2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

günaydın herkese ...

içim daraldı. canım hiç bişi yapmak istemiyoo... sebebi yok sadece kötü hissediyorum...
kalkayımda iş yapayım bari azcık  :sad1: :sad1:

nesrin_beyza&berrin

Gülferim mrb. Allah kolaylık versin. Hiç sevmiyorum taşınmayı. Moskovada çok taşınmıştım o yüzden olmalı.

Dün gezmedeydim. Berrinin öğle uykusu düzene giriyor gibi. 2 saate yakın uyuyor :nazar: Ecişim nasıl?Ateşi nasıl?

Dün sağlık ocağına gittik. Kendim ve Berrin için kan tahlili istiyordum. çocuk aparatı olmadğı için berriş kaldı ben yaptırdım sonuçlar yarın. artık berrinide özele götürürm.

Tombiş bebişi olan arkadaşlar. kızım 10 kilo. :sad1:  tombişleştirmek için ne verebilirim? :dontknow:

nesrin_beyza&berrin

Gülfer senin hamiş tickerını çok beğeniyordum niye sildin.

DER!N

Sağol canım havasına bile giremedim taşınma olayının  :k06:
İnşallah düzene girer daim olur uykusu pıtırcığın.  :amin:
Suçiçeği aşısını yaptırdın mı?

Selen hamd olsun iyi, havadan mıdır nedir dünden beri güzel uyuyor maşallah.
Ateşi günlük çıkıp iniyor 2-3gündür yok diş çıkmak üzere çiziği oluşmuş yanındaki de gülünce alttan beyaz beyaz görünüyor yakında çıkar yine ateşi  :'(

Tickerlarımı Ayşe yapmıştı özel mesajlarda saklıyorum dün biraz değişiklik yapayım dedim kaldırdım yine koyarım canım.  :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Su çiçeğini biz geçirdik minicikken. Her taraflarında döküntü vardı. :y25: Doktor döküntünün çok olması bir yandan iyi demişti. Uçuk ve aft virüsleri suçiçeği virüsleriyle aynıymış. O yüzden iyi bağışıklık kazandı dedi.
   Bizde Sporcityden düşünüyoruz ev almayı. Ama bakalım paraları toparlayabilirsek.  :dontknow: Dün araba satıldı derken adam vazgeçmiş. Bende arabadan vazgeçemiyorum sevinmedim değil yani. ARaba mı ev mi deseler araba derim. Ama evde lazım tabiki.

Ecişimin uykusu daim olsun inş.

Kızlarrrrrrrrrrrrrr nerdesinizzzzzzzzzzzz?

DER!N

aaa evet siz geçirmiştiniz unutmuşum hakikaten iyi oldu herhalde tekrar geçirmezler di mi

hayırlısı olsun inş. ev için de gönlünüze göre inş. beylikdüzü arabasız yaşanacak yer değil ya hele çocuklarla çok zor ara ara arabasız kaldık

nesrin_beyza&berrin

Döküntüler az olsaydı tekrar çıkma ihtimali var demişti dr. Sonraki döküntüleri görünce çıkmaz dedi.

DER!N

suçiçeğinden çok korkuyorum olmuş olsa nasıl zaptederim seleni hiç bilmiyorum kaşınıyormuş o ellerini bağlasam yine durmaz bide iz kalıyormuş

) SaMiRa (

selamlar :hello:
doğumgünümüzü kutlayan teyzelerimize teşekkür ederiz..çok sağolun :love9: :opucuk:

oğlum artık 1 yaşında ayy küçücük geliyo gözüme tabi küçük hala ama ne bilim büyümemiş gibi :)
eee ben şimdi neler verebilirim oğluşumaa ek olarak :icon_scratch:

yaa deminden beri sedayı izliyorum ahmet maranki var adam neler söylüyo gözlerim açıldı siz ne düşünüyorsunuz alternatif tıpla ilgili??

) SaMiRa (

nesrin geçmiş olsun canım tahlillerin normal çıkar inş.
berrişin uykusuda daim olsun inş.
tok karınla pekmez içir keçiboynuzu pekmezi nesrincim :icon_thumright:

borç dualarınızı rabbim kabul etsin  :amin: :amin:
allah bizede ev nasip etsin inş tabi önce sokakta kalanlara başını sokacak bi yuva :amin: :amin:
halimize binlerce şükürrrrrr

akşam fudayl yine tıkandı ekmek verdim eline hepsini yemek istiyo itliyo eliyle ağzına yakaladım tabi dişleri varya artık kopardı alamadımda geveledi biraz bi tıkandı sonra yavrum kıpkırmızı oldu kustu tabi daha vermicem yaaa :sad1:

Angel

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 24 Şubat , 2011, 08:26:11
Alıntı yapılan: Angel - 24 Şubat , 2011, 05:40:16
ilknuru kac gundur goremiyorum nerde aciba haberi olan varmi   :sad1: :sad1:
Buralarda Tülincim ama daha çok geceleri müsait oluyor İso dan fırsat kalmıyormuş  :love9: :love9: :love9: Bende seni göremiyorum  :love9: :love9: :love9:

burdayim bitanem  simdi cikiyorum kocis geldi  :love9: :love9:  pasami cok optum cok gecmis olsun kusuma insallah hemen gecer

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selam kizlar...

bizimde bugün günümüz vardi yeni geldik ...ecrini hemen uyutdum kucakdan kucaga mayisti kuzum... :nazar:

ne var ne yok bakimmm

nesrin_beyza&berrin

ben gezmeye gittim. arkadaş doğum yapmıştı bebiş görmeye.

Gülfercim gerçekten zor olu. Benimki 4 -5 aylıktı ellerine eldiven takıyordum düşüyordu çorap takmıştım. Etrafındakilere dikkat et su çiçekli birisi varsa uzak dur yoksa mikrop kendiliğinden gelip bulmuyor. Bizede 0okuldan gelmişti. En azından laf dinleyene kadar çıkarmazsa iyi olur. Beyzaya kaşıma yoksa iz kalır diyordum kaşımıyordu. Rabbim uzak eylesin. :amin:

Sahracım teşekkür ederim. Belirgin bir rahatsızlığım yok çok şükür. Saçlarım çok dökülüyor acaba kansız mıyım diye tahlil yaptırayım dedim.

Alternatif tıp :k02:  Kafamı karıştıran konu. Bugün gittiğim yerdede bu konuyu konuştuk. Ben tasvip ediyorum.

gülay t.

Selam tüm arkadaşlara.

Fudayl ve Duru Melek'in doğum günleri kutlu olsun. Hayırlı, sağlıklı ve mutlu bir ömürleri olur inş. :amin:

Nesrincim gece yatmadan önce mama yiyorsa mamasına muz ve tahin  katabilirsin bayağı fark ediyor kilosu. Sabah kahvaltıda da muhakkak tereyağı ver. Meyve püresi falan yaptığında içine biraz da kaşık mamalarından ve bal kat hem daha doyurucu olur hem de kilo yapar. Aklıma bunlar geldi inşallah yer hepsini :)

zelis

selam kizlar ...

kizlar su cicegi konusunda deneyimli biri olaralk ( iki cocugumda gecirdi ) yinede cok telaslandim doktora goturdum.
ama yapacak bi sey yok , ates olursa fitili , kasintilarin azalmasi icinde jel veya pudra kullanimi disinda yapacak bi sey yok..

Nesrincigim Mervede 10 kilo 345 gr di , ama simdi dustu , hastalandiktan sonra .. artik istahda kesildi ,
yapacak bi sey yok ,,,, umarim istahlari bi an once acilir....pekmez bizde veriyoruz sabah kahvalti karsiminda....

Altenatif tip konusunu bende biraz izledim ama bilmeiyorum , o kadar cok sey sayiyorlar ki kafam karisiyor  :dontknow:
bizden bu kadar ....