2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

selaaam :hello:

yine misafirm vardı :sad1: hasta hsta öldüm

Allhtan kayınvaldmde yardm etti

selma ve gül haftya ankara ya geliiim kızılcahamam a  :hieyt:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Herkese kocaman selamlar sevgiler öpücükler  :opucuk: :flowers: :love9:
Umarım herkesin sağlığı sıhhati ve keyfi yerindedir  :amin:
Minnoşlarınız nasıl bakalım ?
Size müjdemi veriyim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Bugün saat 17 itibariyle ilk incimiz patladı dişimiz görünüyor elimize geliyor artık
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

мiŁenα.

İlknur sahra gözde  dişleriniz hayırlı olsun hanımlar :nazar:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

sağol canım teşekkür ederim

sahra sizinde dişleriniz hayırlı olsun canım

мiŁenα.

Günaydın hanımlar..

Sabah erkkenciyiz 5 te kalktık..

Oğlum  şuan peepeyi izliyor bir yandanda pc sinde sörf yapıyor :k06:

Bende erkenden çarşıya inicem hem  şeker malzemelrimi hemde eşime hediyesini alıcam..

Çok işim var bugün çokkk :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

GÜNAYDIN KISLARRR

BEN BİŞİ İTİRAF ETMEK İSTIYORUM  :suclu:

NEDENDİR BILINMEZ SAYFAMIZDAN BEN ÇOKK SOĞUDUM

AslınDA HEPİNIZİ ÇOKK SEVIYORUM AMA ŞU Bİ KAÇ GÜN ÖNCESİNDEKI MUHABBETTEN DOLAYI

YAZMAK İSTEMIYORUM BURAYA

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

aa selmacımm neden ben kaçırmışm heralde hangi konu :icon_scratch:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

< ESLAL >

günaydın

Selmacım kendi adıma söylüyorum o muhabettin seni soğutacak kadar rahatsız etmesine şaşırdım  :dontknow:

yeniden ısınabilirsin ben bir süredir çok aktif olmuyordum zaten bundan sonrada olmam olur biter  ;) kimsenin özel hayatını merak etmiyorum artık çocuklarınıda  :icon_thumright:

DER!N

Günaydın  :love9:

Dişleri kaçırmışım hayırlı olsun incileriniz sıkıntısız tamamlansın inş.  :amin:

''Bir konuya saplanılıyor bu da beni sıkıyor yazacağım şeyleri yazmam abes oluyor'' dediğim için mi soğudun buradan Selma? Objektif bakılsa keşke, zaman zaman soğumalar olur geçer mesnetsiz bir soğuma diye düşünüyorum söylediğini. Hakikaten çok mühim değil, çocukları merak edip faceden bakıyorum zaten buraya da takip edilecek bir şeyler yazılmadığına göre ben de girmem olur biter. Kim ne istiyorsa onun sohbetini yapsın mesele değil.

--elif--

günaydın hanımlar
ben geldim hepinizi çokk özledim
4 aydır yoktum 2 defa taşındım bu sürede çocukla çok zor oluyor taşınmak
güzel bi eve çıkalım dedik 1 ay sonra tayinimiz çıktı ordan oraya sürüklenip durduk
elh. şimdi rahatladım ebrarımda büüyüdü fotosunu koyarım bi ara
netimiz şimdi bağlandı ilk bura girdim
maşallah bebişleriniz büyümüş abla,abi olmuşlar  :nazar:
bu arada gözüme çarptı gülfer hamile hayırlısıyla kucağına  aluırsın inş. cnm    :amin:

bende damdan düşer gibi girdim ama sanki pek keyfiniz yok gibi  :dontknow:

DER!N

Hoş geldin canım, Allah c.c. razı olsun

Hayırlı olsun ikinci yeni eviniz çok yorulmuşsun belli ki şimdi dinlenme zamanı.

Hm hm koy bakalım kuzumuzun fotosunu görelim  :opucuk:

--elif--

hoşbulduk cnm
RABBİM cümlemizden razı olsun  :amin:
evet çok yoruldum ama değdi  :basardim:
bu arada host it falan yok nasıl foto koyacağımıda bilemedim  :icon_scratch:

DİLVİN

NE ALAKASI VAR KIZLAR GİRİP GİRMEMEKLE
BEN SADECE İÇİMDE KALMASIN DİYE YAZDIM
AYRI YETEN NIYETIM SIZIN GİRMEMENİZ YADA BENIM GİRMEMEM OLSAYDI
BURAYA DUYGULARIMI YAZMAZDIM

HIM BIDE SİZ DUYGULARINIZI YAZDIĞINIZDA BEN BIDAHA GİRMEM OLUR BITER DEMEDIM
SADECE YORUM YAPTIM VS VSSSSS

EZOM BENI RAHATSIZ ETTI EVET KONU O YÜZDEN BELKIDE BU ŞEKLDE OLDU
BEN HER KONUDA PAYLAŞIM YAPIYORUM CUNKU
BUNUDA SİZİN SAMIMIYETINE INANDIĞIM İÇİN YAPMIŞTIM
AMA BU KONUDA SİZİ RAHATSIZ ETMİŞKI SİZDE SIKILDIĞINIZI FELAN YAZMIŞTINIZ
YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM

YANI DEMEK İSTEDİĞİM ŞU YADA BENMI YANLIŞ ANLADIM BILEMIYORUM
SAYFAYA GELIPTE GÜNAYDIN NASILSINIZ DEMEYE ÇEKINIYORUM
ACABA RAHATSIZMI EDERIM DİYE

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

HII BU ARADA KIMSE GİTMESIN FORUMDAN

BEN HERKESİ SEVİYORUM   :love9: :love9: :love9:

COCUKLARINIZIN  BUYUDUĞUNU GÖRMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ   :opucuk:

< ESLAL >

Selmacım tabiki an olur özel şeylerimizide paylaşırız,sıkıntımızıda,sevincimizide uzun süredir hepimiz burdayız ve çocuklarımız dışında hepimiz iyi kötü birçok şey paylaştık ama son zamanlarda konular fazla abartılıyor vede uzuyor buda beni sıkıyor  :icon_scratch:
bazen diyorum Allahım şu doğum günleri bitse artık tamm yavrularımızın ilk doğum günü hepimiz için önemli ve heycanlı ama bu olayı aylarca konuşmanın manası yok aylar öncesinden hazırlık yapsanda yapılacak şey aynı 3-5 süs,balon vs. anlatabiliyormuyum  ???
bu konudada fikir alınır,menü hakkında olsun,süsleme konusunda vs ama aylarca değil  ;)

biri diyor şu yemeği canım çekti hadiiii 3 gün o konuşuluyor  :icon_scratch: filan filan yani neyse beni sıkan bunlar tatlım umarım anlamışsındır beni vede umuyorum yanlış anlamazsınız   :wave: