2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

giriş yaptım ama gerisi gelmedi farma takıkım ben komşuyuda aktif edeyim sen zevkli diyorsan  :icon_thumright:

DER!N

ben keyf alıyorum ama belki yeni diyedir gelll  :)

ilkcemre

sahracım ben dra sordum hepatit a yı özellikle. eskiden 2 yaşındaydı şimdi geri çekildi dedi hatta aşı tablosundan gösterdi. cemre oldu salı günü. su çiçeği ve hepatit a yı. şükür hiç ateşi olmadı.

bu arada azı diş çıktı bir tane daha. alttaki. 3. azımız.
ve dr dediki normali 8  :ehi: :ehi: :ehi: bizim 16 adet  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

çiftlik oyunu bende takıldım kopamıyorum eşim diyor kolaysa gerçekte faaliyete geçirsene bu oyunu  :k06:

buarada hamilede var ama  :) ben çiğköfte yapmak istiyorum biranlık gaza geldim :) bulundugum yerde malum yok çokta seviyorum terddute'de dustum ypabilirmiyim acaba diye yapmasamda eşime söz verdim  tarifleriniz varsa alabilirim daha önce yapmşıssanız

) SaMiRa (

allah allah yaaa biim dr geriden geliyo galibaa
ayy maşallah cemreyee eee bize verin yarısını barii :k06:

gülfercim :opucuk:

biz yapıyoruz ama nasıl yapılıyor bilmiyorum canım yaa
hmileyken aşermiştim ben gecenin bi yarısıı :k06:

DER!N

Çiğ köfte ile fulledim bugün kendimi şimdi de kısır çekiyor canım  :k06:
Yapmışlığım yok canım ama iyi yerim bol acılı  :hungry: :hungry:

Kolay gelsin sana bileğine kuvvet  :k06:

) SaMiRa (

ayy serpil banada dedi durdu gidim bende öncede farm oynuyodum bu daha güzele benzii ama daha çözemedim

Lă_Tăhzen!

gerçekten kuvvetli bileklerin işi bu çiğköfte benim bilekler dayanamadı yordu beni 1 saat yogur yogur şükür degdi bari

ama bu ilk ve sondu galiba  :D

nesrin_beyza&berrin

Selam kızlar
Bugün gesmedeydik kızışımla birlikte. Sizde de var mı bilmiyorum ama benim kızın saç çekme huyu var. Bugün ikinci kez aynı çocuğun saçını yoldu. Ama ne yolma. Biz salondaydık çocuk odasında sıkıştırmış yolmuş. :laughing7: Çocuk kendisinden 1.5 yaş büyük. Birde Uzman Pedagog Adem Güneş'in oğlu. İlk yolmasında annesine dedim eşine sorda sebebi ne? dedim. Pedagogda annesi ona tepkiselleşmeyi öğretmiş demiş.  :dontknow: :icon_scratch: ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Benim saçımı da yoluyor. Başımda toka görse onuda çekiyor. Baş örtümüde çekiyor. Ben şöyle düşündüm saçıda örtü gibi çıkabilir birşey düşünüp çıkarmaya çalışıyor. :k06: Sizce?

Ben hiç oyun oynamıyorum. Hiç dikkatimi çekmedi.

Nurcum yaptınmı çiğ köfteni. bulunduğun yerde Allah bilir bulgurda yoktur. Rusyada yoktu. 5 kilo götürürdüm ben burdan. Ama neye yetecek.

DER!N

ve aleyna aleykum selam canım
iyi yapmışsınız gezin bol bol ayh bahar gelsin de herkes gezsin.

Selen de toka manyağı ne kendinde ne başkasında toka sevmiyor.
Eşarbımdan nefret ediyor hemen çıkartıyor.
Tepkiselleşmek ne demek? Nasıl öğretmişsin, iyi mi kötü mü bu?

Afiyet olsun Nur.

ırmak184

02 Mart , 2011, 19:16:03 #10300 Son düzenlenme: 02 Mart , 2011, 19:17:37 ırmak184
selam kızlar..

nasılsınız..bebişleriniz nasıl iyimi?
bugün benim dogum günüm..29 yasındayım artık  ::)eşim pasta ve çicek almış annemlerde geldi kendi aramızda kutladık  :love9:
sevilcim gözdecim annelerinize gecmiş olsun  :opucuk:

AککORTįє

MİNECİM HARİKA OLMUŞ BEBEĞİM KOCAMAN ÖP BENİM YERİME TEKRARDAN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN PRENSESİN 

RABBİM DAHA NİCE UZUN SAĞLIKLI YILLAR GÖSTERSİN İNŞ  :amin:

SENİNDE YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN CANCAĞIZIM  :opucuk:

SENDE BENİM YERİME KENDİNİ ÖPÜVER  :k06: :love9:

ırmak184

tesekkür ederim ilknurcum  :opucuk: öperim kendimide kızımıda  :toothy10:  sende isoyu öp benim yerime annesi  :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 02 Mart , 2011, 19:24:24
tesekkür ederim ilknurcum  :opucuk: öperim kendimide kızımıda  :toothy10:  sende isoyu öp benim yerime annesi  :opucuk:

:opucuk:

öptüm bile yidim hatta  :hungry:

< ESLAL >

Gülom ne baharı ya önümüz hafta tüm yurtta kar yağışı varmış  :'(

oyy bebeğim tam prenses olmuşsun MaşAllah sana  :opucuk: :opucuk:  :love9:

Rabbim güzel,uzunn ömürlerler nasip etsin inş.  :amin: :amin:

Minecim seninde doğum günün kutlu olsun yavrunla ve tüm sevdiklerinle nice güzel ömürlere inş.  :amin: :opucuk: