2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

hoşgeldin Zelihacım  :opucuk:

ben Balıkesirliyim şuan Tekirdağda yaşıyorum  :-\

ve bende burada Balıkesirde yediğim lahmacunun tadını bulamıyorum sanırım alışkanlığımızdan kaynaklanıyor ilk aldığımız tadı arıyouz ama yok  :'(

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim Balıkesirin içinden misin? Benim ablam Ayvalıkta.

Nur sen Gürcüstanın hangi şehrindeydin?

Bebişler uyudu mu? Benimkini cebren saat 9da uyuttum. Rahat bir çay içtim yanında çekirdek çıtlattım. O olsa çekirdek mi? Asla

< ESLAL >

Kepsut ilçesindenim canım , Balıkesire en yakın ilçe bizimki  ;)

hmm Ayvalık süperdir  :icon_thumright: memleketimin her yeri güzel gerçi  :k06:  :love9: :love9:

) SaMiRa (

a.s zeleeiş hoşgeldin :opucuk:
maşallah merveye aman uyusunda yerini boşver büyüdükçe alışır belki he otur evde ne işin gezmelerde :D
fudaylda öle işte kendini atıyor üzerimee :laughing7:

nur yaa dmeemk öyle valla benimde canım gitti  :(
insan özlüyor ben hiç gurbet görmedim ama anlamaya çalışıyorum sizi allah kolaylık versinn :amin:

ezommmm sen çerkezköy de oturuyom demiştin geçenlerde arkadaşım orda yaa burdan gittiler kaaaçççç sene oldu görüşemiyoz bazen telden bazen msnden o kadar :( :( ay acaba yakın mısınız

< ESLAL >

evet canım çerkezköydeyim muhtamalen yakınızdır sanayi büyük ama yerleşim küçük burda yürüyerek heryere gidilebilir yani inş. bir günde seninde yolun düşer misafir etmek isterim seni  :opucuk:

benimde dayım Bursada oturuyor ama annemler uzun yıllardır görüşmüyor o sebepten gelmiyoruz artık Bursaya önceden çok gelirdik  :'(

DER!N

GÜNAYDIN :love9:

Bugün bir daha taşınıyorum kızlar  :k06: :k06: hava güzel gibi 2-3gündür de yağmadı siteye girilebilir haldeymiş.
Öğleden sonra yine bir macera yaşanabilir :)))

nesrin_beyza&berrin

Günaydın :love9:

İnşallah herşey yolunda gider bu sefer yerleşirsiniz canım. Bugün hava güzele benziyor. Ne güzel güneş var. :sunny: İşimi bitirsemde berrişi parka çıkarsam diyorum.

Ezgicim Kepsutu duymadım ben. Edremit, Burhaniye vs. onları biliyorum.

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: DER!N - 04 Mart , 2011, 19:19:47
:k06:

benimki etçi  :laughing7: lahmucun yiyişini görmen lazım dudaklarını yalaya yalaya  :k06:

Benim kızım da karbonhidratçı. En bayılarak yediği şey. Makarna, patates, pirinç pilavı

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim sen hani banyo kapılarını kilitleme demişsin ya. Benim işim varken kilitliyorum. Ben varken bile ordaki tehlikeli şeyleri karıştırabiliyor. Tuvalet kağıdının ne olduğunu bile ablasından görünce öğrenmiş. Kapıyı açık gördümü gidiyor tuvalet kağıdı koparıp totosuna sürüyor. :k06: Senin tuvalet eğitimin nasıl gidiyor. Burda bir komşu var oğlu nerdeyse 3 yaşına girecek hala yapıyor altına çünkü annesi ilgilenmiyor.

< ESLAL >

hm hm duymamışsındır Nesrincim küçük bir kasaba bizimki merkeze çok yakın olduğu için gelişemedi maalesef çünkü hekes burnu aksa soluğu merkezde alıyor hal böyle olunca gelişemedi ama ben çok seviyorum  :love9:

Allah kolaylasın işinizi Gülom hayırlısıyla taşırsınız inş.  :amin: bugün hava gerçekten güzel  :sunny:

buarada Günaydın  :k06:  :love7: 

DER!N

Sağolun kızlar  :opucuk:

Yerleşme işi yine sonra da eşyaları koyup büyükleri kuracağız koliler sonra yavaş yavaş inş.

Nesrincim sen daha iyi bilirsin tabii ki gözlemlemek lazım kimin neye nasıl tepki verdiğini.
Bizim  tuvalet eğitimimiz eğitimlikten çıktı :)
Çişi gelince banyonun kapısına gidiyor kapıda oturup çişş diyor duyarsam götürüyorum diğerine henüz geçmedik kabızda biraz hanımefendi.  :k06: Ne zaman yaptığını anlayamıyorum başka odaya gidip yapıyor galiba ıkınma sıkınma duymuyorum yaptıktan sonra pijamasını indiriyor bezi çekiştiriyor öyle anlıyorum.

nesrin_beyza&berrin

Maşallah Ecişe :nazar: Birde biraz biz kabız olsak. Sabahtan beri iki kez yaptı. Günde 3 kez.  Peki sen hiç Sınırlandırmalar koyuyormusun? Zararlı şeylerden nasıl koruyorsun?

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 05 Mart , 2011, 11:50:05
Maşallah Ecişe :nazar: Birde biraz biz kabız olsak. Sabahtan beri iki kez yaptı. Günde 3 kez.  Peki sen hiç Sınırlandırmalar koyuyormusun? Zararlı şeylerden nasıl koruyorsun?

Sağol canım.

Selen mesela banyodaki çöp kutusuna meraklı, bir kaç kez elini uzattı hayır dedim baktım anladı banyodayken çöp kutusuna yaklaşınca yüzüme bakıyor, tepkisiz duruyorum. İleri adım atmadı hiç, sonra anlattım mikroplu annecim hasta olursun dedim. Ne kadar anladı bilmiyorum canım bir kaç kere aynı üslupla söyledim yaklaşmadı daha. Ama merakını da giderdim kutuyu dezenfekte ettim dokunmasına izin verdim.

Başka aklıma gelmiyor şuan canım ama genelde bu tavrını kullanıyorum.

Sen neler yapıyorsun?

nesrin_beyza&berrin

Yaaa senin kız süper ya. Anlatınca anlıyor. Benim ki anlamıyor ki? Heryeri karıştırmak istiyor. Mesela Ayakkabı dolabındaki ayakkabıları ağzına sokuyor. Bende oraya güvenlik kilidi vurdum. Lavobonun altında çöp kutusu var onuda karıştırmak istiyor. Hatta bir kez küflenmiş kaşarları atmıştım oraya gitmiş yemiş. :igrenc: Orayada kilit attım.. Diğer yerler açık. Karıştırıp oynuyor kap kaçaklarla.

DER!N

hey allahım  :laughing7:

Berrin daha meraklı galiba ondandır canım işine gelmiyordur  :k06:

Ayakkabı dolabını açıyor bu da ama alıp giyiyor ağzına sokmuyor  :dontknow:
Bir de evde bulamadığım ne varsa çizmelerin içinden çıktı taşınırken, gitmiş doldurmuş içine.  :k06:

Selende mesela seslen seslen kimi zaman hiç ses çıkartmıyor ecrin gel diyorum ııııı gel diye cevap veriyor gelmiycek yani kesin bir haltlar karıştırıyor o zaman.  :laughing7: