2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Ne yaptınız bayanlar. Biz partiden geldik. Bir sürü çocuk vardı. Sonlara doğru başımız ağrıdı. Hadi gidin artık diye geçirdik içimizden.  :laughing7:

DER!N

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hepinizden allah razi olsun kizlarrr :opucuk: :opucuk: amin ins gecer  :amin:

ben cok hevesliyim bu konuda nesrincim hep resim cekiyorum :k06: 2 albüm dolduuuu

DER!N

Ecmain olsun inşallah

Çek çekebildiğin kadar canım sonra çekmek çok zor oluyor.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 28 Şubat , 2011, 17:24:30
Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 28 Şubat , 2011, 16:02:02
evet canım bizde istiyoruz bakalım da imkanlar el vermiyo biraz malesef
ne kadar veryorsunuz kirA

Oturduğumuz yerin piyasasından düşük oturuyoruz. 600 tl. Ev sahibi tanıdık olduğundan. Siz ne kadara oturuyorsunuz?

Sonunda ütü bitti.  :muzz: :muzz: :occasion5: Fazla sevinmeyeyim bir makine dolusu berrininkiler var. Ama onunkileri ütülemeyi seviyorum.

Gülfercim mamaları götürüyon herhal. :k06:
bizde 400 veriyoruzz semtimize göre iyi 2 üstümüz 625

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Lă_Tăhzen!

selam bayanalar benide aranıza alırmısın   :icon_scratch:  :wave:

benim takılıdıgım sayfaya pek kimseler ugramıyon kızımın ayına en yakın annelerde burda sevilde buraya kaçtı  :)

DER!N

Ve aleykum selam tatlım, gel buyur baştacısın.

Hoş geldin  :flowers:

Biraz anlatır mısın bize kendini, kızını?

Hemşocan  :k06: daha çooooook var bu Cuma değil, haftaya Cuma değil, sonraki Cuma kısmetse.  :binkybaby:

Lă_Tăhzen!

;)  eyvallah hosbuldum

tanıtıyım ismim nur gürcistanda yasıyorum 9/5 aylık bi kızım var Asel yarısmacı arkadaslara basarılar diliyorum  :D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İyi akşamlar kızlar  :wave:
Nasılsınız ?
2 gündür koştur koştur bir hal oldum vallahi  :sad1: Daha da olacağım  :sad1:
Pazartesi günü annemin kan tahlil sonuçlarını aldık en düşük kan değeri 11/12 olması gerekirken annemde 6 çıktı  :sad1: O gün göndermedim eve annemi ben gittim 4 kap yemek yaptım döndüm.
Bugün gittik hastaneye doktor acil yatış yaptı.Menapoz evresinde ayrıca 10 günde bir hasta oluyor.O yüzden parça da aldılar 20 gün sonra sonuç çıkacak.Bende eşyalarını alıyım diye geldim gittim tekrar.Kan takviyesi için önce kan vermek gerekiyormuş kan alabilmek için babam verdi bugün ama yetmedi bende sabah kan sayımı yaptırıcam yeterli kanım varsa yarın bende kan vericem.Aman iyi olup ayağa kalkabilsinde  :amin: Yorgunluğun bini bir para napalım bugünler için varız  :amin:
Öpüyorum hepinizi allaha emanetsiniz  :amin:

) SaMiRa (

Selamlarr :hello: ben geldimm
gülfercim yedin börekleri mantıları maşallah yarasın minişeee :nazar:arada bizede yollaa
gül geçmiş olsu canım bi sorun çıkmamıştır inş
nesrin bende kansızım evde 3 kutu kan şurubu var ama içemiyorum yollim sana sen iç barii..
sevil annenede çok geçmiş olsun canım Türkiye de 40-45 yaş kemik erimesi yaşı orda farklı demek
üzülme düzelir kalsiyum alsın bol ağrısı olmaz fazla..allah şifa versin :amin:

La Tahzen hoşgeldin canım :opucuk:
nickin anlamı ne onu sorayım önceliklee :)

) SaMiRa (

annene çoook geçmiş olsun tatlım allah şifa versin inş :amin: :amin:

hoşgekdin bu arada

Lă_Tăhzen!

01 Mart , 2011, 23:34:12 #10258 Son düzenlenme: 01 Mart , 2011, 23:36:14 Lă_Tăhzen!!!
 :opucuk: hosbuldumm sahraydı sanırım :)

nickmin türkçesi  üzülme! :)

DER!N

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 01 Mart , 2011, 23:25:47
;)  eyvallah hosbuldum

tanıtıyım ismim nur gürcistanda yasıyorum 9/5 aylık bi kızım var Asel yarısmacı arkadaslara basarılar diliyorum  :D

Hııı Asel'in annişi Nur  :opucuk: Allah bağışlasın.
Neler yapıyor kuzucuk?