir vardı geç gttler fudayl da uyumuştu ama ne uyumak yarım saatte bi kakltı hemde ağlayarak
en sonunda mama yaptım verdim sabaha kadar uyudu 7/30 da kalktı az önce uyudu benimde uykum var ama size bakmadan yatamadım  :love9: :love9:bir sürüde işim varrr :cildir:

yaa bende istyom gelmek istanbula ama ben hiiçççç bilmem oraları bide eşim izin vermez ki... :(

DER!N

Eşler de gelsin ayy keşke tanışıp arkadaş olsalar

Sahracım İstanbula gelme niyetiniz var mı bu yıl yaza falan belki o zamana denk getiririk

DER!N

Nesrincim benimki meyvesuyu içmiyor meyve yiyor ama bilmiyorum ne kadar qorur.

) SaMiRa (

ezom geçmiş olsun canım aynı dert bende de var belim ağrıyor akşamda dizide bir sızı dedim yağmur yağcak aam hava süper :sunny: :sunny:

nesrin sıkınca vitamini kaçmasın çabuk iç diyorum ben eşime oğluma ama süresini bilmiyorum...
gçen aşçının birinden duydum vitamin kaçması diye bişey yok dedi :dontknow: :dontknow:

benimde halılarım yıkancak hele oturduğum odadaki atmak istiyorum çay lekesi var çıkmıyo geçende fudayl kustu sildik tabi ama yine iz kalmış  :cildir: yeni halı alcam bu aralar..
süpürge bende istiyom reklamlarda çıkıyo bora arnicanın o nasıl acaba kullanışlı bişeye benziyo
benim süpürgem küçücük torbalı hiç memnun değilim

DER!N

Süpürgeden ziyade ben de şu buharlı silme şeylerinden istiyorum oyuncakkları bile dezenfekte edebiliyormuşsun  :dontknow:

) SaMiRa (

evet o daha iyi aslında bende bi ara istiyordum

biz hiç istanbula gitmedik evlendiğimizden beri gidicez hala gidiyoz bakalım ne zamanı bulacak eşime diyorum ölmeden götürde gözüm açık gitmeyim  :) çok merak ediyorum ve seviyorum istanbulu :love9:
heryerini gezmek görmek istiyorum bi ara annemler gitmeyi planladık olmadı...
burdan feribotla gelirim ancak...ama eşimle gelsek hepberaber curcuna olsa ne güzel tanışsak çok iyi olur da benim eşim gelmez  :dontknow: :caca:

) SaMiRa (

Trakya klasik beyaz peynir, tam yağlı taze kaşar peyniri, yayık köy tereyağı, dil peyniri, hellim peyniri, süzme yoğurttan oluşan toplam 3 kiloluk Trakya lezzetleri 52 TL yerine 26 TL!

bu kampanya nasıl sizce???

DER!N

çok uygun canım ama ürünleri denemişliğin var mı

DER!N

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 16 Mart , 2011, 11:13:36
evet o daha iyi aslında bende bi ara istiyordum

biz hiç istanbula gitmedik evlendiğimizden beri gidicez hala gidiyoz bakalım ne zamanı bulacak eşime diyorum ölmeden götürde gözüm açık gitmeyim  :) çok merak ediyorum ve seviyorum istanbulu :love9:
heryerini gezmek görmek istiyorum bi ara annemler gitmeyi planladık olmadı...
burdan feribotla gelirim ancak...ama eşimle gelsek hepberaber curcuna olsa ne güzel tanışsak çok iyi olur da benim eşim gelmez  :dontknow: :caca:

hiç mi görmedin İstanbulu
işte size fırsat tam pansiyon bendensiniz  :k06: eşin nereliydi senin?