2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

ezom hilal le nasıl başediyorsun senin sabrın büyük sanırım benimkinden

) SaMiRa (

bizde dışarı çıktık bugün bahçeye yani bi döndük geldik resim çektim oğlumu şaşırdı karı görünce

aşyı bende 2 yaşında yaptırıcam kısmetse

gülay t.

Selmacım Betül de ben de iyiz çok şükür. Öptüm canım çağları ve seni.

Ya bu hepatit a aşısı niye karıştı bu kadar aradım doktora sordum 2 yaşından sonra dedi. Niye her yerde farklı bir uygulama başladı birden anlamadım.

Sahracım o bağırma olayı hemn hemn herkeste vardır bence. Çok sık olmuyorsa üzme kendini o kadar. Biz de insanız patlıyoruz bazen. Olmasa keşke ama oluyor maalesef. Ben de dün akşam bağırmıştım bugün özür dileye dileye bir hal oldum :suclu:

zelis

selam kizlar ...

ay yoruldum , temizlik yaptim da accik bu gun ,  ;D hazir esim evde kalmisken dedim halledeyim ,
Merve supurgeden korkuyor , o uyurken supursem uyaniyor , artik esim aldi onu abisinin oda da oynadilar ,
bende evi , yataklarin atlini , heryerleri supursum sildim , yoruldum  :honk: ??? vede uykum geldi ...

dun merve yaramzalik yapti , ay artik bi yuruseydi .....masanin ustundeki bardagi nasil becerdiyse kirmis ,
ve kirik parcalari avuclamaya calismis , iki elinde de birer parmagi kesilmis ayy nasil korktum ...
abisi hemen fark etmis Allah tan  , ya agzina falan almaya kalksaydi ,,,, Allah korusun..
yara bandi yapistirmayi denedik , tabi durutmadi hemen cikardi ......Cok sukur  cok kesmemis....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selam kizlarrrr

naber nasilsiniz bakim

ne var ne yok iyyisinz insallah ....vallah sayfalar biriktigi icin okumaya firsatim yok hepiniz iyisinizdir ins. kocaman öptüm sizi ve bebisleri...

zelis

ya kizlar bisi soracam ,
benim kiz hala yurumyor , 13 aylik oldu , normalmi , :icon_scratch: :icon_scratch:
her goren daha yurumedi mi soruyor , sinir oluyorum ... :cildir:

masalarin etrafinda , koltuklarda falan yuruyor ama desteksiz yurumuyor....
birazda korkuyor , ellerini biraktigim zaman bana gelmek icin adim dedil de vucudunu bana dogru atiyor.....

zelis

selam sevilcigim :opucuk:  bizde sizi optuk canim .. :opucuk:

bende artik eskisi gibi giremiyorum , sagolsun iki dk bos birakamiyoruz bizim kucuk hanimi ...

DER!N

Geçmiş olsun Zelihacım, Allah c.c. beterinden korusun  :amin:
Normal tabii ve zaten yakında yürüyecek bedenini de atıyorsa artık yavaş yavaş yürür inş. yüreklendirmeye çalışma şu sıra cesaret vereyim derken düşer falan daha çok korkar, sabret yakında desteksiz  yürür.

Hoş geldin hemşom  :opucuk: :opucuk: iyiyiz çok şükür biz de.

< ESLAL >

selam kızlar  :opucuk:

ahh Sahracım ahhh sabrım çok falan değil başta etmiyorum artık Hilal hanımlar bugün sabah 7 sularında kalktı vee koca gün hiç uyumadı çünkü ayağıma alıp sallamadım hala uyanık doyurdum altını değiştirdim pijamalarını giydirdim beşiğine koydum,ışığı söndürüp çıktım tv izliyor hanım arada anne gelll diye bağırıyor ne ladar daha dayanacak beklemedeyim  :dontknow:
:dontknow:

°o.O євяυ O.o°

slm ezgicim gece nası uykusu kaç saat uyuyo kalkıomu ???

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

< ESLAL >

benim yanımda yatıyorsa kalkmıyor gece beşiğindeyse sık sık uyanıyor  :icon_scratch: 9-10 arası uyuyor normalde 7-8 gibi kalkıyor sabah.uykuya dalamıyor çocuk ya deli olucam hep sallanmak istiyor bugün sallamadım elbet sızacak dedim bu vakit oldu hala ayakta  :cildir:

°o.O євяυ O.o°

cnmm Allh kolaylık versn bnm kızın uykusu da pek yok :-\

çok zor hele de bnm gbi uykuyu çook seven bri için :sad1:

< ESLAL >

Amin tatlım amin Allah kolaylık versin bebişi uykusuz olan tüm annelere  :amin:

uykusuzluğa alıştım artık eskisi kadar sallamıyor ama çok yoruluyorum uyusa azcık işimi gücümü yapsam  :sad1:

DER!N

ezom  :opucuk:

bırak dursun biraz, kendini tehlikeye atacak bir şey yoksa uzanacağı yerlerde bırak dursun belki uyur kendi kendine

°o.O євяυ O.o°

aynen bide sennki yürüo bnmki de dha küçük

sürekli bnmle ilgilen dio hiç bi iş yapamıom :-[

senn kız sallanmayı istio bnmki sallanmaktan nefret edio ayakta

sadece memede uyuyo yada babasıyla çingene salıncağı olur ya

o şekilde napalım böle böle büyücekler ama bzmde tabiri caizse

anamızı ağlatcaklar ::)