2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 28 Ocak , 2011, 23:56:39
selam hoşgeldin ayşee :-*
ohh ne güzel gezmişiniz paşayada maşallah..
teşekkür ederim bu arada :opucuk:

nesrincim,gülfercim,gülcüm, serpülcüm sizede canım teşekkür ederimm :opucuk:

fudaylda bugün doğrudüzgün bişey yemedi ve çok huzursuz mamada içmiyoo
ilk dişi çıktı ya çıkıncada rahatsız edermi :icon_scratch: yada çıkacak 2 diş daha gözüküyor onlar yapıyor ama ilk dişi çıkarken böyle olmadı kuzum yaa sorunsuz çıksınnn :amin:
cemrede öyle ve bütütn bebekler...
bizimde ateş olmadı ama belli olmaz tabi olmasın aman deyim
calpol verdim yaaa sıkıntısı geçsn diye uyumuyordaa  :sad1:

bizde geçmiş olsun dedik ama bize selam sabah yok herhalde

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥ üмƨɛ κα∂ɛяιиɛ ヅ - 29 Ocak , 2011, 07:56:40
günaydın herkese...

ilknur diz boyu kar yağmış gece, gellll  :tongue3: :tongue3:

:cildir: geliyorum güllllllllllllllllllll  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

buraya da yağsın ya  :crybaby2:

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 29 Ocak , 2011, 10:12:59
Günaydın kızlarrrrrr :hieyt:

Ezgicim liloş kaç kilo. Benim kızımda minicik önceden hiç yemiyordu şimdi azar azar yemeye başladı. Çok zor yememesi. Ben sinirden ağlıyordum mama çorba vs. hazırlıyorum. Getiriyorum ağzı kilitliyor :crybaby2: Ağzının her yeri şiş. AMa bir tane patlamış diş azılardan.

İlknurcum geçmezse trosyd sür. O geçirir.

Ayşecim ne kadar çok gezmişsin. MAşaallah sana maşallah Eymene :nazar:

sağol canım onu da denerim geçmezse sizede Allah kolaylık versin inş  :amin:

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 29 Ocak , 2011, 10:50:37
Maşallah benim çirkin kızıma teyzesi yesin her yerlerinden
Selen sadece burnunu biliyor  :laughing7: onu da biz çekiştire çekiştire büyütcez ıslak mendilleri önce bir güzel kokluyor burnunu siliyor sümkürmeyi bilmiyor henüz-iyi ki- sonra her yeri siliyor kuruyana kadar mendil.  :laughing7:
Son 1 haftadır ilk kez deliksiz uyudu ben de tabii daim olsun inş.  :amin:

İlknur terramycin çok iyi geliyor sizinki hafifmiş gerçi de şimdi ek gıdadan sebep hafif kızarıklıklar sonraki alt açmaya kadar epey ilerleyebiliyor.

canım bizimki niveayı kullandıktan sonra oldu normalde hafif oluyordu hametan sürüyodum hemen geçiyordu

gece yine sürdüm azıcık kalmış sabah baya iyiydi demekki iyi geliyor bugün bundan alayım en iyisi

DER!N

o nivea bizi mahvetti ıslak mendillerine lanet ediyorum mamanın yanında hediye yapıştırmışlardı nıvea diye kullandım bir kere kullandım nıveaya yormadım kan akacak kadar berbat oldu sonra yine anladımki nıvea yapmış. İlkin ben de hametan pomad kullanıyordum bitmiş niveanın minik bir tüpü vardı evde onu sürdüm sürmez olsaydım.

Ne bilim ya niveadan uzak duruyorum hiç bir ürünü yaramadı bize. Şampuanları kremleri köpükleri dahil.

Artık pişik kremi kullanmıyorum kızarıklık falan olmadıkça

AککORTįє

bende baya oldu pişik kremi bırakalı anca kızarıklık olduğunda kullanıyorum

ilkcemre

ezgicim  :opucuk:

gülfer bizede aynı etkiyi prima sensitive yaptı. beze yapıştırmışlar hediye diye bende güvendim kullandım. pişik oldu üstüne bide kanadı... neye alışırlarsa sanırım o ii geliyo. biz huggies kullnıyoruz ıslak mendilde.. başka kullanınca sanrım pişik sebebi oluyo  ???

biz köyde yaşıyoruz sayılır ilknurcum... şehrin gürültüsünden kötü havasından uzakta doğayla iç içe ama bir o kadar da uzak olan bi yer burası... buraya öyle sürekli  kar yağmaz ama yağarsa diz boyu yağar. yağmurumuz hiç kesilmez değişik bi iklimdir... ankaraya 45 dk uzaklıkta ama iklim çok farklı. şimdi eminim selmaların oraya bişi yağmamıştır...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

herkese günaydın... :love9:

tskler muazzezcım bız ıyıyız cok sükür ecrınımde ıyı masalllah  :nazar:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥ üмƨɛ κα∂ɛяιиɛ ヅ - 29 Ocak , 2011, 12:23:00
ezgicim  :opucuk:

gülfer bizede aynı etkiyi prima sensitive yaptı. beze yapıştırmışlar hediye diye bende güvendim kullandım. pişik oldu üstüne bide kanadı... neye alışırlarsa sanırım o ii geliyo. biz huggies kullnıyoruz ıslak mendilde.. başka kullanınca sanrım pişik sebebi oluyo  ???

biz köyde yaşıyoruz sayılır ilknurcum... şehrin gürültüsünden kötü havasından uzakta doğayla iç içe ama bir o kadar da uzak olan bi yer burası... buraya öyle sürekli  kar yağmaz ama yağarsa diz boyu yağar. yağmurumuz hiç kesilmez değişik bi iklimdir... ankaraya 45 dk uzaklıkta ama iklim çok farklı. şimdi eminim selmaların oraya bişi yağmamıştır...

günaydın sevil  :opucuk:

ne güzel gül ya

valla öle bi yerde evin olacak gideceksin kalacaksın yazın gideceksin bi kaç ay

kışın gideceksin bi kaç ay ne güzelolur

doğayla başbaşa 

belki birgün kısmet olur alırız  :laughing7:

ilkcemre

yaa o açıdan düşününce öyle ama benim için çok zor oluyo. şimdiye kadar şehrin göbeğinde çok merkezi bi yerde yaşadım ben evlenince ev aldık burdan ve o sebepten burda yaşıyoruz. eşime sürekli taşınalım diyorum ama evin her yerini yaptırdık ve yaptırmaya devam ediyoruz eşim kıyamıyo ...

burdan belli saatlerde otobüs var. mesela annemlere gitmek için sabah 7 de otobüse biniyorum cemreyle zor oluyo. hafta sonları araba olduğu için sorun olmuyo ama hafta içi kendim bi yere giderken baya sıkıntılı oluyo. ehliyetim yok benim de hoş olsa kullanamam zaten de bu trafikte.
bu sebepten otobüsle gidiyoruz hafta içi gideceğimiz yerere...

ama her şeye rağmen yaşanılası bi yer seviyorum evimizi...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

sanada günaydın hemsom  :opucuk:

eee nasılsınız bakım ne var ne yok ???

ya sızın cocuklarda yemek yerken hep mızılayarak mı yıyorlar ecrın hep vız vız mızılıyor aglıyor öyle yıyoe eskıden böyle degıldı 1 haftadır falan öyle kafayı yıyorum yemek yedırırken vız vız ötüyor :cildir:

AککORTįє

29 Ocak , 2011, 13:25:21 #8380 Son düzenlenme: 29 Ocak , 2011, 13:30:39 AکORTį
yok canım bizde sorun yok şükür yemesi iyi maşallah mızırdamaz hiç  :nazar:

kızlar bişey soracum size chicconun emziğini aldım yatarken emmesi için her tarafı kauçuk olanlar var ya

görüntü olarak pek güzel değil ama çok sağlıklı

aldım kaynattım işte çıkardım kokuyor kauçuk yine

5/6 kere kaynattım allahım yine kokuyor

ne yapsam bilemedim kaldırayımmı içim rahat etmedi vermedim

bu kauçuklar kokarmı böle normal mi yani

ilkcemre

bizde nukun kauçuk memesini kullanıyoruz... hiç kokmuyo. belki o sırf kauçuk olduğu için kokuyodur... bak demin bi yerde okudum kauçuk meme sağlıklı değil diye bi bak istersen forumda bi yerde ama nere hatırlayamadımmm  :tongue3:

AککORTįє

okudum canım evt chıcco güvenilir bir marka ya o yüzden kafam karıştı

ben nukun emziklerini beğenmiyorum çok sert wee markanınki çok güzel yumuşak

silikon kullanıyoruz hala

verdim ağzına oynadı çevirdi bi garip geldi ben de zaten emin olamadım hemen geri aldım

zaten bu yazıyı okuyuncada hiç gerek yok tereddütte kalmaya kaldırayım gitsin

nolur nolmaz

ilkcemre

hımmm silikonları serttir belki bende kauçuk alıyorum hep yumuşak ama değiştireyim bari silikona döneyim. kauçuk ağlam diye tercih etmiştim ama baksana ii değilmiş...