2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

:k06: benimde yapacağımdan değil 40 kere söylersen olurmuş ya söylimde olur belki kendiliğinden  :ehi:

bencede iyiki hamişsin  8)

bende 7 aylık hamiştim buraya taşındığımızda ama herişi ben yapmış  :sad1:

:caca: :caca: :caca: bu kocişe ve kayınvalide sultana  :tongue3:

DER!N

Bir taraftan da üzülüyorum :tongue3: ama napiim  :dontknow:  :laughing7:

Akşam biraz çamaşır katladım kaldıracaktım bayılcam gibiyim dedim ya sana o ara işte, uyumuşum.
Ama katlamıştım çamaşırları, eşim zaten sever yerleştirmeyi.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydin herkese... :opucuk:

ve hayirli cumalar müslüman kardeslerim hepinizi cok seviyorum beni cok sevmiyen olsa bile ben yinede seviyorum... :love9: :love9:

gülfercim dikkat et ya kendini yorma oldugu kadra biliyorum demesi zor ama minik lokumuma dikkat et yaaaa...allah korusun pamugumu insallah hayirlsiynan bi yerlesseydin hemencik keske yakin olsam vallahi gelirdim yardima ....

DER!N

Sağol canım benim Allah c.c. razı olsun.

Hayırlı bereketli cumalar.  :love9:

Pek bir şey yaptığım yok, hakikaten yok.
Yeni eve eşyaları koyup peyder pey yerleşeceğiz o sırada annemde kalacağız kısmetse.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 25 Şubat , 2011, 11:35:03
Bir taraftan da üzülüyorum :tongue3: ama napiim  :dontknow:  :laughing7:

Akşam biraz çamaşır katladım kaldıracaktım bayılcam gibiyim dedim ya sana o ara işte, uyumuşum.
Ama katlamıştım çamaşırları, eşim zaten sever yerleştirmeyi.

bover balım işler olur gider sen dikkat et kendine  :opucuk:

şükret kocişin anlıyor bu işlerden benimki hiç anlamaz ve dokunmaz 3 parça eşyamız var zaten 6 tane adam tuttu taşısınlar diye kendi karşıdan baktı  :k06:  :caca: :caca:

HAYIRLI CUMALAR sEVİLCİM  :amin: O NERDEN ÇIKTI ŞİMDİK KİM NİYE SEVMESİN SENİ KIZ  :dontknow:

BU ARALAR ALDI BAŞINI GİDİYOR BENİ SEVİYOR,SEVMİYORLAR MUHABBETİ  :honk:

BOŞVER ANACIM ÖNEMLİ OLAN İNSANIN KENDİNİ SEVMESİ,BİLMESİ  :love9: :love7:

ayrıca ben seviyorum seni  :love9:

DER!N

:k06:

nakliye tuttukta balım yine kendin topluyosun ıvır zıvırı, ıvırzıvırı toplamkla uğraşıyor kociş, çok şükür eli yatkın abartmaya da gerek yok adamın işi bu :laughing7:

< ESLAL >

25 Şubat , 2011, 12:15:45 #10056 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2011, 12:21:50 < ESLAL >
olsun canım işide olsa yapmasa yapmız Allah razı olsun üzmüyor seni  :flowers:

Kibirli değilim, sadece kendimi seviyorum.Ukala değilim, demek ki senden fazla biliyorum.Kendimi büyük görmüyorum, sadece herkese tenezzül etmiyorum. Yüksekten uçmuyorum, kendi dünyamı yönetiyorum.Farklı değilim sadece merakını cezbediyorum.Ulaşılmaz değilim etkili adımlarla karşılasamıyorum.Acılara itirassız boyun eğiyorum böyle daha kolay güçleniyorum.İnsanlara baş kaldırıyorum çünkü bende nefes alıyorum.....

facede bir arkadaşım paylaşmış çok hoşuma gitti bende sizinle paylaşayım dedüm  ;)

DER!N

Tabii canım işin latifesindeyim. Rabbim bin kere razı olsun eşimden.  :amin: :amin: :amin:

Güzelmiş sevdim ben de biraz iddialı sadece, duvarıma yazmazdım böyle bir şey de belliki canını yakmışlar.  ;)

ilkcemre

Alıntı yapılan: DER!N - 24 Şubat , 2011, 18:40:32
Ve aleykum selam kızlar, teşekkürler  :opucuk:

Gül bir gittin pir gittin gel de iyiyim de geçmiştir inşallah darlanman.  :amin:  :director:

geçti geçti  :k06: :k06:

ilkcemre

DER!N

ilkcemre

hoşbuldum...

ayyy nasıl yağmur bastırdı... kızımla bisiklet sürmeye çıkıcaz dışarı 3 gündür çıkamadık... 40 ikindiler değil bunlar dimi... 40 güün beklemeyelim güneşi  :k06:

valla sıkıldım yaz gelsin artık ya... yazın dersem eğer üffff çok sıcak oldu kış gelsin artık diye hatırlatın bu yazdıklarımı olur mu.....

tam depresyonluk havalar ...

ütü yapmaya gidiyorum dileyen yardıma gelsin  :k06:

) SaMiRa (

selam :hello:
hayırlı cumalarr
kolay gelsin gül ben almıyım dizlerim sızlııiiii

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gül kolay gelsin gömlekleri uzat ekrandan ben ütüleyim senin için  :ehi:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: gülay t. - 24 Şubat , 2011, 18:06:57
Selam tüm arkadaşlara.

Fudayl ve Duru Melek'in doğum günleri kutlu olsun. Hayırlı, sağlıklı ve mutlu bir ömürleri olur inş. :amin:

Nesrincim gece yatmadan önce mama yiyorsa mamasına muz ve tahin  katabilirsin bayağı fark ediyor kilosu. Sabah kahvaltıda da muhakkak tereyağı ver. Meyve püresi falan yaptığında içine biraz da kaşık mamalarından ve bal kat hem daha doyurucu olur hem de kilo yapar. Aklıma bunlar geldi inşallah yer hepsini :)
amin canım teşekkür ederizz