2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

minecim güle güle kullan canım

bende öyle düşünüyorum bakalım artık  bende aradan çıkarıcam bi ara  :icon_scratch:

ayşecimm  :opucuk:

biraz yatıp dinlen dicemde çocuk uyanıkken pek mümkün olmuyor. eymen yatınca uyu biraz

bende artık yaz gelsin istiyorum  :y25: yaz gelincede isilik olurlar oda ayrı bir dert  :cildir:

мiŁenα.

canomm :opucuk:

İsilik oluyorlarda işte çocuklarda;

rahat gezebilecekler,rahat rahat evde dolaşacaklar.

Kaç kat giyinmicekler,En önemlisi gezicez hava alcak bu kadar bunalmicam,oğlumda sıkılmicak..

Çok bunaldım  ilknur evden çıkamıyorum az bir şeyde eymen kapıyor.

Sadece avmlere gidebiliyorum yada tek başıma iniyorum çarşıya alıcaklarımı alıp dönüyorum..

Oğlum durmaz babaannesiyle diye 2 kez indim bırakıp ikisindede ayaklarım totoma vurdu acele etmekten..

Hem evime çıkıcam yazın ..Kayınvalidemin geleni gideni bitmiyor..Önceden anlamıyordum evimdeydim istemesem inmiyordum..

Off offf  :y25: :BangHead:

Buarada yeni  kiracımız geldi evi komple yeniledi..

Yerleri  laminant pencereler değişti...kapıları boyadı..duşa kabin vs..

ev yepyeni oldu..eşime diyorumki o çıksıntaşınalım istemiyordum ama çok güzel oldu .. :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

evt haklısın isislikler hariç baya rahatlıcaz 

мiŁenα.

ilkcemre

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

niye bu kadar sevindin merak ettim valla gül  :ehi:  :ehi:  :suclu:

) SaMiRa (

hayırlı akşamlarrrr
ay size söylemeyi unuttum..bende saçımı boyadım koyu kahveye ama boya yetmedi başka aldım cappicinoymuş adı koyu olsun istiyorum biraz ama daha boyamadım..haftayada kestircem saçımı bide bakım yaptırcam..röfleyi bende seviyorum.
minecim iyi günlerde kullan saçlarını  :opucuk:

evet gül neden bu kadar sevindin???
ayşe kiracı değilmi o niye kendi yeniliyo sizmi kiradan düşceniz.. hayırlı olsun kiracınız bu arada
bizde süsaldık bugün birsürü..eşimde 1 süsü yapıyo daha ancaa neyse pasta için fiyat alıyorum bu hafta halletmem lazım artık.. yarın sarma sarcam atcam dolaba,börekleride öyle yapcam o dün pişiririm o kadar
oğlumun kıyafetleri de hazır ama papyonumuz eksik bulamadım yaaa
bizden böyle işte
hepinizi çok öptüm

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ve biz geldikkkk ...gezmelerdeydik yeni geldik sayilir...

ilnurcum sana sari cok yakisiyor acik renkler devam kullan benceeee  :love9: :love9:

bende insallah türkiyeye geldimi boyatcam sariya esim kizil boyat diyor ama ben kizili sevmiyorum ...

< ESLAL >

iyi akşamlar Sahracım sende baya kolaylamışsın işleri doğum gününüze çokta az kalmış canım yardım edecek kimsen yokmu tek başına çok zor oluyor  :-\

koyurenk gider sana canım ben açık tenlilere koyu saçı daha çok yakıştırıyorum hem açık renk çok bakim istiyor,makyaj istiyor hiççç bana göre değil  :tongue3:

Sevilcim bencede kızıl sana çok yakışır esmersin çünkü  ;)

Gülomm bende çok yakıştırıyorum kızılı kendime  :k06: gözlerim ela saçım kızıl olunca yeşile dönüyorlar  8)  :D 

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tskler cnm esim takti kizila bakalim artik onun icin denicem bikerecik ben hep sariya boyatirdim sacimi acikkende hep sari ama öyle acik sari degil biraz koyu cok güzel duruyordu vayyyy günler vayy bide düzlestiridim veya en cok kivircik yapardim lüle lüle  :love9: :love9:    cok ugrasirdim eskiden saclarimla ya simdi pek vakit olmuyor...

cnm sana kizil yakisiyor saten...

мiŁenα.

Evet sahracım kiradan düşeceğiz.5 aylık kira ödemicek.

Camlar tahtaydı hayatım soğuk oluyordu yerler tahtaydı ama pek iyi değildi.Duşa kabini kendi yaptıracak..

ADam kapı kollarını mutfak dolabının tutma erlerini vs hep değişmiş.

Zaten biz yeni boyatmıştık..

Hayırlısı bakalım ilk gelen kiracı gibi olmaz inşallah.Kalıcı olur..

Bende saçımı boyatmak istiyorum epey oldu boyatalı..

4 ay falan..platin sarı istiyorum yaza kadar yaptırırım inş.

Saçımla ilglenemiyorum zaten hırçın bir saç.

Dalgalı kalın telli..Ablmın el atması lazım ama kavuşamıyoruz :'(

Deminde şekerlerin kalanını yaparken parmağımı yaktım.. :cildir:

silikon tabancanın ucuyla anlamadım sıcaktı :crybaby2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm insallah hayirli ve devamli oturan bir kiraci olur... :amin:

dikkat et cok kötü aciyor silikon tabanca bende yakmisdim bi kac kez  ??? :laughing7:

DER!N

Sahracım sen de iyi günlerde kullan  :opucuk:

Hayırlı olsun Ayşe  :amin:

Veeee evdeyizz   :occasion14: Bugün geldik perşembe kontrolüm var diye bu hafta gitmiycem anneme, hem evde toparlanması gereken şeyler var yorulurum ama olsun insanın evi gibisi yok. Annem duymasın  :tongue3:
Selenin oto koltuğunu yeniledik rahat edemiyor edemiyor edemiyor deyip duruyordum eşim bıktı benden :) yenilendi iyi oldu.  8)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gözün aydin cnm hosgeldin evine ....
insanin evi gibisi yok ya gercekten...

demek kontrol var ayyy heycanlandim ne kadarlik oldun cnm 3 aylik olmussundur demi

DER!N

Sağol tatlım  :opucuk: hoş buldum :))

Cuma günü kısmetse 12.haftamızı dolduruyoruz.

Eciş napıyo