2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

hımmm onu bilmiyore ben...

ay babişim şey yapardı canım çekti..bulgur pilavı gibi brişey bol tavuklu..yanında lavaş ımmm yerdik..

bandıra bandıra   :k06:

offf :hungry:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ayşee tickerin pek kahverengilii

doğum günü yaklaşıo bebenin cıvıl cıvıl bişi koy.. senin hazinede varır renkli bıcır bıcır şeyler  :opucuk:

мiŁenα.

Değişeceğim imza araştırıyorum..arşivimdekilerden sıkıldım :ehi:

) SaMiRa (

fudayl resmen çıldırdı çığlık atıyooo benim boğazım acıdı yaaaa

AککORTįє

03 Şubat , 2011, 16:29:05 #8614 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2011, 16:31:18 AککORTįє
ya kızlar siz hala halının üstüne pike battaniye falan atıyormusnuz

ben hala seriyorum üstünde pek durmuyor ama trt çocuk ta bazı ilgisini çeken programlar olunca yada reklamlar olunca oturup izliyor bi müddet

yada akşam babası ve ben onla oynuyoruz halının üstünde

:icon_scratch:

мiŁenα.

BEN SERMİYORM  HALININ ÜSTÜNE ARTIK...SOBA YANIYOR YERLER HER YER SICACIK OLUYOR :icon_scratch:

AککORTįє

bunun sıcaklıkla soğukla ilgisi yok

bizde de her yer yanıyor

ama şimdiye kadar hep battaniye vardır şimdi sadece halıda olur mu diye düşünüyorum

onların tenleri ısı alımları bizimkilerden farklı 

мiŁenα.

canım ben gerek görmüyorum artık  :dontknow: sermiyorum sıcak soğuğu geçtim sabit biryerde değiller her yerdeler heryeremi sercez..
:dontknow:

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben olsam havalar tam isinana kadar sererdim cünkü yer ceker derler hep ne kadar soba kalorifer yansa bile yerler ceker ..

ben kaldirmadim ecrinde üstünde pek durmuyor ordan oraya yuvarlaniyor ama bende yine üstüne koyuyorum ...

AککORTįє

aynen öyle bende geri serdim zaten

ve her tarafta salgın var kızlar bebişlere kendinize dikkat edin

мiŁenα.

evet ya büyük küçük dinlemiyor bu salgın ..Biz geçirdik zor :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bencede serin kizlar...havalar aldatmasin bugün günesliydi burasi ama aksam üstü buzzz dondum vallah

nisana kadar sererim ben örtüyü ...nisandan snra iliyor saten havalar

) SaMiRa (

ben kaldıralı çookkk oldu yorganı... arada seriyodum şimdi hiç sermiyorum halının üzerine ince kadifemsi örtü nnseriyom yada pike..tabi yorgan gibi korumaz onlar
bizim yerler buz gibi bazı yerlerdeen boru geçiyor sıcak ama aalt kat bodrum nede olsa..
fudayl zaten hep geziyor kapılar aaçık..minderlerim var onun üzerine koyuyorum bazen

) SaMiRa (

bende bişey sorcam yaa
biz parkyatak kullanıyoruz ayrıca yatak almadık içinde var diye ama o ince altında tahtalar var üzerine silikon kaplamışlar ama yatak gibi değil tabi halı gibi diyim size
e şimdi alt katta yatıyo ya üşürmü alttan çekermi acaba :dontknow:
gerçi altını destekldim yorganla ama