2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Evet sahracım rüz 2-3 gundur kusuyordum ogle yemegınden snr doktoru diş yüzünden korkma dedi allahıma bınlekrce kere sukurler olsun ki bgn gectı  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 22 Şubat , 2011, 14:25:51
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Şubat , 2011, 14:22:35
Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 22 Şubat , 2011, 13:29:26
Sahracım menüde neler var bakalım ?  :k06:
Börek çeşitleri(kıymalı,patatesli,peynirli)
sarma
poğaça
makarna salatası
mercimek köftesi veya patates salatası
şekilli kurabiyeler
kek belki
başka bişey daha yapcam arıyorum hala canım

Hmmm ağzım sulandı benim valla  :hungry: Ellerine sağlık tatlım şimdiden  :love9: Bence makarna salatası varya mercimek köftesi olsun patates salatasına gerek yok  :icon_thumright:
Afiyet olsun canım  gel sende
muhtemelen öyle olacak bakalım yetişir inş
gündüz olacak 3 gibi falan gerçi akşamdan hzırlıcam hepsini sabah fırına atarım
diğerleride basit

) SaMiRa (

ne demek sanmıyorum olur canımcım üzülme merak etme bi kaç ay sonrada uzar :icon_thumright:
gözdecim çok üzülmüşşün sende ama anneyiz işte o kadar yıpratma kendii bebek onlar kusuyorlar işte fudayl fışkırarak kusuyor ve tıkanıyor bazen... diştense iyi inş bi daha olmaz :amin:

) SaMiRa (

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

sahra ben denedim sepete geliyor sen bidaha dene istersen

gözde rüz ümede geçmiş olsun inşallah birdaha kusmaz  :amin:

) SaMiRa (

ufff akşamdan beri deniyorum olmuyorr yaaa
abime diyimde o alsın
sağol canım :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

°o.O євяυ O.o°

biz iiz sahracım pamuğum da ii işte büyüo

szin de şimdi telaş vardr valla hayrlısyla btsin inş :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

gözdecim ebrucum geçmiş olsun öncelikle sizee olmasa iyi ama oluyor işte olacak çocuk onlar.

SEVİLLLLLLLLLL  :caca:

uzamasına uzar uzamaz olur mu 1 ayda toparlanır eski haline gelmesede merak etme

ama jiletle yapılacak iş mi o ya Allah korusun ne kadar tehlikeli

sahracım ben çocuk mağazasından almıştım papyon çık çarşıya yada eşine söyle

mutlaka her bebek mağazasında oluyor

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Pınarcım,Sahracım,İlknurcum teşekkür ediyorum kızlar atlattık sanırım  :amin: :flowers: :love9:
Kızlar doğum günü organizasyonları için gereken ne varsa aşağıdaki siteden bulabilirsiniz  :icon_thumright: Ben çok beğendim süslemeleri burdan almayı planlıyorum  :icon_thumright:
http://www.bebekhediyelikleri.com/

DER!N

Sağol Pınarcım :opucuk: alıştık biz inş. sizinkiler sıkıntısız ateşsiz pat pat çıkarlar. Annem bende hiç anlamamış sabah bir bakardım pirinç tanesinin ucu görünmüş gibi olurdu diyor. Bana çekmemiş sanırım.

Teşekkür ederim Sahracım  :opucuk: kolay gelsin sana da menü çok güzel bence de mercimek köftesi olsun fazla yap ben de yicem  :laughing7: inşallah herşey güzel olur keyifli geçer gününüz.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar bebeklerinize odalarını yaptınız mı ?  :-\ Ben henüz yapmadım dolabımız filan varda yeni bir takım almak istiyorum şuan araştırma arifesindeyim büyüyebilen karyola olması tercihim  :icon_thumright: doğum gününe yetiştirmek istiyorum allahım nasip ederse  :amin: Bir site buldum sizlerinde fikrini almak isterim sizlerde fikir sahibi olabilirsiniz  :icon_thumright:
www.bebefix.com

DER!N

Ben yapmadım canım, ctesi günü nasibse kendi evimize taşınıyoruz bir kaç ay düzenimizi oturtup yapmayı planlıyorum. Ama daha modüler derdi toplu olsun istiyorum. Bir site buldum Orman End. Mühendisiyim zaten beğendiğim modellerden karma yaptırmak istiyorum kısmetse.

http://www.kiddegencodasi.com/cocuk_odasi.html bu linkten bakabilirsin 4-10 yaş çocuk odaları diye geçiyor ilaveler eksiltmelerle bu tarz bir şey olacak inş.

DER!N

Aşağı yukarı bunun benzeri olacak inş. yatağın altından bir yatak daha çıkıyor onun yerine küçük kutular istiyorum. Ve merdiven basamaklarının da çekmece olmasını bakalım kısmet.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülfercim teşekkür ederim  :flowers: :opucuk:
Beğendiğin takım gerçekten hoşmuş bende turunculu bir takım düşünüyorum  :love9: :love9:
O linke hemen bakıyorum  :icon_thumright: Bu arada müh olduğunu bilmiyordum canım  :alkış: