2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

DİLVİN

yıl 2002       :love9: :love9: :love9:

biz eşimle aynı yurttaydık
sadece merhabımız vardı birbirimize
ben yurda ilk geldığımde benden çok hoşlanmış
ama elını çabuk tutamadığı için benı kaçırmıştı
aradan biraz zaman geçmiş eski manitamdan ayrılmıştım
yalnızları oynuyorum   
birgün kantınde arkadaşlarla otururken
aaa yeter artık benım birisiyle çıkmam lazım
gibilerinden espri yaptım
o sırada eşim kantine geldi
fahri diye bir arkadaşım var
buldummm dedii
bende kım felan dedim
bircan dedi
bende hadı git len felan yaptım
eşimle  hiç samımıyetım yok
geldı bizim masaya oturdu
kader işteeeee
o an şöle süzdükten sonra olabilir felan dedim  içimden
öleee başladı işte kızlarrr

21.04.2008 de nişanlandık
08.08.2008 dee evlendık

iyikide evlenmişimmm canımm aşkımmlaaaa

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ilkcemre

DİLVİN

ayyy bızler çok şanlıyız yaaa

ya sevmediğim birisiyle evlenseydıkkkk ???

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 16 Şubat , 2011, 22:05:17
Canım Fudaylı yakınlarda muayene ettirdin mi?
Belki bademcikleri kızarmıştır ve ya şişmiştir kaşınır biliyorsun.

yok ya 2 aydır dra gitmiyoruz genel kontrol için :-\
olabilir yaa cumartesi onda götüretyim olmazsa

AککORTįє

17 Şubat , 2011, 11:57:48 #9473 Son düzenlenme: 17 Şubat , 2011, 12:01:46 AککORTįє
biz 2003 yılında tanıştık. kurban bayramında arkadaşımla bi avm de oturuyorduk. sonra bizim ort. bi arkadaşımızı gördük orda . geldiler işte masamıza oturdular selam selam  :love7: o ortak arkadaşta bizim apartmanda oturuyor kız kardeşi falan ailecek görüşüyoruz tanışıyoruz samimiyiz yani. eşim o görüşmeden sonra ayarlada ayarla çok beğenmiş beni eşimde maşallah o dönem baya faal miş :cussing: neyse .. arkadaşım demiş yok olum sen sağlam ayak değilsin görüştürmem ailecek görüşüyoruz biz. bi kaç ay böle geçmişş en sonunda arkadşım dayanamış bizi o gün avm de yanımda olan arkadaşımın doğumgününde buluşturdu. aa merhaba merhaba . tabi ben prenses süzülmeler bakışmalar  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: nasıl nazik kibarım. 1 hafta sonrada ilk buluşmamızı gerçekleştirdik  :love8: 23 mart 2003 pazar günü. 3 yılı aşkın çıktık 2006 da da evlendik  :love9: :love8:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: zelis - 17 Şubat , 2011, 00:04:53
selam kizlar...

Ilknurcugum Iso pasanin iyi olmasina cok sevindim canim ....
Sahracigim kolay gelsin canim , Allah yardimcin olsun ... Fudayl nasil bu arada ?
Selmacigim ay yaptir artik su testi aaaaaaa :caca: catladik surda meraktan .......
Gulfercigim masallah kuzucuklara  :nazar:  selenin boyuna hele daha cok masallah , benim oglumda oyleydi , hep yasitlarindan uzun gitti boyu
halada uzun ve uzamaya devam ediyor , iki sene sonra oglumla ayni boyda oluruz, simdi 10 yasinda ....

sağolasın canım fudayl iyi maşallah elini ağzına sokmasa daha iyi olacak

ilkcemre

sahracım fudayl hastamı oldu...

kışşşş bit artıkkk  :cildir: :cildir:

ilkcemre

bizde 9 mart 2004 te tanıştık   :love9: :love9:

benim eşimde baya faalmiş ilknurcum maşallahları var bu erkeklerin...

DİLVİN

ahh şu arkadaşlarrrr ne gelırse arkadaştan gelıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bizimkının çıktığı yokmuş o zamanlar  :)

amma fatma diye bı kız vardı evde kalıyordu ben bıkere bırcanı fatmalarda gördüm  :toothy10:

akşam dışarı çıktık fatmanın bir arkadaşı vardı yanımızda hadı fatmalara uğrayalım demişti

fatma ve ikisi vardı evde

napıylardı kı başbaşaaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

sonra bızı görünce bozulmuşlardı

bircan hep fatmalardaydı yurda hiç gelmemişti 1.dönem

ama sonra aramızda bişi olmadı yok demişti bircan bana :aferin:

bıde bircanla flört etmeye başlayınca fatma sürekli bizim yurda gelmeye başladı

kesin fatmayla kırıştırıyordu benımkı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nesrin_beyza&berrin

Çok romantiksiniz kızlarrrrrrrrrrrrrr... Rabbim ayırmasınnn... :amin:

ilkcemre

pis fatma  :ehi: :ehi:

sağolasın nesrincim allah kimseyi ayırmasın sevdiceğinden....