2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

04 Şubat , 2011, 15:56:47 #8700 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2011, 15:58:30 AککORTįє
kız ayşe sen  sen benden 4 gün sonbra kayıt olmuşsun ya  :ehi:

sen benden önce kayıt oldun diye biliyordum  ???

benim 2/5 değil 3 yılı geçmiş şimdi baktım 19 mart 2009 üye olmuşum

ama 1 ay sonra yazışmaya başladım nisanda

AککORTįє

мiŁenα.

hee yaaa... :hieyt:

iyikide olmuşum iyikide tanışmışım..

şimdi eski mesajlarııma baktım ne abuk  subuk şeyler yazmışım :toothy10:

ne 2010 u kız 2006 :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BENDE 26 KASIM 2008 DE UYE OLMUŞUMMM

HEY GİDİİ GÜNLERRRRRR HEYYYYYYYYY
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben yenıyım kızlarrr:)))
dua edinde bende hamile kalayım
4 aydır denıyoruz
ve hep hüsran
:k06:

çook teşekkür ederim  hoşbulduk.ben 2 buçuk yıldır evliyim.bizde  çocuk düşünüyoruz artık. geçen ay başladık çalışmalara.bu 2. ay bakalım Allah ne zaman nasip ederse. geçen ay evde kendi kendime test yaptım. 2.çizgi silik çıktı,netten baya bi araştırdım hamile olduğum kanısına vardım .eşime söyledim bi tek. dedim ki kimseye söylemeyelim önce bi doktora gidelim ama nasıl mutluyum anlatamam. kaptırdım kendimi iice. eşim de bak olmayadabilirsin bu kadar kaptırma kendini desede ooo ben uçtum .birde doktora gittiki..  yok nasıl üzüldüm nasıl bir şok yaşadım anlatamam.her ne kadar eşim beni teskin etmeye çalışsada kendime gelemedim bir süre. yani böyle bir başlangıç yaşadım. bu ay çalışmalar devam  Kurban olduğum Allah inşallah bu ay hayırlısıyla bi evlat nasip eder bize. Rabbim hayırlısıyla bebiş isteyen herkese banada nasip etsin inşallahh

:k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

4.08.2009 kayit olmusum

1 ay snrada hamis kaldim :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

AککORTįє

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: hee 2006

evt ya eski mesajlarr  :love7: iyiki varlarr  :laughing7:

bende bakıyorum ara ara

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben hemen o akşam yazmışım.. :love7:

yazıcı alayım komple çıkartıcam :k06:

ilkcemre

ben daha yeni geldim aranıza ama sanki yıllardır tanııomuşuz gibi sanki burda yazıştıktan sonra dışarda görücekmişim gibi...

ben geldiğimde  eymen daha yeni doğmuştu 40nın çıktığını hatırlıyorum  :y25: :y25: ne çabuk geçiyo zaman

DİLVİN

KEŞKE HAMILELIKTETEDE BURDA OLSAYDIN KIZZZ KOMŞUMMM

ÇOKK ZEVKLIYDI

AMA 2.HAMILELIKTE BURDASIN NEYSEE  ;)

мiŁenα.

he yaa :y25:

Burda neler gördüm öğrendim paylaştım..

Burasıda olgunlaştırdı beni sevdiğim çok kişi var..

DİLVİN

BENIM HAMILE OLDUĞUMDA SEN YOKTUN AYŞEEE

OGÜNN ÇOKK GÜZELDİ

FORUMCA COŞMUŞTUKKKK  :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

evt ya hamileyken çok daha zevkliydi başta çouklar yok tabi

forum msn face herkesin akşama kadar onlinee  :ehi: :ehi: :ehi: